Şimdi Ara

Yeni iPhone modellerine 'geri' butonu ekleyen akıllı ekran filmi: Halo Back (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
1.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ios un androidi yakalaması için on fırın ekmek yemesi gerekiyor. özellikle internet kullanımı, multimedia yükleme vs konularında.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu zaten androidlerde yokmuydu ? Sanal tuşlu telefonlara 3 tuşu birden ekliyordu. Özellikle moto g benzeri alt tarafı çok boş olan telefonlarda çok işe yarıyordu :)

• Gereksiz

• Buna benzer bir olay Huawei Honor 6 için olan bi ekran koruyucusunda vardı tam olarak böyle olmasada benzer bi olay

• ekranı büyütünce basit bir yazılım güncellmesi yapsaydı apple bence yeterliydi.geri tuşu ve browser nevigasyon şeridini ekranın altına yerleştirseydi yani.gayet basit bir değişiklik.home'a çift dokunuş da iyi ama sonuçta 1 hamle yerine 3 hamle gerektiriyor.
  • Hangi akla hizmet tutupta geri tuşunu sol yukarı koyarlar anlamak mümkün değil

• Geri tuşu çok gerekli oluyor bana göre. Geri tuşuna basınca arka planda çalışmadan kapanmasını sağlıyor, öbür türlü çift tıklayıp uygulamayı sonlandırmak lazım.
  • Bir arkadaşın dediği gibi: "otomatik vitesli bir arabaya debriyaj eklemek gibi birşey"

• swat882 kullanıcısına yanıt
    telefonu tutmayı bılmıyorsunuz kı once telefonu tutmayı ogrenın
    telefonu sol elle tutacak sag ellede ıslemlerı yapacaksınız.

sonucta tek elle kullanılabılecek cıhazlar degıl bunlar!

ahh be rahmetlı olsa boyle bı acıklama yapardı...

neysekı zekı ınsanlar varda ıslerı kolaylastırıyorlar boyle...

belkı rahmetlı olsa bu jelatınlerı dagıtırdı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acura07 -- 25 Mayıs 2015; 10:21:33 >
  • Iphone 'un saçmalıkları bitmez. Geri tuşunun olmaması bile benim için iphone almama sebebi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cngzmls

Iphone 'un saçmalıkları bitmez. Geri tuşunun olmaması bile benim için iphone almama sebebi.

Z2'den sonra i6+ ya geçtim sadece 1-2 yerde ekran büyük olduğu için üst kısma ulaşmak zor oluyor zaten onun haricinde soldan sağa kaydırınca geri geliyor.Ürün gereksiz ve umarım 6S'de de geri tuşu olmaz.
  • Bence güzel ve geliştirilirse çok daha güzel olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iphone alıyorsun ama dertler bitmiyor...
  • iPhone 6 Plus alan zaten tek elle kullanmamayı kabul etmiştir.

Dolayısıyla bu ürün gereksiz.

• Güzel mantık

• Benim anlamadığın APPLE niye koymuyor o tuşu.Yıllardır istenen bişey.Yasal problem mi var?

• Fikir güzel ama yemezler. Cihaz Sağdan ve soldan Çekme ile ileri geri yapıp aynı işlevi Görüyor.
    Ben illa buton istiyorum diyorsanız o başka tabi..

• zaten soldan sağa çekince bu işlev görülüyor, bence gereksiz.

• zaten soldan sağa çekince bu işlev görülüyor, bence gereksiz.
  • Mantıklı bir fikir
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.