Şimdi Ara

Yeni Lumia'lar yıl sonuna kadar ülkemizde olacak (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
4.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Peki yıl sonundan önce Forum düzelecekmi
  • iPhone 5 ile lumia 920 arasında secim yapacagım artık :)

Off ikisi de şahane cihazlar olacağından eminim, Seçim yapmak zor olacak :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Artık bitsin bu hasret. Kavuşalım. En çok beklediğim elektronik ürün oldu çıktı. Artık yurtdışında getirtme planları yapmaya başlamıştım ki azıcık daha bekleersem mutlu olacağımın haberini aldım:D

• Ben 2013 yılını bekliyorum ne olursa olsunnnnn bakalım diğer firmalar elleri armut toplamayacaklardır herhaldeeee bir apel çıksın arkasından htc bunun ces fuarı var wmc barcelona var kapışır dururlarrrrr

• market eğer marketini güçlendirmek zorunda daha instagram bile yok oradan hesap et artık

• quote:

Orijinalden alıntı: themimaki

market eğer marketini güçlendirmek zorunda daha instagram bile yok oradan hesap et artık

Siz değilmi siniz yok akıcı bir sistem isteyen alın.size akıcı sistem ışte sade arayuz mükemmel derecede hız kasa kaliteli daha ne olsun instagram telefonun olmazsa olmazı mi biraz bilinçli konuşun

• Aslında mesele winmobile8 stabilitede nekadar başarılı olacaktır sorusuyla başlamalıyız,hepimiz çok ii biliyoruz android belli bir zaman sonra şişiyor,kasmaya başlıyor,burda iphone kendini gösteriyor,inanılmaz stabil ve ilk günkü kadar hızlı çalışıyor vede güncellemedeki başarıları,eğer windows bunu başarırsa rekabet olur,rekabete bize yarar...

• kac gundur forumda sorun var yazık ya bazı eleştrileri abartılı buluyordum ama simdi hak veriyorum sorumsuzluğunuz hayli arttı yorumlar bile son yazan üstte diye seçmeyince çıkmıyor bir sorguyu düzelteceksiniz ya bu kadarmı ilgisiz ve alakasız oldunuz.

• quote:

market eğer marketini güçlendirmek zorunda daha instagram bile yok oradan hesap et artık

sen gelme hocam
  • 820 1.200 gibi gelirse parayı yapıştırır alırım valla.

• kac gundur forumda sorun var yazık ya bazı eleştrileri abartılı buluyordum ama simdi hak veriyorum sorumsuzluğunuz hayli arttı yorumlar bile son yazan üstte diye seçmeyince çıkmıyor bir sorguyu düzelteceksiniz ya bu kadarmı ilgisiz ve alakasız oldunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: die_caprio

quote:

sen gelme hocam

marteki yok bakkalı var windows 8 acilen geliştirmesi lazım bu nokiayı şuğursuzca savunmak niye paramı veriyor nedir :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: die_caprio

quote:

sen gelme hocam

marteki yok bakkalı var windows 8 acilen geliştirmesi lazım bu nokiayı şuğursuzca savunmak niye paramı veriyor nedir :)

sen instagram bile yok dedin hemen win8 i kaldırdın attın hocam.

hele dur adamlar aptal değildir ya düşünmüşlerdir.Bir tek seninmi aklına geliyor bunlar

Bu arada

evet savunmam için para veriyorlar

hesabıma birçok defa para yatırdılar sağolsunlar.Gül gibi geçinip gidiyorum..

• Ya yurtdışından alacağım yada kaçak bakalım.
  • ya daha çıkacak bir platform için ağır konuşmayalım. çıksın mayıs 2013 olsun. ozaman değerlendirelim.

uygulamalarda hızlıca çıkar çünkü MS platformuna kod yazabilecek adam sayısı inanılmaz.
  • Merakla Bekliyorum Kesinlikle Nokia Çok İyi Bir Telefonla Dönüş Yapıyor Ve Gerçekten Çok İyi Bir Alternatif
  • android ilk çıktığı zamanlar da millet "ölü doğdu,uygulamalar vasat,ios un tırnağı olamaz" yorumlarında bulunuyordu bakın şimdi noldu benim için uygulama sayısı değil uygulamaların kalitesidir önemli olan. win8 in geleceği çok parlak,verdiğiniz paralar boşa gitmeyecek emin olun. nokia gümbür gümbür geliyor
  • windows 8 üzerinden değerlendirme yapılmış genellikle ama eğer 8 umulduğu gibi çıkarsa nokia da kıpırdanmalar olabilir tıpkı android sonrası sony gibi
  • Bu saatten sonra WP8 in rakibi Android olamaz ki bence ezer gecer. Olsa olsa iOS olur

• quote:

Instagram yok diyen arkadaş buna ne diyeceksin? Androide de geleli daha yıl olmadı.

http://www.donanimhaber.com/cep-tel-yazilimlari/haberleri/instagram-Windows-Phone-platformuna-geliyor.htm
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.