Şimdi Ara

Yeni Opel Astra K (ANA KONU) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
41.266
Cevap
306
Favori
2.351.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam astra ne zaman gelir turkiyeye otomatik dizel secenegiyle ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cruel53 kullanıcısına yanıt
    Genelde fuarda tanıtıldıktan sonra 1-2 ay içinde ülkemize geliyor yabancı arabalar..
    ama astranın ilk önce sadece manuel versiyonları mı yoksa otomatiklerle berabermi geleceği belirtilmemiş daha...
    haziran ayında insignia 1.6 dizel otomatik gelecek eğer yeni astrada da aynı şanzımanı kullanıyorlarsa bütün versiyonları kasımda gelir diye düşünüyorum hocam...
  • otomatik vites aynı mı oranları değiştilecek mi ?

1.6 170 hp efsane olacak gibi
  • K kasa opel astra beklenir mi yoksa ikinci el bmw-mercedes almak daha mi mantikli?
  • İlk resmi fotolar nete düşmüş.

Yeni Opel Astra K (ANA KONU) Yeni Opel Astra K (ANA KONU)

Yeni Opel Astra K (ANA KONU) Yeni Opel Astra K (ANA KONU) Yeni Opel Astra K (ANA KONU)

Yeni Opel Astra K (ANA KONU) Yeni Opel Astra K (ANA KONU)

Yeni Opel Astra K (ANA KONU)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xtatic -- 1 Haziran 2015; 11:39:10 >

• Super görünüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiyatı çok artırmazlarsa alınacak bir araç
  • çok güzel olmuş
  • Yanıyor yahu

• sedanı nerde bu arada?

hatchback arabanın arkası i30'a benzememiş mi?
  • Kesinlikle hic bir markanin yanlisi veyahut taraftari değilim , ancak arac gerçekten cok güzel duruyor.

Evet arkasi Giulietta ancak artik cogu arabalar birbirine benziyor. Passatlarin arkasinin audilere benzemesi i30 auris giulietta gibi araclarin arkalarinin benzemesi vesaire daha aklima gelmeyen bircok özellik.

On taraf biraz daha iyi olabilirdi sanki ama arac benim gibi arabadan super anlamayan birisini kendisine 2 kere baktirir diye dusunuyorum.
    Sahsen motor şanzıman opsiyonlar ve ic doseme secenekleriyle sonuclari ne olur bilemiyorum . Kisacasi Astra yi begendim gerçekten. Bakalim ilerde neler olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok güzel olmuş ama yan sinyaller hala çamurlukta, çamurlukta sinyali olan araç mı kaldı
  • Herkes bir şey diyor bu nasıl bakış açısı anlamadım.

Bu astra k

Bu Alfa

Bu A3

Bu i20

Şimdi soruyorum bu tasarımlar nasıl birbirine benziyor, ulan arkadaş zorlasam ben stoplarda sadece damla tasarım benzerliğini görüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madmax50 -- 1 Haziran 2015; 17:59:15 >

• Opel, yeni Astranin detaylarini paylasti.

Modele gore 120-200 kg arasi hafifleme, son nesil motorlar, daha kucuk ama daha genis, apple carplay ve android auto uyumlu yeni intelliLink R 4.0 multimedya sistemi, sinifinda ilk matrix LED farlar, yeni surucu destek sistemleri ve masaj fonksiyonlu, havalandirmali koltuklar.

Motorlar 95-200 hp arasinda olacak ve en ust hacim 1.6 litre olacak. Benzinli motorlar 1.0 turbo 105 hp den, dizeller 1.6 CDTI 95 hp den baslayacak. 1.4 turbo benzinli motorsa tamamen yeni bir unite. Komple aluminyumdan uretilen motor 145 hp guc ve 250 Nm tork uretiyor. Maksimum gucunu 1800-4000 devir arasinda uretebilecek.

Aracin boyutlari kuculdu demistik. Uzunluk 4.37 metre ile 5 cm daha kisa, 1.46 cm yukseklikle 2.6 cm daha alcak, dingil mesafesi ise 2 cm daha kisa. Buna ragmen Arka koltuklarda diz acikligi 3 cm artmis. Aracin surtunme katsayisi 0.30 cd.

Astradaki matrix LED farlar ise kamera yardimiyla karsidan gelen otomobilleri algiliyor. Icindeki 16 bagimsiz LED sayesinde karsidan gelen araclari rahatsiz etmeyecek sekilde aydinlatma saglaniyor. Ayrica bu teknoloji halojen ve xenonlara gore daha uzun omurlu.

Astrada AGR sertifikali 18 yone ayarlanabilir, masaj fonksiyonlu ve havalandirmali koltuklarda sunuluyor. Ayrica arka koltuklara da isitma ozelligi gelmis.

Aktif guvenlik ozellikleri ise carpisma freni, serit takip sistemi, kor nokta uyarisi gibi ozellikler var. Konfor ozellikleri ise hiz sinirlayicili cruise control, Park yardimcisi ve geri gorus kamerasini iceriyor.

• Sınıfında ilk matrix led farlar
    Astrada AGR sertifikali 18 yone ayarlanabilir, masaj fonksiyonlu ve havalandirmali koltuklarda sunuluyor. Ayrica arka koltuklara da isitma ozelligi gelmis.
    Apple android carplay

Cosmo donanım 100.000'e ulaşmaz umarım. Gerçi focus golf 100.000'e geldi Opelde durmaz.
  • Müthiş olmuş, golf ve focus yanında halt eder

• Kaç bin tl den gelir. 140 lık dizeli?

• umarım iç genişlik daha doğrusu dar ve sıkışık gösteren iç dizaynı düzeltirler bana olduğundan küçük hissi veriyor...
  • Bir daha Opel almam diyordum ama.. Bu araç J den tamamen farklı ve Aracın ayrı bir havası var. Pahalı olursa bakmaya bile gitmem.
    Golfe çok iyi bir rakip olmuş bu sefer.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.