Şimdi Ara

Yeni Notebook..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi günler herkese. Bir notebook almayı düşünüyorum. Bütçem çok yüksek değil. Araştırmalarımdan sonra şu makineyi buldum.

ASUS K53SJ-SX028R

Özellikler
    İşlemci Teknolojisi Intel® Core™ i3
    İşlemci Hızı 2.1 GHz
    İşlemci Numarası 2310M
    İşlemci Ön Bellek 3 MB
    Hafıza (RAM) Kapasitesi 3 GB
    Hafıza (RAM) Tipi DDR3
    Sabit Disk Kapasitesi 320 GB
    İşlemci Markası INTEL
    Ekran Kartı Hafızası 1024 Mb
    VGA Chipset Markası NVIDIA
    VGA Chipset Modeli GT520
    Ekran Boyu(inch) 15.6"
    Monitör Tipi WXGA
    Maksimum Çözünürlük 1366 x 768
    Optik Sürücü DVD±RW
    Mobil Özellikler BlueTooth, Kart Okuyucu, Wireless, Kamera
    İşletim Sistemi Win 7 Home Basic Tr
    Ekran Kartı Tipi Paylaşımsız Hafıza

1049 TL (Buna 1 yıl sigorta dahil.) --Ürün Vatan Computer'da 1500 TL--

Ne dersiniz çok oyun oynayan birisi değilim film izlemek, müzik dinlemek, internette dolaşmak için kullanılacak daha çok oyun olarak en çok gta 4 - cod serisi kurarım ancak (ki yarım gb ram, 256 ekranla cod 6 oynamışlığım var).

Önerileriniz için teşekkürler.

• O ürün yerine bu ürünü öneririm hem işlemcisi daha iyi hemde bellekler 6gb hemde hdd 500gb

http://www.pcdepo.com/notebook-lg-a520-k-ac5rt-notebook-urun6159.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThE LoSt -- 25 Ağustos 2011; 11:25:54 >
  • Yorum için teşekkürler üstat fakat ben öğrenciyim ve yazdığım makinenin bütçesini ancak bu kadar çekebildim. Önerdiğiniz ürün gerçekten çok güzel ama benim için çok yüksek performans gerekli değil. En azından bu dönemde. Acaba benim yazdığım makine işlerimi görür mü? ekran kartı olsun işlemcisi olsun. Şu anda kullandığım PC gerçekten kötü ve yavaşlığı beni öldürecek bu yüzden yeni bir bilgisayar almak istiyorum.
  • alabilirsin ozaman bunun altında aynı işlemci den leptoplar var ama ekran kartları düşük uyguna bulmuşsun alabilirsin,
  • Teşekkür ederim yorumunuz için.
  • valla bence bedava
  • ekran kartı 512 mb linsir i3 yeni nesil işlemci performans olarak ferketmiyor i3 gayet iyi bu fiyattan altına olan i3 ler ekran kartı düşük vede freedoc ondan ucuz adam bulmuş bu fiyata
  • Verdiğiniz işlemciyle benim belirttiğim işlemci arasına çok da fark olduğunu düşünmüyorum. Çok iyi olsaydı i5 işlemcili bir laptop o fiyata verilmezdi. Ayrıca hp makinelerde ısınma sorunu olduğunu duydum.
    141 ATI Mobility Radeon HD 5470 önerdiğiniz makinenin ekran kartı
    108 NVIDIA GeForce GT 520M benim söylediğim ekran kartı
    Yinede teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faruk26faruk -- 25 Ağustos 2011; 13:05:39 >
  • arkadaşa dahili ekran kartı öneriyorsun oyun bile oynaması zor i3 370 yeninesil i3 2310 düşük bi işlemci düşünmene gerek yok fazla bu fiyatta sana sunacakları 13 işlemci fakat daha düşük ekran kartı olur şuan için bulduğun makine iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: vercenik53

arkadaşa dahili ekran kartı öneriyorsun oyun bile oynaması zor i3 370 yeninesil i3 2310 düşük bi işlemci düşünmene gerek yok fazla bu fiyatta sana sunacakları 13 işlemci fakat daha düşük ekran kartı olur şuan için bulduğun makine iyi

Teşekkür ederim dostum.
  • merhabalar ürünü aldım ve gayet memnunum. çok az ısınan bir seri bu. 2 saat gta4 oynadıktan sonra 65 dereceyi gördüm. alüminyum kasası var bu yüzden kol dayama yerleri hiç ısınmıyor. bir çok oyunu full ayarlarda oynayabiliyorum. grafik kartı oldukça iyi - bu fiyata göre çok iyi bir ürün - 3gb ram var ama 4gb ram olsaydıda pek farketmezdi bence. ben birde zalmanın soğutucularından almayı düşünüyorum. böylece makineyi dahada stabil durumda kullanılacaktır. gönderdiğiniz mesajlara geri dönemediğim için kusura bakmayın. iyi günler.
  • dostum laptoptan memnun musun bende almayı düşünüyorum ama dizaynından dolayı şüphem var.şarj soketi fanla aynı yerde sorun yaratır mı diye şüphem varda kullanan biri olarak düşünceni bilmek isterim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.