Şimdi Ara

Yeni Ps4 Alımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Ps4 almış yada alacak olanlardan biraz bilgi edinmek istiyorum.
    2009 yılında Ps3 konsolumu yurtdışından(almanya) aldırtmıştım.O zaman itibariyle Türkiyede satış fiyatı 900 civarındaydı(teknosa gibi mağazalardan bahsediyorum).Güzel bi kampanya yakalamış ve 525 tl ye sahip oldum.
    Geçen ay 500 TL ye sahibinden aracılığıyla sattım.
    Tekrardan ps4 konsolu alacağım ve soruşturdum Almanyadan alacağım konsol bana 1100 Tl civarı gelicek fakat "akakçe" tarzı sitelerden araştırdığım zaman aynı fiyata sahip olabiliyorum.
    Şimdi sormak istediğim ürünü bu tarz sitelerden satın alan varmı , herhangi bi sorunla karşılaştınız mı ? Sitelere baya göz attım , memnun kalanda var aman uzak durun diyende.
    Boşu boşuna 600-700 tl vermektense internet pazarlamacılığından alayım istiyorum.
    İlginize teşekkür eder , iyi günler dilerim

• Oradaki düşük fiyatlı konsollar genelde NTSC ve Sony harici bir firma tarafından garantili oluyor. Yani biraz doğubank olayı gibi "bozulursa garantisi benim abi bana geleceksin" der gibi :) bende ps4 yok henüz almadım bu yüzden sana site öneremeyeceğim fakat almadan önce, sipariş vereceğin ps4'ün linki ile birlikte mesaj at siteye ve Sony Türkiye garantisi altında olup olmadığını sor. Telefon ile değil, yazılı olarak sor. Konsol gelince ise Sony'i ara seri numarasından garantisini teyit ettir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zett89 -- 12 Ağustos 2014; 7:47:16 >
  • eger imkanin varsa amerikadan al ben bir yillik plus arti sony wireles gold kulaklik arti ps4 u 1210 tl ye aliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üzerinden ne kadar geçsede ps4 hala yeni bir konsol.Yeni bir konsolu sony garantili almanın gerekli olduğunu düşünüyorum.Kafan rahat olsun.
  • Baytar. kullanıcısına yanıt
    1 yil oldu kosolun omrune gore yeni sayilmaz elektronik tamamen sans isi

• quote:

Orijinalden alıntı: Dennis Jr

1 yil oldu kosolun omrune gore yeni sayilmaz elektronik tamamen sans isi

Haklısınız şans işi ama ilk başlarda çıkan donanımsal hataları azalttıklarını düşünüyorum.Örneğin xbox one ilk çıktığında rezil bir durumdaydı.Düzelttiler onu.
  • Almanyadan alacağın ürüne Türkiye Sony garanti veriyor mu? Bunu araştır, benim bildiğim yurt dışı hiç bir ürüne vermiyor.

Eğer garanti vermiyorsa ha burdan spotçudan almışsın ha Almanyadan fark etmez. Ama denildiği gibi ürün daha piyasada yeni ve hala üretim hataları olabileceğinden dolayı Türkiye garantili olanı tercih etmeni önerrim.

Ben özellikle Türkiye garantili aldım...
  • Baytar. kullanıcısına yanıt
    tamam iste bir sene oldu sorunlu uretim minimize edildi simdi aldigi sorunlu cikarsa tamen sanssizlik sony garantisi pek onemlo degil kisacasi

• quote:

Orijinalden alıntı: asilcenk

Almanyadan alacağın ürüne Türkiye Sony garanti veriyor mu? Bunu araştır, benim bildiğim yurt dışı hiç bir ürüne vermiyor.

Eğer garanti vermiyorsa ha burdan spotçudan almışsın ha Almanyadan fark etmez. Ama denildiği gibi ürün daha piyasada yeni ve hala üretim hataları olabileceğinden dolayı Türkiye garantili olanı tercih etmeni önerrim.

Ben özellikle Türkiye garantili aldım...

Versede sadece Almanyada gerçerli olur bu garanti.
  • Dennis Jr kullanıcısına yanıt
    Sen nasıl alıyosun o kadar şeyi 1210 liraya ? Kargo, vergi vs. dahil mi ?
  • HatimİndirenSteveJOBS kullanıcısına yanıt
    hic biri yok arkadasim amerikadan donuyor donerken yaninda getiriyor

• quote:

hic biri yok arkadasim amerikadan donuyor donerken yaninda getiriyor

Banada getirebilirse elden alırım.
  • HatimİndirenSteveJOBS kullanıcısına yanıt
    malesef oyle bır ımkan yok
  • quote:

malesef oyle bır ımkan yok

Peki eyvallah.
  • Evet dediğiniz gibi türkiye garantili vermiyorlar "zett89" un dediği gibi doğubank tarzında ben garanti veriyorum diyor , benimde aklıma o takıldı onun için bi danışayım dedim
    Şans işi birazda ps3 ümde hiçbi sorun çıkmadı senelerce sorunsuz şekilde kullandım, sorun çıksa genellikle elektronik aletlede olduğu gibi kullanıcı hatası diyip geçebiliyorlar..
    Almanya diye belirtmemin sebebi orada en ucuz olduğu için değil , baba falan iş için seyehat ederken bende eli boş gelmesin diye aldırmıştım
    Teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.