Şimdi Ara

Yeni Nintendo Fanına Oyun önerisi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, yaklaşık bir aydır 3DS XL kullanıcısıyım ve tek oyunum Super Mario Bros 2. Uzun soluklu bir oyun arıyorum Pokemon Sun var aklımda fakat alternatifleri arıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hoş geldin arkadaşım hayırlı olsun konsolun

Sonic boom fire Ice oyunu güzel

Konsolun Pal yada ntsc mi

• Fire Emblem Awakening
    Fire Emblem Fates
    Fire Emblem Echoes
  • quote:

Orijinalden alıntı: trplayer

Hoş geldin arkadaşım hayırlı olsun konsolun

Sonic boom fire Ice oyunu güzel

Konsolun Pal yada ntsc mi

Teşekkürler hocam, cihaz PAL.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lyzard

Fire Emblem Awakening
    Fire Emblem Fates
    Fire Emblem Echoes

İnceleyeceğim sağolun hocam.

• Sana önerim şunlardır:

Pokemon Serisi

Luigi's Mansion

Super Mario 3D Land

Super Smash Bros. For Nintendo 3DS

Umarım beğenirsin.İyi oyunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kg34

Sana önerim şunlardır:

Pokemon Serisi

Luigi's Mansion

Super Mario 3D Land

Teşekkürler bu ay Super Smash Bros. aldım. Her ay bir oyun alıyorum. Bundan sonra ise Pokemon Sun almayı planlıyorum. Tekrar teşekkürler listeye ekliyorum hepsini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: L[A]hor

quote:

Orijinalden alıntı: Kg34

Sana önerim şunlardır:

Pokemon Serisi

Luigi's Mansion

Super Mario 3D Land

Teşekkürler bu ay Super Smash Bros. aldım. Her ay bir oyun alıyorum. Bundan sonra ise Pokemon Sun almayı planlıyorum. Tekrar teşekkürler listeye ekliyorum hepsini.

Önemli değil.

• The Legend of Zelda: A Link Between Worlds
    The Legend of Zelda: Ocarina of Time 3D
    The Legend of Zelda: Majora's Mask 3D

En üstteki her 3ds sahibinin, diğer ikisi ise tüm oyunseverlerin oynaması gereken oyunlar bence.Ocarina of Time, 99 Metacritic ortalamasıyla zaten en iyi ortalamaya sahip oyun konumunda.OOT ve MM remake olarak da başarılı yapılmış işler ve üzerlerinden onca zaman geçmesine rağmen hala bence güncelliğini bir şekilde koruyabilen oyunlar.Bu arada ilk oyun üstten bakarak oynanan bir oyun iken diğer ikisi 3d oyunlar.Eskiler ile işim olmaz diyorsan üsttekini oyna ama hepsi çok sevdiğim oyunlar, kesinlikle tavsiye ederim

Fire Emblem: Awakening

Taktiksel rpg seviyorum ya da o tarzda hiç oyun oynamadım ama strateji severim diyorsan, kesinlikle bakman gereken bir oyun, bu çok sararsa, akabinde Fates ve Echoes'e de bakabilirsin.

Super Mario 3D Land

New Super Mario Bros. 2 seni sardıysa, bu hayli hayli sarıcaktır diye düşünüyorum, çok daha başarılı.Tabii biri 2D, diğeri 3d platformer ama genel olarak o sardıysa, bundan daha fazla keyif alacağını düşünüyorum.

Pokemon Sun/Moon
    Pokemon X/Y
    Pokemon Omega Ruby/Alpha Sapphire

Pokemon oyunu olmadan Nintendo el konsolunun tadı çıkmaz.Tabii kasımı bekleyerek Ultra Sun/Ultra Moon'da alabilirsin, tercih sana kalmış.

Luigi's Mansion: Dark Moon
    Animal Crossing: New Leaf
    (ben bunu oynamadım, lakin 3ds'de çok seveni var, bir bak bence)
    Kid Icarus: Uprising

jrpg seviyorsan da;

Bravely Default
    ve devamı Second
    Shin Megami Tensei IV
    ve devamı Apocalypse
    başka jrpglerde eklenir listeye ama ilk olarak bunlar gider.

Arkadaşlarımda da var, birlikte oynarız diyorsan;

Monster Hunter'ı her hangi bir oyununu alabilirsiniz, tek olarak o kadar keyfi çıkmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fingolfin.

The Legend of Zelda: A Link Between Worlds
    The Legend of Zelda: Ocarina of Time 3D
    The Legend of Zelda: Majora's Mask 3D

En üstteki her 3ds sahibinin, diğer ikisi ise tüm oyunseverlerin oynaması gereken oyunlar bence.Ocarina of Time, 99 Metacritic ortalamasıyla zaten en iyi ortalamaya sahip oyun konumunda.OOT ve MM remake olarak da başarılı yapılmış işler ve üzerlerinden onca zaman geçmesine rağmen hala bence güncelliğini bir şekilde koruyabilen oyunlar.Bu arada ilk oyun üstten bakarak oynanan bir oyun iken diğer ikisi 3d oyunlar.Eskiler ile işim olmaz diyorsan üsttekini oyna ama hepsi çok sevdiğim oyunlar, kesinlikle tavsiye ederim

Fire Emblem: Awakening

Taktiksel rpg seviyorum ya da o tarzda hiç oyun oynamadım ama strateji severim diyorsan, kesinlikle bakman gereken bir oyun, bu çok sararsa, akabinde Fates ve Echoes'e de bakabilirsin.

Super Mario 3D Land

New Super Mario Bros. 2 seni sardıysa, bu hayli hayli sarıcaktır diye düşünüyorum, çok daha başarılı.Tabii biri 2D, diğeri 3d platformer ama genel olarak o sardıysa, bundan daha fazla keyif alacağını düşünüyorum.

Pokemon Sun/Moon
    Pokemon X/Y
    Pokemon Omega Ruby/Alpha Sapphire

Pokemon oyunu olmadan Nintendo el konsolunun tadı çıkmaz.Tabii kasımı bekleyerek Ultra Sun/Ultra Moon'da alabilirsin, tercih sana kalmış.

Luigi's Mansion: Dark Moon
    Animal Crossing: New Leaf
    (ben bunu oynamadım, lakin 3ds'de çok seveni var, bir bak bence)
    Kid Icarus: Uprising

jrpg seviyorsan da;

Bravely Default
    ve devamı Second
    Shin Megami Tensei IV
    ve devamı Apocalypse
    başka jrpglerde eklenir listeye ama ilk olarak bunlar gider.

Arkadaşlarımda da var, birlikte oynarız diyorsan;

Monster Hunter'ı her hangi bir oyununu alabilirsiniz, tek olarak o kadar keyfi çıkmaz.

Çok teşekkürler hocam, üşenmeden cevaplamışsınız. RPG ve Strateji sever biriyim, ayrıca eski veya yeni olmuş pek umursamıyorum benim için eğlenceli olması önemli. İş yerinden eve döndüğümde kısıtlı bir vakit kalıyor onda da biraz eğlendirsin kafi. Pokemond Sun aldıktan sonra ilk iş Zelda serisine geçmek olacak. Tekrar teşekkürler.

• Selamlar MK7`yi almayi unutma. Bu konsolun en iyi oyunlarindan biri. Cok uzun sureler oynarsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.