Şimdi Ara

Yeni nesil gddr3 bellekli x1600pro agp'nin sistemimle uyumu nasıl olur sizce?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Birkaç gündür düşünmekteyim ve yaşlanmış olan sistemime bütçemden az birşeyler katarak kart almaya karar verdim. Buda x1600pro gddr3 agp sizce nasıl bir karttır? Sistemimle uyumu nasıl olur?
    Sistemim;
    epox-8KRAI
    Amd 3200+Barton
    2*512 ddr400 kingston
    nvidia fx5200 agp
    ses+tv+cd,dvd yazıcı okuyucular+1 sata+1 ide harddisk+fanlar...
    colors-it 480 watt güç kaynağı

Bu sisteme x1600'üde ekleyince bu güçkaynağı bana yetermi?
    Bu sistemle almak istediğim x1600 ün uyumu nasıl olur?

Birde forumda x1600'den ağzı yanan çok kişi gördüm buda beni biraz daha bekletmelimi?

Sanırım bukadar soru yeterli..
    Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler arkadaşlar. Biran önce yorumlarınızı bekliyorum.
    Herkese iyi çalışmalar...

• nerden baksan en az 4 kat performans artışı gözlenir. ekran kartının bir problem çıkaracağını sanmam,istisna durumlar için bişey söylemek mümkün değil ama X1650 256mb 128 bit GDDR3 olan version'uda gözden kaçırma derim. arada performans farkı var senin önerdiğin kart ile.
  • evet haklısın arkadaşım kağıt üzerinde x1650 590/1380 hızlarında x1600 ise 500/1000 hızlarında evt x1650 daha performanslı fakat 50ytl gibi aradada fiyat farkı var.
    benimde aklımdaki şu x1600 ü almak ve 575/1200 gibi makul hızlara çıkartabilirsem kara geçmiş olucam.
    birde x1600 500/1000 hızlarına sahip gddr3 bellekli kartı kullanan arkadaşlar varsa yardımlarını bekliyorum. Kartın overclock potansiyeli hakkında.

çünkü genel anlamda iki kartta mimari olarak aynılar ve bu yeni piyasaya sürülen x1600 gddr3 versiyonu bana göre x1650 ile hemen hemen aynı performansa sahipler...
  • kutudan yazılanların hepsi çıktı, ancak pcb kırmızı değil mavi imiş ve birde ramlar hem burada hemde kutusunda yazdığı gibi GDDR3 değil DDR3 ve bence bu önemli bir hata özellikle ürünleri burada yazılanlara inanıp alışveriş yapanlar için yanıltıcı bi durum.

hepsibura.. da yazan bir yorum dikkatimi çekti belirtmek istedim,bir araştır istersen gddr3 ile ddr3 arasında ne gibi bir fark var ben tam olarak bilmiyorum,biraz baktım ama bişeyler bulamadım sonradan pişman olmamak için iyice araştırmak lazım,kolay gelsin.
  • sagolasın arkadaşım bende gördüm o arkadaşın yorumunu fakat sapphire'in sitesinde ise o kartın gddr olduğunu ve iyi bir overclock potansiyelinin bulunduğunu yazıyor...
    birazdaha araştırmalıyım sanırım dedimya bana ancak bu kartı kullanan biri varsa onun yardımı olur?
    hani şöyle biraz overclock denemesinde bulunan birisi...
    bu olayı sonuçlandırırsak bizim x1600 110 ytlye x1650 gddr3 bir karta dönüşmüş olucak buda baya bir agp alıcısını aydınlatmış olucak....
    Acil yardımlarınızı bekliyorum...
  • bendede amd 3200 var güç kaynağı alcam fsp 350 w alsam nasıl?yada cooler master 430 w? +x1600pro alcam.....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.