Şimdi Ara

:..YENİ JETTA KULLANICILARI VE SEVENLERİ TOPLULUĞU..: (321. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.848
Cevap
77
Favori
573.952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 319320321322323
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tokatfatihi

quote:

Orijinalden alıntı: serci07

arkadaşlar arabanın biraz acemisiyim. Bezen ilk çalıştırmada sokak boş olsa dahi sensörler ötüyor. Yolu kontrol edin yazıyor. Ancak aracın önünde ve arkasında hiç birşey yok. Başına gelen oldumu ?

Sadece ön taraf ötüyor ise plakalıgı algılıyor bilginiz olsun benimde başıma gelmişti..

Aynen öyle. Plakalıgi sokup yapistiracagim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tokatfatihi

quote:

arkadaşlar arabanın biraz acemisiyim. Bezen ilk çalıştırmada sokak boş olsa dahi sensörler ötüyor. Yolu kontrol edin yazıyor. Ancak aracın önünde ve arkasında hiç birşey yok. Başına gelen oldumu ?

Sadece ön taraf ötüyor ise plakalıgı algılıyor bilginiz olsun benimde başıma gelmişti..

Aynen öyle. Plakalıgi sokup yapistiracagim

Servis ücretsiz olarak yapıyor, bilginize

• bende ön hava yastıgı off kapalı konumda geldi torpide gözündeki nahtardan açtım. sizdede kapalımı geldi ve neden kapalı tutuluyor?
  • 2015 Model 1.4 Tsi DSG Comfortline Beyaz Renk, İçi Bej, 4500 km'de, ekstra garanti uzatmalı aracimi, acil ev değişikliği nedeniyle satıyorum. Sıfırdan farkı yoktur. Aracım Manisada. İlgilenen arkadaşlar özel mesaj atabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: mrtydmc

bende ön hava yastıgı off kapalı konumda geldi torpide gözündeki nahtardan açtım. sizdede kapalımı geldi ve neden kapalı tutuluyor?

bende açık geldi. Sanırım en son teslim etmeden önce açıyorlardır.
  • sizin ki 1.2 diye hatırlıyorum yakıt sarfiyatınız nedir, baktınız mı?
    bende şehirler arası 130km sabitlediğim de ort. 5.5/6 arası gidip geliyor 3 yetişkin ile.

90km sabitlediğimde ort 3,5/5 arası gidip geliyor

şehir içi sakin kullanımda 6/8 arası gordum. normalda 10lt seviyesinde bazen ayagıma hakım olamıyorum :) araç iyi gaz yiyor.

bu arada benm araç 1.4 confrt 125ps
  • quote:

sizin ki 1.2 diye hatırlıyorum yakıt sarfiyatınız nedir, baktınız mı?
    bende şehirler arası 130km sabitlediğim de ort. 5.5/6 arası gidip geliyor 3 yetişkin ile.

şehir içi sakin kullanımda 6/8 arası gordum. normalda 10lt seviyesinde bazen ayagıma hakım olamıyorum :) araç iyi gaz yiyor.

Bana soruyorsaniz daha 200 km yol yapamadım. Ve daha yoklayamadim.

• quote:

quote:

sizin ki 1.2 diye hatırlıyorum yakıt sarfiyatınız nedir, baktınız mı?

Bana soruyorsaniz daha 200 km yol yapamadım. Ve daha yoklayamadim.

evet size sordum. en kısa zamanda sizin yakıt verilerinizi bekliyorum :).
    ben de 6 gündür kullanıyorum 250km yaptım.

• 1.2 jetta yakit bilgilerini vereyim

3 aylik ortalamam 4-5.000 km civari oldu 6.0

• quote:

Orijinalden alıntı: catik

1.2 jetta yakit bilgilerini vereyim

3 aylik ortalamam 4-5.000 km civari oldu 6.0

iyiymiş bakalım biz o km lerde neyi göreceğiz
  • Valla araci şehir içinden bi kurtaramadım. Yalnız ilk gün içindeki benzini bitirip depoyu fulledim. 227 tl ye doldu. App plaka siparisi verdim. Servisin taktiklarini sokup yapistirttiracagim. On sensör bazen kafasına göre otuyör. Birde bagaj havuzu siparisi vereceğim. Malum bebek arabasi olunca hemen toz toprak oldu bagaj

• quote:

Valla araci şehir içinden bi kurtaramadım. Yalnız ilk gün içindeki benzini bitirip depoyu fulledim. 227 tl ye doldu. App plaka siparisi verdim. Servisin taktiklarini sokup yapistirttiracagim. On sensör bazen kafasına göre otuyör. Birde bagaj havuzu siparisi vereceğim. Malum bebek arabasi olunca hemen toz toprak oldu bagaj

bana bayi depoyu neredeyse boş verdi.
    app plaka artık toplanıyor diye biliyorm musade edilmiyor.
    95 oktan kursunuz kullanıyorm buada lt fiyati 4.37 hiç fulmmedim zaten simdiye kadr iki kez yüz liralık attım.
  • quote:

quote:

Valla araci şehir içinden bi kurtaramadım. Yalnız ilk gün içindeki benzini bitirip depoyu fulledim. 227 tl ye doldu. App plaka siparisi verdim. Servisin taktiklarini sokup yapistirttiracagim. On sensör bazen kafasına göre otuyör. Birde bagaj havuzu siparisi vereceğim. Malum bebek arabasi olunca hemen toz toprak oldu bagaj

95 oktan kursunuz kullanıyorm buada lt fiyati 4.37 hiç fulmmedim zaten simdiye kadr iki kez yüz liralık attım.

Ben aracı teslim aldığımda 100 km lik mesafe gösteriyordu. Plakayı öyle abartı birsey almayacagim. Hatta bu gün vw den aradılar. Arabayı teslim alirken yazlık paspaslari vardı. Kışlık elimizde yok gelince ararız demişlerdi. Kışlık lar gelmiş. Yarın gider alırım artık

• quote:

quote:

quote:

Ben aracı teslim aldığımda 100 km lik mesafe gösteriyordu. Plakayı öyle abartı birsey almayacagim. Hatta bu gün vw den aradılar. Arabayı teslim alirken yazlık paspaslari vardı. Kışlık elimizde yok gelince ararız demişlerdi. Kışlık lar gelmiş. Yarın gider alırım artık

ben aldığımda 13kmlik yakıt vardı.
    aracın içindeki paspaslardan hariç paspas vermediler.
    ilk yardım seti refletor falan bulunan bir çanta verdiler.

• Baya sakin buralar. Aracımla 500 km yi devirdik. Daha depoyu bitiremedim.

• quote:

Baya sakin buralar. Aracımla 500 km yi devirdik. Daha depoyu bitiremedim.

1 depo ile 850 civarı yaptım ben :)
  • bende 1.2 tsi bmt comfort dsg aracımı c.tesi günü teslim aldım.

aracımla 150 km si istanbul trafiği olmak üzere 1 depo ile 900 km yol yaptım. hızımı 110 a sabitledim ara ara 180 190 bastım bazen spor moduna alıp aracı biraz zorladığım halde ortalamam 5.5 olarak gösteriyordu.

7 sene 1.9 tdi vw caddy kullanan biri olarak araçtan çok ama çok memnunum. perfonmansı harika. ancak yakıt konusunda adana şehir içinde şimdilik 9 lt civarı yakıyorum aracım henüz 1330 km de 3000 km den sonra yakıtın düşeceğini umut ediyorum.

adana da vag com kodlamayla ilgili yardımcı olabilecek birisi var mıdır ?
  • Coming home leaving home de sisleri de açık ayarlayabiliyormuyuz farlar ile birlikte

• Merhaba arkadaşlar. Şirket aracı olarak kullandığım Jetta'm bugün itibari ile yerine Opel Mokka'ya terk ediyor. Jetta için aldığım navigasyon setini artık kullanamayacağım. Bu nedenle satıyorum. İlgilenen olursa görüşebiliriz. Ben İstanbuldayım. Bu arada cihaz SvAuto 230E yada Navtech NAV 230E diye geçiyor. 2 yıl önce Navtech firmasından 1700 liraya aldım.
  • Dizel motorların akibeti hakkında bişe duyan var mı? Tekrardan satışa sunulacak mı acaba?
  • 
Sayfa: önceki 319320321322323
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.