Şimdi Ara

Yeni jetta 1.6 tdi dsg highline <> Giulietta 1.6 JTD Distinctive

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
2.842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iki araç arasında inanılmaz ikilemde kaldım bilgileri olan varsa önerilerinizi bekliyorum sizce hangisi?

• Aracın değer kaybetmesi sizin için sorun değilse Giuletta tavsiye ederim
  • Birisi aşk evliliği olur, birisi mantık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akhilleus
    Birisi aşk evliliği olur, birisi mantık

Doğru söze ne denir .
  • quote:

tuttum bunu
  • bence jetta al ama giulietta'da cok karizmatik.donanım ve kullanış olarak bi bilgim olmasada ben jetta al derim (A4 çakması =))
  • quote:

Çok güzel bir tespit flört etmek ,macera yaşamak vede anı yaşamak istiyorsan gözler bende olsun dersen alfa ama ben aile kızı alayım kafam rahat etsin diyosan vw :)) yani bekarsan=alfa evliysen=vw....
  • güzel yorum..
    fakat ben tahmin edilenden farklı bir şekilde yorumladım..

yeni jetta alırsan aşk, guilletta alırsan mantık evliliği olur.. zira yeni jetta dışı seni yakar içi de beni

quote:

• abicim kısaca bi cvp veremicekmisinz ? bende bu arabaların birinden alcam gerçekten kullanan yada test sürüşü yapmış olan bilgili arkadaşlar varsa lütfen yorum atsın ..araba mı alıcaz kız mı belli değil anasını satiim.
  • giuliettayi bilmem ama jetta kullandim. yeni passatla ayni motoru kullanan jetta, agirlik avantajiyla ataklikta benden arti puan aldi. Giuliettayi kullanmadim ama tip dersen kesinlikle alfa derim
  • giulietta kullanıcısı yok mu hiç ?
  • Giulietta diyorum. Bu iki aracı karşılaştırmak bile olmaz. Ama Alfanın bir hatası var dizel otomatik uretmemisler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ice_

giulietta kullanıcısı yok mu hiç ?

yok, vw forumu burası, alfa başlığına bakabilirsin, alfa forumlarına bakabilirsin....
  • basliga bakmani tawsiye edrim.kiyaslama warsa 2 baslik hakkindada konusulur..yorum yapmak icin yorum yapmayin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ice_

basliga bakmani tawsiye edrim.kiyaslama warsa 2 baslik hakkindada konusulur..yorum yapmak icin yorum yapmayin.

yorum yapmayı senden öğrenecek değilim, guilettası olan sokakta kaç adam var da, sen millete burada fırça çekiyosun, çok sabırsızsan gidip guilettayı alfa forumlarından öğrenirsin, jettayı da bu forumdan öğrenisin, ya da beklersin ikisini de kullanan birisi girerse foruma sorarsın merak ettiklerini, yoksa herkes bilgisi dahilinde , deneyimlerine göre, tahminlerine göre yorum yazar sen de aklına yatanı kabul edersin.....
  • dostum aslında 2 araç farkli biri sedan biri hb , fakat aracım sağlam olsun 2.elde sıkıntı yaratmasın , yakıtı iyi olsun diyorsan jetta . Krizma farklılık istiyorsan juli
  • jettaya dsg demişsin alfa manuel, bence istanbul trafiğinde isen kesinlikle dsg, isterse s serisi olsun manuel ise gözüümde değeri yok...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.