Şimdi Ara

Yeni Mesaj Eski Mesajla Karışıyor(Değişik Bi Problem)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
9.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşım mesaj atıyor eski mesajlar ile yeni attığı mesajlar bazen birbirine giriyor ve yeni gelen mesajın başı oluyo sonu o eski mesaj oluyor.Ve bu yeni gelen mesaj 1 yeni mesaj olarak gözüküyor fakat 1.sırada gözükmesi gerekirken 60-70. sırada felan oluyor.
    Nasıl iş bu ?

• up
  • up
  • up
  • Cep telefonunun tarih ve saat ayarlarını kontrol edin. Mesjlarlar tarih sıralı dizilmekte olup telefonun tarihi ile oynanılma ihtimali var. Aksi durumda format ve sonrası sorun çözülmezse servis.
  • benzer sorunu arkadasımda halen yasıyor ama bana kalacak olursa phoenix ile format her seyi düzeltebilir
  • Phoenix format nedir nasıl yapabilirim?
    Birde başka önerisi olan varmı?
    Tarih saat ayarını yeniden yaptım bu arada.(doğruydu ama)
  • up
  • Bunun çözümü varmıdır?
  • hard format atın kesin düzelir.telefonun otomatik zaman güncelleme seçeneği kapandığında ve tarih değiştirildiğinde oluyor genelde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: azizerkan07

hard format atın kesin düzelir.telefonun otomatik zaman güncelleme seçeneği kapandığında ve tarih değiştirildiğinde oluyor genelde.

nasıl yaparım?
  • Nasıl yaparım? Ve hafızadan neler silinir?Rom patcher yapmıştım gidermi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: NidderuN

quote:

Orijinalden alıntı: azizerkan07

hard format atın kesin düzelir.telefonun otomatik zaman güncelleme seçeneği kapandığında ve tarih değiştirildiğinde oluyor genelde.

nasıl yaparım?

cihaz symbian s60v3 ise *.3,yesil tuş ve açma kapama tuşuna nokıa açılış sesi gelene kadar basın.cihaz hafızasındaki herşey silinir.simkart silinmez.hafıza kartını çıkarın.
  • Pek anlamıyorum nedir ne değildir N79 benim telefon.
    Ve birde Ovi ile telefonun güncellemem mümkün müdür nasıl yaparım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NidderuN -- 11 Eylül 2011; 15:13:03 >
  • up
  • Ya lütfen yardım edin, deli olcam;
    Telefonum Samsung I9003. Epey süredir önceden gönderdiğim ama sebepsiz yere ulaşmamış mesajlar son zamanlarda yeni mesajlarımın ortasından itibaren birleşip gidiyor. Yarısı yeni gönderdiğim mesaj, kalan yarısı ne zaman gönderdiğimi bile unuttuğum eski bir mesaj.
  • Arkadaşlarr aynı sorun bendede var ve düzelmiyor....yardımcı olabilecek kimse yokmu:S:S
  • Bu sorun bende de var. Samsung I9003. Eski sildiğim mesajlar hatta yeni gelen bir mesajın sonuna bi yerinden ekleniyor saçma sapan çorba gibi bir mesaj oluyor gelen mesaj. Bu sorunu çözebilen olmadı aylar olmuş konu açılalı?
  • Telefonuma gelen smsler tam gelmiyor sonuna eski smslerimin sonu eklenerek geliyor.
    Mesela eski bir sms sildiğim bir mesaj sms1 olsun.
    SMS 1: "Naber nasılsınız? burada havalar cok soguk orada da okullar tatil olmuş. " Tarih 1 ocak 2012 olsun silnmiş bir mesj.
    SMS 2: "Toplantıdamısın? Beni müsait olunca ararmısın acilen konusmamız gerekiyor. " Tarih 4 ocak 2012 yeni gelen bir mesajın aslı
    Ama mesaj
    SMS 3:"Toplantıdamısın? Beni müsait olunca ararmısın acilen konllar tatil olmuş." şeklinde saçma sapan birbirine karışmış olarak geliyor. Tabi SMS 2 hiç gelmediği için ben karsı tarafa diyorum tekrar at mesjn tam gelmedi diyorum o sekilde ogrenebiliyorum aslında mesajn aslının sms2 seklinde oldugunu

Bu sorun neden oluyor acilen çözüm bekliyorum internette de aradım bulamadım
    http://forum.donanimhaber.com/m_52126132/tm.htm bu linkte aynı sorun paylaşılmış ama çözüm bulunmamış.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.