Şimdi Ara

Yeni PlayStation Plus Abonelik Hizmeti 22 Haziran'da Avrupa'ya Geliyor (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: Persona_6

İslam düşmanı olsalar Arapça destek vermezler. Bırakın bu herkes bize düşman saçmalıklarını yani.

islam düşmanlığı değilde vardır bi sebebi sanki avrupada her ülke max internet almıyorki avusturyada arkadaşım var maximum 90mb alabiliyoruz diyor ama orda bulut sistemi var ama oynayabiliyormu hayır. bende 90-96mb arası internet alıyorum benimle aynı interneti kullanıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arnavut_efe -- 23 Nisan 2022; 10:19:19 >
    < Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Bunun yanı sıra yenilenmiş PS Plus hizmeti ayrı bir hizmet olarak sunulmayacak. Mevcut kullanıcılar, herhangi fiyat artışı söz konusu olmaksızın PS Plus Premium üyeliğine geçiş yapabilecek.

Oo yani mevcut PS Plus üyeleri direkt Premium/Deluxe sürüme geçiriliyor. İyiymiş. De 22 Haziran tarihi ile Avrupa'nın buna en sondan dahil edilmesi üzdü. Umarım şu istediğim PS1 ve PS2 oyunları vardır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: RocK__StaR

Game pass etkisi insanlarda çok etki oluşturdu onun çok etkisi var ps türkiye xbox türkiye den her zaman daha iyidir ister kabullensinler veya kabullenmesinler

Adaş, şu forumda en boş konuşan sensin Reddit'de konunu açtım baya rezil olmuşsun gamepass ile alakası yok mevzunun haberin olsun siz herşdey küçük kasabanızdan ibaret sanıyorsunuz. TR oyuncu kitlesi harbi kanser herkes üstüne alınmasn ama senin gibiler ard arda kaçtane yorum atmışsın nasıl içinin yandığı belli oluyor
  • Çöp sistem tr ye gelse ne olur gelmese ne olur
  • PS Fanboyları gene ağlamış Xbox türkyiede yoktu diye yorumuma nasıl güçlerine gittiyse anlayın kardeşim ben avrupada yaşıyorum ve Xbox fanı değilim çünkü 2 konsola sahibim ve Türkiye dışında konsol savaşları yok o yüzden sizin bu Ağır ağır toksit PS fanlığınız yüzünden mutluyum destek vermicekler hiç bir zaman Türkiyeye NOW konusunda GAMEPASS etkisi diye takmışsıınz bir şeye anlayın abi destek yok Ps'den artık türkiyeye olmicak Xbox'unda yok oda olmicak zaten komiksiniz.
  • Bir link at bakalım ne konuşmuşlar merak ettim game pass ile alakası var bu arada bunu kimse kabul etmez zaten xbox fanboyu olduğunuz için

• Senelerce PS resmi forumda görev aldım. PS Türkiye diye bir şey harbiden yok. Herşey Londra’dan yönetiliyor. PS Türkiye diye bir oluşum var evet ve her gelen yönetici kendi cebine bakıyor TR’deki oyuncuları umursayan yok. Bu kadar sene geçti hala değişen bir şey yok bir ülkede her şey mi kötü yönetilir cevap evet Türkiye’de oyun sektöründe bile ne oyunlar dönüyor. Son başarılı yönetici God of War 3 PS3 için çıkacağı esnada PS TR ürün yöneticiliği yapan kişiydi. İsmini net hatırlamıyorum ama Türkçe oyunlar için kendisi çok çabalamıştı. TV’de Türkçe oyun reklamı sokaklarda afişler ve TR dublaj ve uygun fiyat kendisi sayesinde gördük sonrasında gelenler hep hazıra kondular zaten çabasızlıklarından oyun fiyatları aldı başını gitti kimse ses çıkarmıyor. Özetle çok karışık mevzular dışardan görüldüğü gibi değil bir PS kullanıcısı olarak evet Sony cidden gereken özeni göstermiyor bu ülkede en basit şeye bile seviniyorsunuz yok altyazı yok dublaj gelmiş sanki çok sevdiklerinden geliyor. Plus içinde çok geç kalınmış bir hamle ve hala yetersiz özellikle Gamepass karşısında Sony bu kadar ağırdan almamalıydı.

• Ne iğrenç ne saygısız ne şaçma sapan yorumlar var ya. İşiniz gücünüz yok mu abi sizin. Xbox'cı tayfa toplanmış laf çakma peşinde. Bsc 7ender flan var.. sony ile ilgili her haberin altına hemen bişiler yazıyoyalar kötüleme amaçlı. Bu kadar küçültmeyin be arkadaş kendinizi. Size ne milletin sevdiği ilgilendigi hobi olarak gordugu şeylerden. Neden bu kadar kötü olmak zorundasınız siz ?

• Ben nerede varım be! Şu başlıkta bir adet mesajım yok.  

Bak sana özel mesaj yazdım ben ama özel mesaj almak istemiyormuşsun fakat burada herkesin göreceği şekilde yine yazıyorum:

dostum sen benim bsc üyelik adı altında yorum yaptığım mı sanıyorsun? ben zaten kendi yorumlarımı kendi üyeliğim ile yaparım. ban yiyen, gerçek hesabı ile gelmeye yüzü olmayan ps fanları gibi değilimdir.

değil konuda; bu forumda BSC hesabı ile yaptığım bir yorumu ama yazı stili ama ip adresli kanıtlı forumdan alacağın destek ile bulup koyarsan en adi şerefsiz benim. Bu mesajı da alıp dilediğin yerde de ifşa edersin... Bunu yapamayacaksan da bu mesajını sileceksin ya da düzelteceksin hocam. Yaptığın şey doğru değil

Şu başlıkta yorumları okuyup geçiyorum; yorum yapmaya değer bir şey bile bulamadım ki zaten benim başka bir konuda PSNow hizmetini Türkiye'de görmek istediğimi görürsün ve ben o mesajı 2 gün önce filan attım. Aha burada 15 yıllık hesap var ve profili tamamen açık ve geçmiş bütün mesajlarım var. Saçma sapan gerekli gereksiz konuşup forumun düzenini bozmayın. Şu başlıkta beni anmasan zaten yazmayacağım....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 7ender -- 23 Nisan 2022; 14:0:0 >

• BSC Misafiri B kullanıcısına yanıt

O zaman ilk başta düzgün yorum yapacaktın öyle gülerek dalga geçerek yorum yaparsan insanlar seninle dalga geçerek yorum yapar ne bekliyorsun onurlandırılmayımı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RocK__StaR -- 23 Nisan 2022; 17:44:17 >
  • BSC Misafiri B kullanıcısına yanıt

Ozgur Kirazci beyfendiydi o.Simdi Google Londra da gorev yapiyor.Kendisi adina en iyisini yapip acik hava timarhanesi ulkeden gidip kariyerini hak ettigi yere tasimis,cok kiymetli biriydi,kiymetini bilen olmadi.GoW3 ve bircok onemli ps oyununa yerel fiyatlandirma,ozel tanitim etkinlikleri,yine belli onemli ps oyunlarina Turkce seslendirmeyi ekletmistir.

• 1500 tl yıllık üyelik ulan bugün 1000 tl oyun gördüm içine ettiler herseyin
  • Aylık 299.99₺, yıllık 1399 olarak gelecek.

Yazın bir kenara dursun. Zaten biz gamepass istedik zeki Sony ne getirdi. Beyninde sıkıntı var elemanların

• -Dark Poison- kullanıcısına yanıt

Çok büyük adamdı Kirazcı. Türk oyun sektörünü (bakın yazılım değil satış yerelleştirme olarak) geliştiren adamdır. Heykel yapsak beton yetmez. Sayesinde yerel fiyat, Crysis harici Türkçe oyunlarla tanıştık.

• lextor L kullanıcısına yanıt

Bu kadar pahalı olmaz. Yıllık 600-700 TL civarında bir fiyat bekliyorum ben.

• Y@KI$IKLII kullanıcısına yanıt

İnşallah

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.