Şimdi Ara

Yeni nesil 2021 Renault Kangoo tanıtıldı: İşte tasarımı ve özellikleri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
3.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1,33 tce motor gelir/getirirler mi acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • b01 B kullanıcısına yanıt
    Sanmam. Renault-Nissan'ın Daimler'le birlikte binek araçlar için geliştirdiği bir motor. Hafif ticarilerde benzinli motorlar Amerika'da tercih ediliyor. O pazarda da Kangoo'yu göremeyiz. Dizel ve elektrikli modellerle devam edeceklerdir.

• quote:

Orijinalden alıntı: b01

1,33 tce motor gelir/getirirler mi acaba?

Fransız forumlarında 1.33 ün geleceği yazıyor , EDC ninde gelmesi normal , PSA ticarileride otomatik ile geliyor.Eski kangoo da yoktu ancak yenisinin görsellerinde de var.

Ancak böyle ağır araçlara benzinli buralarda binilmez :)

• quote:

Orijinalden alıntı: TEPEE PREMİUM PACK

bildiğin dokker olmuş bu..

millet eat 8 aısın tork konvertörlü 8 ileri tam otomatik şanzıman koyup modele ivme verirken

bunlar hala dacıa gölgesinde..

pehh..

Sen bari ticari kullanıyorsun yapma :) dokker olan Express modeli ,Kangoo plakalıklı yeni kangoo dacia değil ikisi farklı

KAngoo olan bu ,işte yeni kangoo:

Yeni nesil 2021 Renault Kangoo tanıtıldı: İşte tasarımı ve özellikleri

• Dacia dokker ın devamı olan da budur ,ikisi farklı araç express alt ,kangoo üst olarak satılacakmış ,kangoo 4 disk frenli ,Express arkalar kampana .)

Tablet yerleri iki koltuk arası mesafe express daha dar ,kol dayama var ,kangooda orası eşya gözlü kol dayama ,konsol da farklı kangoo da anahtarsız giriş de var.

• Ben bunun benzinlisine binilir diye düşünüyorum. 1,33 tce megane konusunda , birisi 0 dan 5000km ortalaması 6,0 litre yakmış. Hadi bu araç 7 yaksın. Benzinli araç için çok normal. Kaldı ki tce ile dci fiyat farkı düşünüldüğünde, benzinli manuel alırım, dertsiz tasasız binerim.

• Courier'a çay getirip götürür anca

• Express olanı dokker ama kangoo güzel duruyor.Arkasını daha üretmemişler galiba resmini göremedik bi yerde henüz 😁

• Yeni nesil 2021 Renault Kangoo tanıtıldı: İşte tasarımı ve özellikleri

:)

• Bir caddy gördüm sanki.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İçi de dışı da güzel olmuş bence.

Türkiyede yine ilk kez Yeni nesil 2021 Renault Kangoo tanıtıldı: İşte tasarımı ve özellikleri 

Panelvan

• Ticaride yeni Doblo'yu bekliyorum.

FCA ile birleştiği için Rifter, Berlingo'nun kullandığı altapıyı kullanacağı söyleniyor. Doblu'nun Dizel otomatik ve full versiyonuna benden 200.000 (25.000 dolar civarı) çalışır.

Fotolar için teşekkürler. @alfa-x

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-73181344B

Ticaride yeni Doblo'yu bekliyorum.

FCA ile birleştiği için Rifter, Berlingo'nun kullandığı altapıyı kullanacağı söyleniyor. Doblu'nun Dizel otomatik ve full versiyonuna benden 200.000 (25.000 dolar civarı) çalışır.

Fotolar için teşekkürler. @alfa-x

Bekleyişin uzun sürecek Yeni nesil 2021 Renault Kangoo tanıtıldı: İşte tasarımı ve özellikleri  çünkü bu yıl mevcut doblo ya ufak makyaj yapılarak 2022 sonuna kadar üretileceği haberi vardı diye hatırlıyorum , daha rekabetçi fiyat için deniliyordu ,doğrudan elektrikle çıkabilirde

Yani birleşimden doğacak doblo en az 2 sene sonra çıkar Yeni nesil 2021 Renault Kangoo tanıtıldı: İşte tasarımı ve özellikleri 

• quote:

Orijinalden alıntı: alfa-x

Bekleyişin uzun sürecek   çünkü bu yıl mevcut doblo ya ufak makyaj yapılarak 2022 sonuna kadar üretileceği haberi vardı diye hatırlıyorum , daha rekabetçi fiyat için deniliyordu ,doğrudan elektrikle çıkabilirde

Yani birleşimden doğacak doblo en az 2 sene sonra çıkar  

Alıntıları Göster

Yeni, Berlingo aldık, eski olan Kangoo'yu yenilemek için bekliyorum hiç acelem yok. Yeter ki güzel bir araç gelsin.

• Yeni nesil 2021 Renault Kangoo tanıtıldı: İşte tasarımı ve özellikleri  , fiat tasarımda bu ara iyi iş çıkarıyor yeni doblo iddialı olur, yeni kangoo çıtayı baya yükseltecek gibi tip sorunu çözülmüş Yeni nesil 2021 Renault Kangoo tanıtıldı: İşte tasarımı ve özellikleri  konsolda başarılı

ticari almam diyorum ama fiyatlar uçtu gitti ,3008 ,c5 aircross ,grandlandx bile 300 ve üzeri ,dizel full ticari , suv ile aynı altyapılı donanımlısı en az 100.000 daha ucuz

• Güzel olmuş ama Rifter, Berlingo gibi yenilikçi bir yapısı yok hala dokker ve caddy çizgilerini taşıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alfa-x

Sen bari ticari kullanıyorsun yapma :) dokker olan Express modeli ,Kangoo plakalıklı yeni kangoo dacia değil ikisi farklı

KAngoo olan bu ,işte yeni kangoo:

Alıntıları Göster

benim kullandığım gt line kamyonet ruhsatlı evet..)

yokuş iniş desteği

adaptif hız sabitleme

şerit takip asistanı

kör nokta uyarı sitemi

aktif trafik tabela okuma sistemi.

ön arka park sensörü

yağmur far sensörü.

elektriklli perde,panaromik tavan.

anahtarsız giriş ve çalıştırma

elektronik park freni.

8 İLERİ AISIN TAM OTOMATİK TORK KONVERTÖRLÜ EAT 8 ŞANZIMAN.

1.5 litre 130 hp..

böyle bir kamyonet banada bul beraber alalım..)

ben yorum yapmıyorum aradaki sekiz farkı bulalım bakalım..)

• Kangoo kullanıcısı olarak (öğrenciliğimden beri 14 yıldır) Kangoo en kötü tipe ve en geri teknolojilere sahip diye düşünüyorum. 2008 yılında Kangoo II'nin bazı modellerine ABS bile koymayacak kadar alçak bir şirket. Yeni Kangoo ise bence Dış tasarım olarak Dokker'in revize edilmiş hali. Konsol tasarımı Rifter gibi yenilikçi bir yaklaşım göremedim. Caddy'de ciddi vir hayal kırıklığı oldu. Bu anlamda Rifter anlamda rakiplerinden sıyrılıyor.

Bahsettiğiniz gibi araç fiyatları uçtu gitti, param olsa bile yarım milyona yakın bir parayı arabaya bağlamam. Ticariler kolay kolay makyaj yemezler model değişmezler, ticarilerin standartlarıda gerçekten yükseldi, diğer taraftan bizim milletimiz ticariye tü kaka diyor -ki bu piyasanın yükselmemesi için iyi- ver elini otomatik full donanımlı ticari :) Kalan 100.000 ile 200.000 tl ile iyi bir koleje göndersen bir çocuğun geleceği kurtulur, bir fakir versen hayatı değişir. Az buz bir para değil. Ticari efsanedir vesselam Yeni nesil 2021 Renault Kangoo tanıtıldı: İşte tasarımı ve özellikleri 

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.