Şimdi Ara

Yeni Kia Sportage Alanlar ve Alacaklar (1286. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
27.257
Cevap
186
Favori
2.712.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12841285128612871288
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba,

Bende otomatik 2015 spo var , lovota takdırdım direk enjeksiyonlu. % 70 gaz % 30 benzin tüketiyor ve ortalamada bugünün benzin ve gaz fiyatlarına göre 26-30 kuruş arasında yakıyor.
    ve son derece memnunum .
  • shadsensei S kullanıcısına yanıt
    teşekkürler cevap için güle güle kullanın aracınızı
  • Arkadaşlar merhaba, aracı alalı 2 yıl oldu...Ankara da malumunuz havalar - derecelerde ve geçenlerde farkettim, kasislerden ve tümseklerden geçerken resmen ön taraftan karyola gıcırtısı gibi bir ses geliyor...Sebebi soğuk havalar olabilir mi? Eylül ekim ayında öyle bir ses hiç duymadım ön taraftan...Sizde durum nedir, dikkat ettiniz mi? Bir de aracı iş yeriminde 22-23 derece olan kapalı otoparktan çıkarken de deneyeceğim, ısıdan olabilir diye aklıma geldi...Siz böyle bir şey tecrübe ettiniz mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ru3acava

Aracın ön panjurunu ve jantlarını değiştirmeyi düşünüyorum. Şu eklediğim linkde ki görüntü çok hoşuma gitti. İstanbul'da önerebileceğiniz bir yer var mı?

http://i.hizliresim.com/7Xgl55.jpg

https://www.eliftuning.com/Kia-Sportage-R-Sport-On-Panjur-2010-2012_72515.html#0

• quote:

Orijinalden alıntı: marihuana44

Arkadaşlar merhaba, aracı alalı 2 yıl oldu...Ankara da malumunuz havalar - derecelerde ve geçenlerde farkettim, kasislerden ve tümseklerden geçerken resmen ön taraftan karyola gıcırtısı gibi bir ses geliyor...Sebebi soğuk havalar olabilir mi? Eylül ekim ayında öyle bir ses hiç duymadım ön taraftan...Sizde durum nedir, dikkat ettiniz mi? Bir de aracı iş yeriminde 22-23 derece olan kapalı otoparktan çıkarken de deneyeceğim, ısıdan olabilir diye aklıma geldi...Siz böyle bir şey tecrübe ettiniz mi?

Maşallah herkesin araba sıkıntısız galiba =D
  • Arkadaşlar bu necvox nasıl memnunmusunuz ? Birde hangi formatları destekliyor? Aracı yarın teslim alacam hayırlısıyla onun için müzik,klip ve film ayarlayacağım acil cvplarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kullaniyorum, ses kalitesi, radyosu vs pek iyi degil tavsiye etmem (2013 yilinda aldim). TVsi varsa o da malum yayin sistemi nedeniyle her yerde net cekmiyor. Usb, sd kart uzerinden mp3 destegi var. usb de mp4 calismiyor ama, mpeg problemsiz Calisiyor. Ekranin duyaraliligi kotu. Belki 2015 necvox'larda bu problemler yoktur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: youdiditwellslowly

Kullaniyorum, ses kalitesi, radyosu vs pek iyi degil tavsiye etmem (2013 yilinda aldim). TVsi varsa o da malum yayin sistemi nedeniyle her yerde net cekmiyor. Usb, sd kart uzerinden mp3 destegi var. usb de mp4 calismiyor ama, mpeg problemsiz Calisiyor. Ekranin duyaraliligi kotu. Belki 2015 necvox'larda bu problemler yoktur.

Hocam merhaba,

Şirket arabasında kullanmak için cama vakumla yapışan bir tutamaç aldım. İş - ev arası gidip gelirken telefonu yan çevirip NTV Spor'u açıyorum, görüntü cam gibi. Fazla değil; bir ayda yaklaşık 2 -2,5 gb kota yiyor. Hangi kanalı istiyorsan seyret, hemen hemen hepsinin aplikasyonu mevcut.
  • celebic kullanıcısına yanıt
    Cengiz Bey, haklısınız. Ben de benzeri işi cepten bazen digiturk için kullanıyorum.
  • Merhaba,
    Eski bir sportage kullanıcısı olarak, yeni kasa sportage (2016)i tutmadım. Arka fena değil de, ön olmamış bence. Mevcut kasa hala iyi satılır.
    Diesel 1,6 Lt olmadı, 1,7 LT motor da yok yine yeni kasalarda...
    Başka bir suv bakacağız artık. Leon ve vw golf suvlar gelecekmiş, bekleyelim.
    Selamlar
  • Sonunda mutlu son, kavuştum aslan parçasına, gerçi oğlum adını nazlı koydu ama olsun 2013 gsl plus ;) aranızdayım artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tugra05 -- 23 Aralık 2015; 22:49:21 >
  • tugra05 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun.Kazasız belasız kullanırsınız İnşallah.Çok keyifli bir otomobil.Sizinde keyif alacağınızdan eminim.Yeni arabanın tadı başka
  • tugra05 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı uğurlu olsun. Kaça aldınız acaba?
  • Tesekkur ederim 61.750

• Bu aralar 2. yıl 30.000 km bakımı yaptıran arkadaşlar ne kadara yaptırdı? İl ve servis olarak söylerseniz fikir sahibi olalım arkadaşlar.
  • Aldığım araç 25 binde yaptırmış ikinci yılı olduğu için oğuşlar da istanbul 585 tl.

• quote:

Orijinalden alıntı: tugra05

Aldığım araç 25 binde yaptırmış ikinci yılı olduğu için oğuşlar da istanbul 585 tl.

Ankara'da maalesef aynı firmaya ait 2 adet servis olduğu içinikiside 720-750,-TL civarındalar.Şeytan diyor götür sanayiye...Fırsatçılıktan başka bir şey değil bu. Kısmet olursa bir daha ki aracımı Ankara'da oturduğumdan Kia almayabilirim.
  • quote:

quote:

Aldığım araç 25 binde yaptırmış ikinci yılı olduğu için oğuşlar da istanbul 585 tl.

Ankara'da maalesef aynı firmaya ait 2 adet servis olduğu içinikiside 720-750,-TL civarındalar.Şeytan diyor götür sanayiye...Fırsatçılıktan başka bir şey değil bu. Kısmet olursa bir daha ki aracımı Ankara'da oturduğumdan Kia almayabilirim.

Aradaki fark kadar yakıt alıp çevre ilin birinden yaptırın isterseniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: labidu

quote:

quote:

En azından İstanbul'da bir boğaz havası almış oluruz..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: labidu

quote:

quote:

En azından İstanbul'da bir boğaz havası almış oluruz..

Aynen bu kartellerin sizi sömürmesine izin vermeyin.bi deniz havası güzel bi gezme iyi olur.

• 
Sayfa: önceki 12841285128612871288
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.