Şimdi Ara

Yeni nesil iPhone'lar 4GB RAM'e sahip olacak (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
2.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tctstcts

Apple eski cihazları yavaşlatma update ı veriyor ondan bahsediyorsun herhalde. S8 de sorun yok süper cihaz.

Ona gelecek olursak 8 ve 8 plusda da sorun yok :) her iki cihazı da kullanmasam belki inanacağım ama 3-4 bin verip cihazı kötülemek ya da gerçekten özeleştiri yapmak bizim insanımıza ters geliyor sanırım. Yani öve öve bitirilemeyen cihaz s8. Kurulum ekranında dahi kasiyor. Benim anlatmak istediğim şu. Cihaz cok iyi tasarim yok iyi fakat yazılım ve arayüz üzüyor insani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlicanNalbat -- 29 Ocak 2018; 19:12:9 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • LCD panel ile gelen iPhone’da çift kamera ve 3D touch olmamasını anlamıyorum. Bakınız bu sene de hem LCD hem de OLED iPhone piyasada ve 3D Touch hepsinde tek standart. iPhone 8 serisi fiyatına gelecek LCD iPhone’ları düşünürsek 3D touchı dahi olmayan bir İPhone’a neden o kadar para verilir. Son dönemde Apple politikaları gerçekten tiksindirici bir noktada en açık yorumum bu olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AlicanNalbat kullanıcısına yanıt
    Nee yo

• quote:

Orijinalden alıntı: Wernher von Braun

Apple, ram sayesinde değil cpu/gpu sayesinde hızlıdır :)

Aslında yanlış, hız=depolamanın okuma hızı, sadece cpu/gpu ile olsaydı iphone 8 ve x, one plus 5t'den daha yavaş olmazdı. Mesela ssd takılı i3 işlemcili bilgisayar, hdd takılı i7 işlemcili bilgisayarı hız konusunda tokat manyağı eder
  • Yok hocam haklısınız da. Tek olay ram de değil işlemcisi ve gpu'su çok güçlü demek istemiştim. Apple bir bütün olarak iyi.

• Gördüm ki herkes kendi telefonunu övmüş genellikle apple yere batırılmış.

Bizim forumda kimse volkswagen sevmez ama hep açık ara tutulan markadır.

Bu forumda yıllardır varım ama gerçek şu ki forum neyi kötülerse o satış ve karlılık rekorları kırıyor.

Gerçek dünya forumla hiç ilgilenmemiş 😂😂😂

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Parası olan alıp kullanıyor olmayan burda kendini avutuyor
  • yahu bu apple haberleri bazılarına neden bu kadar koyuyor onu anlamıyorum.. Beğenmiyor musun markayı ? KULLANMA. neden çenen durmuyor, neden günün gecen bütün zamanını appleı kötülemeye harcıyorsun ? Burdan bakınca ne gibi gözüküyor biliyor musun? Erişemediğin için karın darlığı yaptığın anlaşılıyor. Aklı selim adamsan bunun farkında olursun.
  • Php kullanıcısına yanıt
    Aynen, zaten hep aynı ergen trol tayfası, fiks.

• Bir tek ben mi X'İ beğenmedim.

• sanki babalarının şirketi gibi herkes kullandığı telefonu övüp diğerini kötülüyor. Altı üstü bir telefon bu, neyin fanlığını yapıyorsunuz. Zevkinize bütçenize hangisi hitap ediyorsa onu kullanın ama diğerlerinide kötülemeyi bırakın. S8 den iphone x e geçtim ama bence S8 tasarım olarak en güzel telefon. Ben sırf çift kamera için değiştirdim. S8 de gayet hızlıydı ama kullanımda iphone x'in daha hızlı olduğu hissediliyor. Android kullanmak çok daha eğlenceli ios bana sıkıcı geliyor ama ben iphone x'i övüp samsung ve diğerlerini kötülemiyorum. Yarın başka bir telefonun kamerasını daha çok beğenirim ona geçerim. Bırakın bu tutuculuğu

• Normal iphone'daki ram çıksa çıksa 3gb'ya çıkacaktır bence...Apple,direkt 4 gb vermez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omega Speedmaster -- 30 Ocak 2018; 1:29:34 >
  • Pabuc gibi buyuk ekran, daha cok ram, bol cekirdekli islemci, devasa batarya... tam dandroid olma yolunda ilerliyorlar.. suan sunulan tum ozelliklerin ipod touch kasasina koyulabilmesi.. iste asil inovasyon bu olurdu..

• Hala android kasıyor Yok böyle yok şöyle. Arkadaşlar Android'in gittikçe daha iyi hale gelen bir sistem. Güncelleme demişsiniz o ios'a gelen güncellemeler bugları çözmek için bi zahmet versin o güncellemeyi. Yok kurulum ekranında kasıyormuş😂😂😂 Göster lütfen kurulum ekranında kastığını.. Ayrıca çoğu kişi iPhone'u veya Samsung vsyi yok android yok ios çok bu kadar rami var diye almıyor ki. Gerçekten özellikleri tartıp da alan %10luk bir kesim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Normalde güncelleme sorunları giderir performansı arttırır ama apple da durum tam tersi başka türlü zaten her sene milyonlar satması imkansız çeşme akarken testiyi doldurmalı diye düşünmüş olmalılar

• 3 sene android kullandım inanılmaz mutluydum 1 sene 7 plus kullandım şuan lanet ediyorum. Askerden sonra direkt satacağım. Şafak doğan güneş :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 GB olsa ne işe yarayacak ? , ram dahil herşey Apple kontrolu altında hepsini kullanmayı istemedikleri sürece ram'in bir önemi yok
  • AlicanNalbat kullanıcısına yanıt
    S6 sahibiyim aldığım güncellemenin haddi hesabı yok.
    Öyle bug falan düzeltme değil.
    Bildiğin telefon gelişti.
    Boş boş övmeyi/yermeyi bırakın.
  • Dostum android kasmıyor, androidin applerdeki dengesizliği sorun. Apple'ı iyi yapan şey bir app yüklediğinde çok daha fazla denetimden geçip önüne geliyor olması ve ehr cihazda aynı şekilde çalışıyor olması.

Androidin esnekliğini hiçbirşeye değişmem ancak iphone 7 plus aldığımdan beri ilk defa hayatımda iphone 4 ten bu yana rahatlık çektim. Samsung kullandım yıllarca, zenfone aldım halen duruyor ama elimi sürmüyorum. Custom ROM'undan tut ev otomasyonuna kadar kendim programladım, 3rd party yazılımla raspberry pi ile esp8266 ile forumdakilerin %99.9 unun aklının ermediği, görmediği devrelerle çalıştım ancak halen iphone kadar her seferinde aynı sonucu verecek stabiliteye ulaşamadım. Bu katmanlı işletim sistemi bi türlü oturamadı. Android P de katman sistemini değiştireceğiz diyorlar belki o zamana düzelir bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Php

Dostum android kasmıyor, androidin applerdeki dengesizliği sorun. Apple'ı iyi yapan şey bir app yüklediğinde çok daha fazla denetimden geçip önüne geliyor olması ve ehr cihazda aynı şekilde çalışıyor olması.

Androidin esnekliğini hiçbirşeye değişmem ancak iphone 7 plus aldığımdan beri ilk defa hayatımda iphone 4 ten bu yana rahatlık çektim. Samsung kullandım yıllarca, zenfone aldım halen duruyor ama elimi sürmüyorum. Custom ROM'undan tut ev otomasyonuna kadar kendim programladım, 3rd party yazılımla raspberry pi ile esp8266 ile forumdakilerin %99.9 unun aklının ermediği, görmediği devrelerle çalıştım ancak halen iphone kadar her seferinde aynı sonucu verecek stabiliteye ulaşamadım. Bu katmanlı işletim sistemi bi türlü oturamadı. Android P de katman sistemini değiştireceğiz diyorlar belki o zamana düzelir bilmiyorum.

Yoksa siz bir insanüstü varlık mısınız?

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.