Şimdi Ara

Yeni kasa toplamak üzereyim ve tüm Üstadlardan yardım gerekli.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    PS3'e aldığım oyunların artık parasına acımaya başladım. Crysis 3, FarCry3 vs.. bir çok oyun aldım ve hepsini sadece 1 bölüm oynadm. PS3'ün toplam çalışma saati 60 olmamıştır bile 8 aylık olmasına rağmen :)

Ama Crysis3 oynarken fark ettiğim bi'şey var sorun bende bir takıntı mı bilmiyorum, grafikler berbat.
    Oyun oynamayı bırakan bir insanım ama tekrardan merak salmaya başladı işte. Sizden isteğim çok maliyetli olmayacak şekilde Crysis3, Farcry3, Battlefield 3 vs.. tarzındaki oyunları Max. da akıcı oynasam yeter. FPS değerleri vs.. benim için pek önemli değil. Sadece beni hız konusunda tatmin etsin yeter.:)

Yardımcı olacaklar için şimdiden teşekkürler ve 9 ay'a kadar da askere gidicem geldiğimde de işimi görsün. :)

Mevcut Sistem:
    Anakart: MSI 770-C45
    Ekran Kartı: MSI HD4850 1GB 256Bit
    Işlemci: AMD AthlonII X3 450 3.2 GHZ "Çekirdek açık gözüken model: PhenomII X4 B50)
    RAM: Kingston 2X2GB 1333MHZ
    PSU: CoolerMaster 620W

Gold PC den Şirket adına bir çok pc topladığımdan sadece kasası 3 Bin TL'yi aşkın indirimli alabiliyorum (Patron paraya acımıyor, Solidworks ve AutoCad için pclerdi. Oyun için değiller)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.