Şimdi Ara

Yeni logo, yeni tasarım: 2021 Peugeot 308 neredeyse tamamen kamuflajsız görüntülendi (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.137
Cevap
6
Favori
65.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1.5tsi köpek gibi giden bir motor. Alt devirleri de ciddi dolu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • icemy İ kullanıcısına yanıt

4 önümüzdeki sene gelecek. 5 ile ilgili net bilgim yok. Enyaq’ ı 2024’ de getirecekler. Mokka e, Corsa e, e-2008, e-C4 geliyor. Sanırım ekimde satışa çıkaracaklar gibi. Fiat 500 e’ de geliyor bu arada. VAG şuan elektrikliler konusunda temkinli davranıyor. Ama atı alan üsküdarı geçebilir. ID-3’ ü bile getirmediler. Normalde güçlü bir distribütör, istediğini getirir, götürür, PSA Türkiye gibi iş bilmez değiller. Sanırım erken olduğunu düşünüyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lucius24 L kullanıcısına yanıt

Şahin'e binebilirsiniz mesela.

• Cloud Nine kullanıcısına yanıt

mercedese biniyorum sahin pejo bana göre farkı yok siz ikisinden birine binebilirsiniz tercih sizin..

• Cloud Nine kullanıcısına yanıt
    Bırakın bunlara laf yetiştireyi hocam. Araba alacak parası bile yoktur boş konuşuyor.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • sahinci genclik sinirli yine...

• Grubu canlandirmamiz lazim boşverin beğenmeyen beğenmesin. İlk deneyim olarak araba 18 jantlarda inanilmaz keyifli bir surus sunuyor.İç mekan işıklandirma ve hissiyat olarak çok ust duzey olmus. Benden başka alan var ise 308 aktivite grubu kuralim, Eski yeni kasa farketmez.
    Yeni logo, yeni tasarım: 2021 Peugeot 308 neredeyse tamamen kamuflajsız görüntülendi

• Hayırlı olsun kazasız belasız kullanın. Ben ayın 20'sinde kapora verdim gt yeşil için, ekim ortası teslim diyor. Sizinki bayağı hızlı teslim edilmiş.

• Intheflames I kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Bende yarın teslim alıyorum inşallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi igokkaya20 -- 30 Eylül 2022; 15:32:31 >
    Hayırlı olsun
    Ben de haftaya vertigo mavi teslim alıyorum. Rio’dan sonra büyük bir seviye atlama olacak benim için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akasha_Ether -- 30 Eylül 2022; 19:3:53 >
  • Hayırlı olsun arkadaşlar. Kazasız belasız sürüşler herkese. Bayiler fiyatlama yaparken nasıl davranıyorlar ? Liste üstü isteyen var mı ? Ya da indirim yapıyorlar mı hiç ?

• citm C kullanıcısına yanıt

bana liste fiyatı + opsiyonlar + kasko + 20bin lira aksesuar şartı koştular

• [__Zahid__] kullanıcısına yanıt

Opsiyonu anlarım, hadi kaskoyuda anlarım ama yine başlamışlar aksesuar şartı koşmaya. Odak Otomotiv liste neyse ondan veriyor bilginiz olsun. Siz hangi bayiden aldınız ?

Liste fiyatı çoğu yer. Ama indirim duymadım. Liste fiyatı üstü isteyen yerlerde var.

nev peugeot'dan kapora verdim ben.

Hocam bu topic'te mobilde son mesaja gitme problemi yaşanıyor (herkeste var mı bu arada?)

Yeni bir topic açıp (kasa kodu nedir bilmiyorum t9 sonrası) oradan da tecrübeleriniz ile devam edilebilir diye düşünüyorum.

Aracınız hayırlı olsun 🙂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkeril -- 30 Eylül 2022; 21:39:25 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • yeni üye olduğum için sanırım konu açamıyorum. gmail ile ilgili bir soruyu nerede sorabilirim acaba

• 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.