Şimdi Ara

YENİ NESİL COROLLA KAZA

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
0
Favori
9.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar selam,bu c.tesi büyük bir kaza geçirdim,allaha şükür ufak tefek darbelerle atlattık kazayı, üzerime karşı şeritten yolcu minibüsü uçtu yaklaşık 2 mt yükseklikten motorkısmına düşerek camdanda birmiktar içeri girdi. torpido parçalandı teyip paramparça oldu aracın görünmeyen sağ kapılarındada hasar var sizce bu araç pert midir.

YENİ NESİL COROLLA KAZA

YENİ NESİL COROLLA KAZA

YENİ NESİL COROLLA KAZA

• Geçmiş olsun. Gerçekten büyük kaza geçirmişsiniz.

Araç kesinlikle pert olur. Bundan daha az hasar bile olsa perte çıkardı.
  • Çok çok geçmiş olsun ......
  • Geçmiş olsun.Pert...
  • büyük geçmiş olsun. cana geleceğine mala gelsin... araç pert gibi görünüyor
    aracı büyük ihtimalle servise çektireceksiniz. oradaki sigorta işleri takip elemanına pert olmasını istediğinizi belirtirseniz eksper gelince ona göre hareket ederler...
  • Geçmiş olsun. araç iyi dayanmış.
  • Çok büyük geçmiş olsun Allah korumuş. Söylediğiniz tarzda bir kaza için araç az hasar almış diyebilirim neyseki cana gelmemiş. Bende arkadaşlara katılıyorum pert olmuş artık dikiş tutmaz heralde. Kaskonuz varsa pert isteyin.
  • Geçmiş olsun , inşallah sağlam bir kaskonuz vardır. Araç tabi ki pert.
  • geçmiş olsun.
  • geçmiş olsun..size kötü bişey olmaması sevindirici..
  • NIGHTBOY

Çok büyük geçmiş olsun çok ciddi bir kaza atlatmışsın.
  • kaskom var ray sigorta, karşı tarafın kaskosuda allianz,benim eksperden pert istememe gerek varmıki kendisi pert çıkarmazmı zaten
  • gecmiş olsun arkadaşım
  • Çok geçmiş olsun canınıza birşey olmadı ya şükür. Pert çıkartırlar muhakkak merak etmeyin.
  • Çok büyük geçmiş olsun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: NIGHTBOY

kaskom var ray sigorta, karşı tarafın kaskosuda allianz,benim eksperden pert istememe gerek varmıki kendisi pert çıkarmazmı zaten

Büyük geçmiş olsun, size birşey olmamış önemli olan o.

Pert tecrübem olduğu için birkaç açıklama yapayım:
    Sınırda filan kalırsa belki birşeylar yapmak gerekir.

Aracın Pert olması için onarım masrafının araç kasko değerinin 50%sini geçmesi gerekir. Yani diyelimki kasko değeri 38000 YTL, servis 19000 YTL gibi bir masraf veya üzeri çıkarırsa araç pert olur. O Noktada servis iş yapmak için indirim yapıp ben bunu 15000 YTL'ye yaparım diyerek aracın Pert olmasını engelleyebilir.

Pert olan araca kasko poliçesinde yazan değer ödenmez, exper bir piyasa değeri çıkartır, onu sigortaya bildirir, sigorta size bir değer teklif eder, o noktada pazarlık filanda sözkonusudur, ilk değeri kabul etmeyin. Acenta bu noktalarda etkili olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rertaret -- 26 Şubat 2009; 17:56:21 >

• saolun teşekkür ederim yardımlarınız için ben tetikteyim,ama motor kısmı darbeli çamurluk yok,tampon yok öncam yok,kaput yok,far yok sürücü kapısı yok,sağ kapıların ikiside darbeli silecekler yok,yan ayna yok,sağ arka stop yok,torpida teyiple birlikte komple yok,sağ tekeri görüyorsunuz rotlarda kopmuştur onlarda yok,dirsekte çökme var artık bu arabanın masrafı arabakadar olması lazım.
  • geçmiş olsunn...
  • Geçmiş olsun arkadaşım...Allah korumuş...
  • saolun arkadaşlar, allah kimsenin başına vermesin çıkan sonucu yazacağım buraya
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.