Şimdi Ara

YENI I30 CRDI ELITE ILK IZLENIM+BOL FOTOGRAFLI+YAKIT TUKETIMI VIDEO GELDI (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
136
Cevap
6
Favori
12.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Renk cok hos ancak aracın ıc dızaynı ne yazıkkı vasat gule gule kullanın
  • idare eder işte
    sadece bu renkmi kalmış ellerinde

kazasız belasız nazarsız olur inşaallah
  • hayırlı olsun..güle güle kullanın..

o nasıl plakadır yahu?:)
  • Güle güle kullanın, inceleme için de teşekkürler.

34 34 3434
  • hocam öncelikle hayırlı olsun. birşey sorucam dreksiyonda bulunan telefon açma kapama tuşları var onlar tam olarak ne işe yarıyor. birde size katılıyorum direksiyon hariç iç dizayn bence çok iyi.
  • Hayırlı uğurlu olsun.Bence çok güzel bir araç almışsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilhan032

araba güzelde çok pahalı.
    mesela:
    full passat 55 bin
    full i30 40 bin
    full aveo 25 bin
    full 320d 75 bin vs. olsa süper olur.

Şener Abi hosgeldin.

@Ken();Aracınız Hayirli olsun.Rengiyle,donanimiyla,fiyatiyla dört dörtlük bir Arac.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EFE_57

hocam öncelikle hayırlı olsun. birşey sorucam dreksiyonda bulunan telefon açma kapama tuşları var onlar tam olarak ne işe yarıyor. birde size katılıyorum direksiyon hariç iç dizayn bence çok iyi.

Araçta bluetooth var telefonu eşleştiriyorsun işte telefona gelen aramayı mikrofon ve hoparlar yardımıyla acıyorsun klasik bluetooth sistemi için diğer özellik ise sesli komut radio-usb-cd gibi komutları yada telefon rehberindeki bir ismi sesli soyledigin zaman algılıyor ve istediğin bolume geçiş yapıyor. Çok fazla kurcalamadım onun için anlatma gereksinimi duymadım ama illaki bu ozelliğe önem verenler vardır.

Bu arada nasıl iyi fotoşoplamışım plakayı dimi :))
  • güzel araba-güzel inceleme . Hayırlı olsun.

Bu hyundai bu kadar donanım sunuyor da xenon niye sunmuyor anlayabilmiş değilim, i30, ix35 vs arabalarda her türlü donanım var, xenon yok, direkt full led'e mi geçecekler acaba?
  • öndeki tiguan süpermiş terliğinde iyiymiş ama hundai hakkaten iyi iş çıkarmış tasarım süper döşeme iyi yani giderek orta sınıftan üst sınıfa çıkıyor hundai
  • hayalimdeki araca sahipsiniz kıymetini bilin. Güle güle kullanın
  • Siz 10-15km yaptıysanız km'deki 100 küsur km'yi kim yaptı? Değerlendirme dışı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: synthesizer

Siz 10-15km yaptıysanız km'deki 100 küsur km'yi kim yaptı? Değerlendirme dışı mı?

diğer yapılan yollar şehir içinde de olsa otoyolda 90-100 km ile yapıldığı için pek dogru bir şehir içi yakıt tuketimi olmaz.
  • aracın rengi cidden çok tatlıymış

güzel değerlendirme olmuş sağolun
  • hayırlı olsun. faydalı paylaşım.
  • Hayırlı olsun, güzel inceleme olmuş
  • Hayırlı olsun testini yaptım bende çok beğendim fiyatı ve donanımı çok iyi.
  • Bu renk ve bu donanımdaki bir i30'u incelemiştim bayide. İçim gitmişti. Gözümde kusursuz otomobilin karşılığıdır.

Güle güle kullan dostum.
  • hayırlı olsun kazasız belasız inş..
    ayrıca zevk sahibi olduğunuz renkten belli gri almadığınız için teşekkür ederim gri görmek istemiyorum artık
  • Allah kaza bela vermesin çok hoş bir araba gerçekten..hayırlı olsun.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.