Şimdi Ara

Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu) (170. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.229
Cevap
295
Favori
1.549.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2 si birden dostum...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sunshine İzmir S kullanıcısına yanıt
    Bende sedefli beyaz istiyorum ama istediğim donanım da araç bulamadım. Aracı aldığım bayi Haşim Balaban Antalya
  • Sunshine İzmir S kullanıcısına yanıt
    ama öyle evli olanlar bilir :) bekar mısınız hocam, sen sağ olasın teşekkürler :)
  • ganeja kullanıcısına yanıt
    demek sizde evlisiniz :( hiç gerek yok öteki şeylere kendi adıma diyim baştan da
  • bir_vatansever kullanıcısına yanıt
    :)
  • cngzhan kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam sağ olun, tabi tecrübeyle sabit bişeyler ancak dilimizin döndüğü kadar oldu işte :)
  • gznfrhmaslmz kullanıcısına yanıt
    benim eşim ne yazdığımı bilmiyor ama, bi okusa üfler beni :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozinero

citroen ve peugeot teneke gibi ama zevk meselesi hiç kullanmadım ama güvende vermiyr arkadasş

hiç kullanmamamış güvende vermiyormuş ????!!!!! galiba arkadaş mesaj sayısıyı yükseltmeye çalışıyor
  • JusT_SmiLe kullanıcısına yanıt
    just_smile hocam demek sizde evlisiniz, Allah mutluluk versin her ikinize de, alure active, karar kıldınız mı hangi paket ;)
    beni de unutmamışsınız teşekkür ederim hocam, anlatımımda teknik zaafiyetim vardı tamamlamışsınız çok güzel olmuş , bilginize sağlık :)
    çocuk koltuğu bende bakınıyordum, tavsiyeleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar
  • memurpower M kullanıcısına yanıt
    Sizin anlatımınız bir başka güzeldi hocam okudukça gülüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: memurpower

evet hocam benim bu donanımlar hakkında az biraz bilgim var sürüş destek sistemleri çok hoş, bi kere hız sınırlama ve hız sabitleyiciler var, belirli bir hızın üstüne çıkamıyor(siz sınırlarsanız) veya belirli bir hızda aracınızı sabitliyor ekonomik sürüş olabilir v.s nedenler, ayrıca önde ki aracı algılayabiliyor uyarıyor, şehir içinde kendisi frenliyordu sanırım öyle bi şey var, kör nokta sistemleri, sanırım bunlar allure pakette veya ek paket ben bilmiyorum, daha çok bekarlar için geçerli, benim sağ koltukta hanım var, o dediğim paketlerin hepsini kapsıyor; 1-)bey öndekine çok yaklaştın(şehir içi aktif uyarı sistemi), 2-)bey şehir içinde niye hızlı gidiyosun(hız limitleyici), 3-)benzin çok mu ucuz biraz yavaş kullansana(hız sabitleyici), 4-)arkandan geleni görüyosun dimi bey(kör nokta uyarı sistemi); gibi olağan haftada bikaç kez yaşadığım için ben active paket alarak işi kapattım :) park asistanım bile var , 5-) gel gel gel daha duvara değmediiiiiii beeeyyyyyyy :) , evliysen alma hocam gerek yok :)

Tekrar tekrar okudum

• Eylül'de Afganistan görevim çıktı. 6 ay aslandan ayrı kalacağım
    Hocam 16 aydır evliyim. Yeni yeni öğreniyorum bu işleri. Amin hocam teşekkür ederim.

Abi ben sürekli araç değiştiren biri olmadığım için aldım mı iyisi olsun diyerekten premium + allure istiyorum. Malum en az 5 sene binmek niyetim. Sonradan para olsa da ekletilemiyor bazı şeyler. Hem öbür türlü parayı sağa sola harcıyorum. En azından borcum olsun borcumu bileyim kısayım kendimi dedim. Mesela benim hanım acayip tutumlu ama bende yok.
  • Bebek koltuğu ile çocuk koltuğu arasında fark varmı?

Kazasız belasız gidin gelin hocam inşallah. Biz bakarız Aslan'a gözünüz arkada kalmasın ^^
    hocam iyi görevler sizlere şimdiden, Allah kolaylık versin
  • JusT_SmiLe kullanıcısına yanıt
    bende öyle ya, para avcumda durmuyor, al hocam, evladiyelik bir araç bence, düne kadar 15 yaşında 206 kullanıyodum, 15 yıl bile binilir
  • 
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.