Şimdi Ara

Yeni Priz Anahtarı Nasıl Bozulur

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Akşamları yatarken bilgisayar ve monitörün elektrik bağlantısını kesiyoruum. Akım korumalı prizim masanın altında ulaşması zor bir yerde olduğu için Viko'nun anahtarlı 2li prizini alıp akım korumalı prizi ona bağladım. Priz bir kaç gün boyunca sorunsuz çalıştı ama bir akşam anahtar kapalı durumda olduğu halde monitörün ışık vermeye devam ettiğini farkettim. Kontrol ettiğimde gerçekkten de anahtar kapalı konuumda olmasına rağmen elektrik gelmeye devam ediyor. Başak bir yer için aynı prizden bir tane daha aldığım için onu çıkarıp taktım ilk başta çalışıyordu ama akşam aynı problemi o da yaptı. Taktığım prize akım korumalı prizi aylardır takkıyorum ve bir problem olmadı. Bu iki prizin bozulması üretim hatası dışında ne olabilir?

Aldığım anahtarlı priz de buu

https://www.hepsiburada.com/viko-ikili-anahtarli-toprakli-fis-priz-beyaz-p-HBV00000QEZT5

• Prize bir kasa, bir monitör, bir de iş notebook'u bağlı. Bunlar bunu yakacak kadar akım çekemez gibi geliyor. Anahtarın içindeki led dahi çalışıyor üstelik, kapalı konumdayken yanmıyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.