Şimdi Ara

Yeni iPhone hakkında herşey Donanım Haber'de! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
413
Cevap
1
Favori
40.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: trkkrsy

sayfa 2... idare edecez artık. yerimizi alalım_!

safları sık ve düzgün tutalım arkadaşlar daha dışarda kalan giremeyen var lütfen biraz ilerleyelim hadi bakın arkası bomboş hadi arkadaşlar
  • Beyler iPhone 4s'ün fiyatı daha düşük olacak diyollaaa.İnternete sızanlara göre iPhone 5 700$ iPhone 4s ise 100$ imiş.
  • izleyebileceğimiz link var mı arkadaşlar ??son 20 dk kaçırmayalım yuoutube'da bi adam konuşup konuşup duruyor ama donuyo o
  • Erdi Özüağ geç kalmış bu sefer. Genelde haberleri duyulmadan önce ürünü gidip bizzat görürdü. Belki bunuda görmüştür, ama söylemiyordur
  • 5 yalan beyler 4s geliyor dağılalım
  • 3d kamera ve video çekimi, bugünün süprizi bu!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: sendemail

DH'nin web trafiğinin en önemli parçalarından birisi de fanboy vs. hateboy müsabakaları ....Bir sene daha geçecek ip5 ve diğerleri tartışmalar vs.re

iphone 5 e değil kopacak gümbürtüye seviniyorum.Mısır patlağı alıp foruma takılırız artık oh.eğlence başlasın .

Yoğurt+doritos elimde bekliyorum. Ailecek izliyoruz
  • Burda da yerimizi alalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KutuKutuCekic

Beyler iPhone 4s'ün fiyatı daha düşük olacak diyollaaa.İnternete sızanlara göre iPhone 5 700$ iPhone 4s ise 100$ imiş.

kim deyo onu bakem
  • son 14dk
  • Düşüsenize Tim Cook'un şu şekilde yorum yaptığını:
    -Biz size yeni nesil iPhoneların tanıtılacağına dair resmi açıklamada bulunduk mu?Bulunduysak bundan benim neden haberim yok?Ben buraya neden çıktım,niçin çıktım?
  • Hadi bakalim bekleyelim gôrelim..
  • paraları paraları saç saç saç saç deli gibi deli gibi saç saç saç saç parlaarı paraları saç saç saç saç saaaçmaaaa saçma :)
  • son 14dk
  • Yemeğe gidecem geleyim izleyecem,çok merak ediyorum,aşırı fanboyum ben,iphone 5 iphone 5 iphone 5 !!!!!!
    iPhoneeeeee
  • ya allah
  • Yetistim :D Aldım yerimi
  • Bekliyoruz...
  • dh anasayfa www. yavaşladımı ?
  • Bugünkü tanıtımda sadece iPhone 4S'in tanıtılacağı kesinleşti arkadaşlar. Apple Japonya siyesini yanlışlıkla güncelledi;

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.