Şimdi Ara

Yeni Opel Astra K (ANA KONU) (413. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
41.266
Cevap
306
Favori
2.351.883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 411412413414415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: eisenberg

Aslında, başından notere gitmek ile sonrasında emniyete gitmek arasında eziyet olarak bir fark yok aslında, bir de noter masrafı, noter ne kadar?

Noter 80-90 lira arasındaydı hocam... Bana bu şekli daha rahat geldi ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kOnUrC@N

Çok önceki sayfalardan birinde vardı bunun çözümü. Sanırım park lambası konumuna alıp selektör yapılıyordu. Ama net hatırlamıyorum.

Ben aramada yaptım ama bulamadım tamamen kapatmak nasıl olmaz ki Dediğinizi bir deneyeyim park a alıp selektör yapınca bakalım kapanacakmı...

• quote:

Orijinalden alıntı: sarpuli

Bu arada neden far ayarının kapalı modu yok? Auto ve açık var bu durum çok saçma değilmi? Belki karanlıkta birini takip edecem :) belki özel durumum var nasıl farları kapatamam ?

Far düğmesini Park konumuna getirip tekrar Auto konuma getirince sönüyor arkadaşlar. Yani önce saat yönü tek tık, sonra tersi tek tık. Ben de deneyerek bulmuştum..
  • yasarkaradana Y kullanıcısına yanıt
    Peki bu sefer, auto inaktif oluyor, çalıştırınca mı normale dönüyor?
  • Akrep3484 A kullanıcısına yanıt
    imza yeterli vekalte gerek yok kimil fotokopisi yetiyor kredi için de öyle ben aldım kimlik fotokopisi yetti aracı teslim alırken zaten satış sözleşmesini imzalıyorsun noter onlar getiriyor bayiye imzala atla arabana vınnnn
  • quote:

Peki bu sefer, auto inaktif oluyor, çalıştırınca mı normale dönüyor?

Tekrar Autoya getiriyoruz, neden iptal olsun ki. Eski yerine gelmiş oluyor.
  • sarpuli kullanıcısına yanıt
    Emniyete gidilmese de, iki hafta içinde ruhsat posta adresine gönderiliyormuş, ben çabuk olsun diye emniyete gitmiştim, sonra hatırladım
  • Dinamik dizel otomatik dip fiyat ne kadar

1-Auto'da iken yanıyor, yanması gerek zaten

2- Park lambası, arkadan Auto'ya dön, söndü, ama Auto'da

3- Sonrası için: Auto'nun bir şekilde tabiatı gereği tekrar otomatik yakması gerekir, başa dönmek için 2. adımda yapılan hamlenin bir reseti gerekli değil mi? O da marştır herhalde dedim...

Neyse, bir gelsin araç da, kurcalarız....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eisenberg -- 6 Mayıs 2016; 10:57:27 >
  • dnztk D kullanıcısına yanıt
    Yarın inşallah atla vın yaparız

• quote:

Orijinalden alıntı: yasarkaradana

quote:

Orijinalden alıntı: sarpuli

Bu arada neden far ayarının kapalı modu yok? Auto ve açık var bu durum çok saçma değilmi? Belki karanlıkta birini takip edecem :) belki özel durumum var nasıl farları kapatamam ?

Far düğmesini Park konumuna getirip tekrar Auto konuma getirince sönüyor arkadaşlar. Yani önce saat yönü tek tık, sonra tersi tek tık. Ben de deneyerek bulmuştum..

Hocam şimdi parka aldık autonya geri döndük far söndü. Eski haline nasıl gelecek ? Yani auto da ışık sensörüne bağlı olarak yanmasını istersek ne yapacaz ? Siz park konumda sellektör ile kapatmayı denedinizmi ?

Bu arada parktan auto ya döndüğümde sanki bende sönmemişti, deneyecem bunu bugün ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarpuli -- 6 Mayıs 2016; 11:14:54 >

• Göstergede sıcaklık 90 derece görünmesine rağmen motor çok ısınıyor gibi geldi bana. 20-30 km gibi kısa mesafe sürüş sonrasında bile kaputun üzerine dokonulmayacak kadar çok ısınıyor. Servise sordum yeni nesil motorların çok ısınması normal dedi ama pek içime sinmedi cevapları.
    Bu araçtan başka kullanan arkadaş varsa cevap yorum yapabilirler mi? Aynı durum var mıdır?
  • sarpuli kullanıcısına yanıt
    Hocam, biz hala siparişi bekliyoruz, gelince kurcalayabileceğiz kısmetse

Ben ön bilgi olsun diye sordum, hazırlık olsun
    Park konumu hangisi bilmiyorum da, ortaya getirince sönüyor. En son sürekli yanıyor. En baş duruma göre yanıyor.
  • Az önce vekaletname işini sordum,Gedizler eski usül devam ediyor.Vekaletname vermem gerekiyormuş yoksa sıkıntı olurmuş.

Ekleme: Araç kodum 4 Mayıs itibariyle 42 olmuş,vira bismillah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GILMOUR -- 6 Mayıs 2016; 12:10:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GILMOUR

Az önce vekaletname işini sordum,Gedizler eski usül devam ediyor.Vekaletname vermem gerekiyormuş yoksa sıkıntı olurmuş.

Ekleme: Araç kodum 4 Mayıs itibariyle 42 olmuş,vira bismillah

Ben vermedim vekalet bakalım sonuçları Nasıl olacak paylaşırım.
    42. Konumdan sonrasını çok iyi bilirim ben 1 ayda gelir

• arkadaşlar dizel otomatik astra k aracım var, bu sabah dikkat ettim, arabayı çalıştırdım ev ile işyeri arası çok yakın, işyerine geldiğimde arabanın fanı çalışmaya başladı daha öncede olmuştu böyle.. daha motor ısınmadan fanın çalışması normalmi? ve motor sıcak soğuk farketmeden ilk çalıştırma anında biraz tırıltı yaparak çalışıyor..sizdede oluyormu böyle sesler..

aracın farları auto konumundayken hava açık olsa bile uzun süre kıslarla gidiyor, far açmanın kapalı butonu yok.. j kasada kapatabiliyorduk..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aliof -- 6 Mayıs 2016; 12:31:39 >
  • Akrep3484 A kullanıcısına yanıt
    Senden gözlemlediklerim kadarıyla deja vu olarak yaşıycam bu süreci :)

42=Fabrikadan sevk edildi anlamına geliyormuş.
    Sana 42 konumdayken gemide mi dediler araç için?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GILMOUR -- 6 Mayıs 2016; 12:33:56 >
  • quote:

Hocam, biz hala siparişi bekliyoruz, gelince kurcalayabileceğiz kısmetse

Ben ön bilgi olsun diye sordum, hazırlık olsun

aynen benim araçta sabah evden çıkıyorum işyeri çok yakın 5dk bile sürmüyor arabanın fanı çalışıyor ve motor çabuk ısınıyor, dizel arabaların motoru geç ısınır diye biliyorum..
  • aliof A kullanıcısına yanıt
    Astra'nın dizeli konusunda test sürüşü hariç bir bilgim yok, test aracında böyle bir şey fark etmedim, zaten şehirler arası yolda nerede ise dur kalksız kullandım. Dizel geç ısınır tabi, 5 dk içinde hararetin ortaya gelmemiş olması lazım.
  • 
Sayfa: önceki 411412413414415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.