Şimdi Ara

Yeni Kasa Hyundai İ20

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese öncelikle merhaba bi konuda bilgi sahiplerine danışmak istiyodum bi yakınımızda yeni kasa 2012 model 1.4 100 beygir benzinli hyundai i20 var araba daha 900 km de fln sıfır yani 6 ileri manuel vites 4 cam otomatik mp3 çalar klima usb okuyucu vs. fena bi araba değil yani. bu kişiden aşağı yukarı biz 23 bin tl gibi bi rakama bu arabayı istesek alabilriz sizlere göre fiyatı nasıl mesela ben bu arabayı aldırsam babama yakın bi zaman içerisinde 3-5 fazlasına rahat bi şekilde satabilirmiyim bi sorun yaşarmıyım ? Cevaplarınız için şimdiden tşk ederim.

Araba şu anda bizde zaten öyle sağa sola gittim fln biraz turladım merak edenler olursa paylaşabilirim almayı düşünenler vs.

• 3 5 bin fazlasına zor satarsın.

i20nin en büyük sorunu biraz geçince arabanın sağından solundan çok ses gelmeye başlaması.
  • bu arabanın sıfırı 32 bin tl benim bahsettiğim araçta sıfır zaten 1 ay önce trafiğe çıkmış nasıl oluo anlamış değilim ?
  • 1 aylık 9 bin zararına veriliyor...
  • ya orasında sıkıntı yok araba yeni 1 ay evel çıktı trafiğe 900 km de şu anda oda işte oturduğumuz semtte sağa sola giderken olan km. o zarar mevuzusu biraz karışık ama arabada herhangi bi sıkntı yok yani sıfır araba.
  • yardımlarınızı bekliyorum sizce ne yapmalıyım benim için avantajlı olurmu ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.