Şimdi Ara

yeni opel astra sedan test surusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
4.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Biraz once Opel Astra 1.4 140 hp cosmo test surusu yaptim. Arac herseyiyle benden tam puan aldi. İlla bir hata bulmam gerekirse cukurlara girdigimde hissettirdigini soyleyebilirim ki buda her c sinifi aracta olan birsey heralde. Bunun disinda gerek arav ici konfor gerekse yol sesi almamasi cok hosuma gitti. Ayrica 1.4 100 beygir atmosferik motordan sonra ilac gibi geldi, 140 beygirin hizlanmasi gayet tatmin edici, cesitli hizlarda gaza tam bastim herhangi bir turbo lag'le karsilasmadim. İnsallah bir gun aracimi degistirirsem kesinlikle dusunecegim bir arac.NOT:1-2 resim ekliyecegim birazdan. NOT2:telefondan yaziyorum imla ve harf hatalarindan dolayi ozur dilerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

•  yeni opel astra sedan test surusu
    Tek duzgun fotograf bu kusura bakmayin

• güzel araba da otomatık vites fiyat farkı uçuk seviyeler de altı üstü tam otomatık vites çift kavrama değil.
  • Beyaz renk hic yakismiyor sedanina. Cosmo bile olsa kurtaramiyor sirket arabasi gibi duruyor.

Sedan astra alicak olanlar mutlaka diger renkleride degerlendirsin ozellikle mavi ve kahve tonlarinda cok klas renkler mevcut skalada.

• 1.6 Dizeli olmadıkca jettayı ve focusu izlemekle kalır ancak
  • arkadaş 1.4T den bahsediyor!

ayrıca tüm otomobil kullanıcıları 1.6 dizel diye yanıp tutuşmuyor. 1.3 dizeli de yeterli bulan kullanıcılar mevcut...

-ki alınıyor, bolca kullanılıyor...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.