Şimdi Ara

Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu) (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.230
Cevap
295
Favori
1.549.258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Haklısınız. Ben genel olarak PSA'nın özel olarak da Peugeot'nun yeni 308'de hem içinde bulundukları krizden çıkma hem de yeni teknoloji geliştirme stratejileri üzerine bir değerlendirme yaptım. Motorlarda başlayan downsizing trendi kasalara da yayılacak belli ki.

Bu arada kullanmasam da yeni Leon'u görsel ve teknik olarak detaylı inceleme fırsatım oldu. Gerçekten parasını hakkedecek bir araç gibi görünüyor.
  • bugün aracı kısa sürelide olsa inceledim.incelediğim araçlar active vti 82 hp ve allure 115 hp ehdi versiyonu idi.
    öncelikle kişisel görüşlerimi vereyim.
    dış görünüş olarak oldukça güzel.eski nesle göre daha sade tasarımla ve daha oturaklı.eski kasayı beğenmeyenlerin bir kısmının bu kasayı beğeneceğini düşünüyorum.arkadan tipik audi a3 önden daha çok amblem kısmı hariç c4 e benzettim.yine yan bakıda a3 e oldukça benzerlik gösteriyor.allure da ön farkar led ama yanmadığı için yorum yapamıyorum.kısaca dış görünümden benden tam puan aldı.
    gelelim zurnanın zırt dediği yere.iç mekan.açıkçası resimlerde daha çekici gelen içmekan bende biraz hayal kırıklığı yarattı.active ve allure iç mekan profili aynı zaten.access olmadığı için yorum yapamıyorum ama resimlerden ben baz versiyonun daha güzel olduğu sonucuna varmıştım ki yanılmamışım.
    öncelikle araca ekran koyarak ve bütün fonksiyonların burdan yapılacağını düşünerek büyük hata yapmışlar.ekran tamam yakışıyor ama konsolda herşey değil.ekran koyarak konsolda fazla birşeye gerek yok tarzında bir düşünceye sahipler sanırım.ekrana gereğinden fazla güvenmişler ama maalesef çok sade.bence ön konsol kesinlikle yetersiz.
    göstergeler güzel.devir saatinin ters olması bence güzel olmuş.göstergelerin okunmasında sıkıntı yok.direksiyon tipik 208 direksiyonu.
    araç içinde kullanılan malzeme tüm araçta göğüs kısmına kadar yumuşak göğüs altı sert plastik.özellikle ekranın altındaki düğmelerin olduğu kısmın sert olması hoşuma gitmedi.eski kasa 308 den bu konudaki tek farkı kapı bölgelerinin üst kısmının yumuşak malzeme olması.
    iç mekan kalitesi için yeterli diyeceğim ama çok kalitelimi hayır değil.araca bindiğimde kaliteli bir araca bindiim hissi maalesef uyanmadı.muhtemelen konsol sadeliği ve sert plastiğin bazı yerlerde gereksiz kullanımı biraz etken bunda
    arka diz mesafesi kesinlikle yeterli ve eski kasa gibi ferah bir araba.yine bagaj oldukça geniş.
    dış mekan olarak eski kasadan bence çok ilerde olmasına karşın iç mekanda eski kasaya göre biraz kalite artsada bence geride.bu kadar sade olmamalıydı ön konsol
    incelediğim 308 belki çok şey beklediğimden ötürü benden beklediğim puanı almadı.bu arada yanlış anlaşılmasın,içmekan focus,i30 astra gibi araçlardan daha çok beğendim ama dış görünüm golf ten ne kadar ilerdeyse iç mekanı o kadar geride
    ilerde almayı düşündüğüm bir araçtı ama bu incelemeden sonra blue-ehdi gelmeden kesinlikle almam.alırsam belki yeni motoru için olabilir

Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu)Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu)Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu)Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu)Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu)Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu)Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu)Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu)Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu)
    Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icemy -- 8 Şubat 2014; 15:58:12 >

• Donanım ;

Fiyat Listesi ;
  • quote:

Orijinalden alıntı: _MaxPayne_

Donanım ;

Fiyat Listesi ;

Merhaba . Bu donanım ve fiyatlara otomatik vites dahil değil değil mi? Bilginiz var mı acaba otomatik vites gelecek mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Henüz otomatik yok.
  • Araç geldiyse bende salı günü gidip inceleyeyim o halde.
  • İç mekan sade ama alışılır.
  • beygirleri düşük fiyatları yüksek olmuş
  • Mazda3 bakalım nasıl bir fiyatla gelecek. 308'in sadece manuel şanzımanla gelmesi alıcılarını Mazda3 e kaydırabilir.
  • Biraz önce bayiye uğradım inceledim. Dış görünüşü hoşuma gitti. Cam tavanlı olan model arka kısım biraz alçak geldi bana. Otomatik vitesi yokmuş maalesef.

• Bugün Adana dörtlere araclar yeni gelmisti daha showrooma dahi girmemislerdi allure olan bir taneyi fotografladim test araci yapacaklarmis, ancak hic müsteri yoktu ve olan tek kisi ben araclari bekliyorum genelde pazar günü kapaliyiz gibi birsey dedi.
    Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu)Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Thomassee kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: enpisagor

Bugün Adana dörtlere araclar yeni gelmisti daha showrooma dahi girmemislerdi allure olan bir taneyi fotografladim test araci yapacaklarmis, ancak hic müsteri yoktu ve olan tek kisi ben araclari bekliyorum genelde pazar günü kapaliyiz gibi birsey dedi.
    Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu)Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu)

benim gördüğüm allure dan döşemeler ve bel altı konsol siyahtı.açık renk çok daha elit gösteriyor.

• Diştan bir foto

• Arka

• Telefondan oldugu icin tek tek oldu kusura bakmayin.

• quote:

Arka

fotolar için teşekkürler arkadaşım, ben beğendim ülkemizde iş yapar aslan parçası :)
  • Kötü değil ama sıradan bir dış tasarımı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hemide kamanlı

quote:

Arka

fotolar için teşekkürler arkadaşım, ben beğendim ülkemizde iş yapar aslan parçası :)

Rica ederim araç ötv ve yeni kur dezavantajı ile geldi yoksa daha uygun fiyatlarla çok daha fazla iş yapar ve peugeot ön yargısından vazgeçilmeli araç gerçekten kaliteli ben beğendim.

• Arkadaşlar sizce lansman fiyatlarından yararlanıp e hdi 115 hp allure mi alınmalı yoksa blue hdi beklenmeli mi büyük zamların geleceği konuşuluyor

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.