Şimdi Ara

Yeni iphone 5s aldım birkaç sorum var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2 gün önce iphone 5s aldım ve bazı sorularım var yardımcı olursanız sevinirim.

1-FaceTime 'i etkinleştirmek istiyorum ama hattım faturayı aşmayan tarife olduğu için yurt dışına mesaj gönderemiyorum.Başka bir hattı telefonuma takıp Facetime'i etkinleştirsem tekrar kendi hattımı takınca sorun olur mu ?

2-Müzik dinlemek için ücretsiz ve müziği kaydeden bir uygulama önerir misiniz?

3-Rehberdeki isimleri nasıl soyad-isim'den isim-soyad'a geçireceğiz?

4-İos 8.02'yi yükleyeceğim ama birşey indirirken Wi-fim kesilip duruyor sorun olur mu ?

5-Forumda jail break diye birşey var ne olduğunu bilmiyorum bana gerekli olur mu :D bi yardımcı olursanız seviniirm.

6-Iphone 5s kullanan arkadaşlarda önerilerini , tavsiyelerini yazarlarsa sevinirim.

7-Türkçe e-kitaplar olan bir uygulama tavsiye eder misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wurpr -- 11 Ekim 2014; 11:59:21 >

• Güncelle dediyseniz verileriniz gitmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihgaucho

Güncelle dediyseniz verileriniz gitmez.

Yok indir ve yükle dedim verilerim girsede zaten bişey olmaz iki gün önce almıştım telefonu pek bişey yok içinde
  • 1- işe yaramaz tekrar senin kartini takinca bir daha etkinlestirme ister
    apple kimligin ile aktiflestir

3-ayarlar mail kisiler takvimler kisiler siralama ad soyad

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam güncelleme yapmayın sakın geceeginiz sürüm stabil değil ılerde güncelleriniz

Sürümünüz jailbreak icin uygun kısaca JB iphone u ozgurlestiren bi uygulama gibi birşey JB yaptıktan sonra herseyi yapabilirsiniz ornegin android telefona Bluetooth ile veri gönderip almak gibi bir çok paragrami mevcut biraz araştırırsanız daha çok şey öğrenirsiniz
    Ama ios8 e güncelleme yaparsanız JB olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: TheMuyu

Hocam güncelleme yapmayın sakın geceeginiz sürüm stabil değil ılerde güncelleriniz

Sürümünüz jailbreak icin uygun kısaca JB iphone u ozgurlestiren bi uygulama gibi birşey JB yaptıktan sonra herseyi yapabilirsiniz ornegin android telefona Bluetooth ile veri gönderip almak gibi bir çok paragrami mevcut biraz araştırırsanız daha çok şey öğrenirsiniz
    Ama ios8 e güncelleme yaparsanız JB olmaz

Anladım hocam sağolun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan..

1- işe yaramaz tekrar senin kartini takinca bir daha etkinlestirme ister
    apple kimligin ile aktiflestir

3-ayarlar mail kisiler takvimler kisiler siralama ad soyad

Apple kimliği ile aktifleştirdim ama sanırım yurtdısına bir mesaj göndermesi lazım benim hatta faturayı aşmadığı için göndermiyor o mesajı.
  • Gerek yok sadece seni arayacaklar mailini araması lazım facetime için
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan..

Gerek yok sadece seni arayacaklar mailini araması lazım facetime için

Hocam apple kimliği ile etkınlestırdım zaten söyle bir fotograf cektım
     Yeni  iphone 5s aldım birkaç sorum var

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.