Şimdi Ara

Yeni güncellemeler hakkındaki düşünceleriniz.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
1.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni gelen güncellemeyle ilgili kendi kendime caspian border haritasındaki çok kısa oynamama göre bence:

-Bence iglanın (yerden havaya roketlerin) son hali olmamış sürekli tank kullanmayı seven birisi olarak savunmasız olduğum tek araç veya oyuncu helikopter ve uçaklarken,beni uzun süre rahatsız edenleri veya üstüste vuranları tanktan inip iglayla ya düşürüyor yada rahat uçmalarını engelliyordum.Birde igla ile uçağa kitlenince takım olarak it dalaşında bizim kendi uçaklarımıza destek oluyor ve avantaj sağlıyordum.Özellikle caspianda rakip heli ve uçakları üstünse takım çok zor duruma düşüyor.Ve çok az takım arkadaşı (tsde haberleşmiyorsan) igla veya soflam ile javelin yoluna gittiğinden yeni igla malesef eskisi gi uzaklara kilitlenmiyor.Rakip uçaklar veya heli izdüşüm olarak tam üstümüzde bile olsa çok yüksek irtifalarda kesinlikle kilitlenilemiyor.Bence bu benim yorumum heli ve uçaklar yer araçlarına karşı daha avantajlı oldular.

-Birde tank kulanmayı abartan ve sıralamada ilk 100 de olan bir tankçı olarak tank dalaşı bana göre eskiden matematiksel olarak iki tank ortalama 4 veya 5 vuruşta patlıyorken ilk vuran ve daha çok vuran hatta kendi takım arkadaşı rakip tanka rpg attığı zaman karşı tankın patlamasıyla ve benim tankım güç olarak düştüğünde hemen inip tamir esip tankı kurtarmamla sonuçlanırken.Şimdi iki vuruşta patladığından ve alışmadığımdan belkide tank hemen patlıyor helede iki tank çarpışırken piyadeler rpg desteği verdiğinde tank savaşı hemen son buluyor.dolayısıyla tank kullanmayı sevenler için içi açıcı bir durum değil.

Şimdilik benim bu iki uygulamayı beğenmediğimi söyleyebilirim.Ama belli mi olur belki ilerde alışabilirim...

Esit: Sizlerin yorumlarınız ve düşüncelerinizi olumlu ve olumsuz olmak üzere bekliyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smalumut -- 30 Mart 2012; 0:44:05 >

• Oynadıkca farkediyorum . Mortar kuramıyorum oyunda kafamın hizasında geliyor ve yeşile dönmüyor yere oturtamıyorum sizdede aynı sorun varmı .
  • 3-4 Arkadaş beraber recon oynuyorduk.Bu güncelleme bize reconluğu bıraktıracak.Adam akciğer kanseri olmuş sanki.1 Saniye bile nefes tutamazmı.
  • oyunun grafikleri sanki biraz daha da gerçekçi oldu, Metro'da dış mekanda ilgimi çekti.

ama eskiye göre akıcılık biraz azaldı aynı FPS değerlerine rağmen, bana göre.

bazı silahlarda ilginç değişiklikler var, RPK-74M şarjörü 45 mermi alıyorken şimdi 200 alıyor.
  • Tank olayı bence de kotu olmuş.
  • hava araçları kullanıcısı olarak benim için sevindirici bir durum.
  • -uçaklarla yer hedeflerini yok etmek daha kolaylaşmış
    -uçakla yapılan atışlarda roket ya da merminin hareketi daha doğrusal bir hal almış.(önceden uçakla rakibi tararken afedersiniz idrar gibi sağa sola savruluyordu mermiler)
    -helilerin roketlerinin etkisi artmış(araçların daha kolay parçalanmasından olsa gerek)
    -tank hamura dönmüş.(tank sevdam bitti sanırım)
    -AA piyadeleri zar zor öldürüyor çok garip olmuş.
    -grafiklerde ufak tefek değişiklikler benim de dikkatimi çekti.mesela roketlerin patladığı andaki efekt daha güzel şimdi.
    -mermiler fena sekiyor adam öldürmek zordu zaten daha da zor şimdi.
    -felaket lag vardı dün yabancılar da şikayetçiydi bir çok serverde yamayla alakası var mı bilmiyorum.
    -FPS düşüşü var.
    -come rose aynı, şekil yapmışlar sadece daha hatırlayamadığım bazı şeyler de vardır muhakkak...

sonuç olarak "bu patche patche gerek hacı..."

• helı yada jetle carptıgınızda kırılımayan dıreklerın bır kısmı kırılır hale gelmıs dıkkat ettınızmı :D :D yıne arac patlıor ama en azından dıreklerde yıkılıyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: akay75

-uçaklarla yer hedeflerini yok etmek daha kolaylaşmış
    -uçakla yapılan atışlarda roket ya da merminin hareketi daha doğrusal bir hal almış.(önceden uçakla rakibi tararken afedersiniz idrar gibi sağa sola savruluyordu mermiler)
    -helilerin roketlerinin etkisi artmış(araçların daha kolay parçalanmasından olsa gerek)
    -grafiklerde ufak tefek değişiklikler benim de dikkatimi çekti.mesela roketlerin patladığı andaki efekt daha güzel şimdi.
    -felaket lag vardı dün yabancılar da şikayetçiydi bir çok serverde yamayla alakası var mı bilmiyorum.
    -FPS düşüşü var.
    -come rose aynı, şekil yapmışlar sadece daha hatırlayamadığım bazı şeyler de vardır muhakkak...

Come rose actigimizda squad lideriysek en altda yesil give .... Birsey yaziyor farkli bir menu var ne ise yariyor tikladim bir degisiklik goremedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Özgü®

quote:

Orijinalden alıntı: akay75

-uçaklarla yer hedeflerini yok etmek daha kolaylaşmış
    -FPS düşüşü var.

Come rose actigimizda squad lideriysek en altda yesil give .... Birsey yaziyor farkli bir menu var ne ise yariyor tikladim bir degisiklik goremedim

Özgür inan dün gece kasma ve lag problemlerinden belki de o detayı göremedim.nasıl bir sinirle yattımsa sabah muşmula gibi uyandım eklemeyi unutmuşum, uçak ya da helideyken vurulduğunuzda insanı gıcık eden bir ses çıkıyor(yeni) sanki elektrik telleri savrularak araca çarpıyor gibi, kırbaç sesini andırıyor.

• patch geldimi yaw?
  • quote:

Orijinalden alıntı: medikal781

patch geldimi yaw?

• Bnde hala map değişirken siyah ekranda kalma problemi var buna bi çözüm bulmadılar sanırım hala yada bnde mi problem var :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kelv1n

Bnde hala map değişirken siyah ekranda kalma problemi var buna bi çözüm bulmadılar sanırım hala yada bnde mi problem var :(

O hata bendede devam ediyor. Dun girdim 3 harita gectim takilma olmadi heh tamam duzeltmisler dedim en sonunda 4. De loadingde kaldi ....
  • Bu tarz şeyleri fixliceklerine nelerle uğraşıolar ve hala grafik güçlendirmesi yapıolar millet ztn oynayamıo die sıkıntı çekio kimseyi oynatmıcaklar bu gidişle nyse sinirlensekte mecbur daha iyi fps olmadığndan oynuorz :(
  • 2 tane yeni conquest oyun modu gördüm ne işe yarar bunlar ? Ne farkı var bildiğimiz conquestden ?
  • Tank & Tank ile çarpıştığında 2 atış ile patlıyorsa çok saçma bir şey olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: beatles33

Tank & Tank ile çarpıştığında 2 atış ile patlıyorsa çok saçma bir şey olmuş.

Sorma dostum tankla yoğun oynayan bir oyuncu olarak(Çünkü bu oyunda bence piyadede bir bc 2 gibi vuruş hissi yok yani keyifli değil ) sana kesinlikle katılıyorum heli ve uçak kullanmayı seven arkadaşlar bu görüşe katılmayacaktır ama özellikle uçaktan ve heliden kısacaklarına tanktan kısmaları şahsen çok saçma....Zaten bir takımda iki uçak bir helivar ee takım 32 kişi diğerleri besin zincirinde ki halkalarmı piyade olarak vuruş hissi zayıf adamı vuruyorsun vuruyorsun ölmüyor tanklarda zayıf helideki iki kişi ile uçakları kapan iki kişi keyif alacak e kalan 28 kişi ne olacak.............Birde güncelleme bence tabi oyunda bariz hata olur örneğin oyun ilk çıktığında tactik ışığı harbiden abartıydı kapalı mekan olsun açık mekan halojen gibiydi şimdi bunun gibi hataları düzeltirsein tankı niye kısıyorsun anlamadım bir türlü.Galiba bc 2 ye dönüş yapmalıyım....

• quote:

Orijinalden alıntı: robspid

2 tane yeni conquest oyun modu gördüm ne işe yarar bunlar ? Ne farkı var bildiğimiz conquestden ?

aynen
  • quote:

Orijinalden alıntı: smalumut

quote:

Orijinalden alıntı: beatles33

Tank & Tank ile çarpıştığında 2 atış ile patlıyorsa çok saçma bir şey olmuş.

Sorma dostum tankla yoğun oynayan bir oyuncu olarak(Çünkü bu oyunda bence piyadede bir bc 2 gibi vuruş hissi yok yani keyifli değil ) sana kesinlikle katılıyorum heli ve uçak kullanmayı seven arkadaşlar bu görüşe katılmayacaktır ama özellikle uçaktan ve heliden kısacaklarına tanktan kısmaları şahsen çok saçma....Zaten bir takımda iki uçak bir helivar ee takım 32 kişi diğerleri besin zincirinde ki halkalarmı piyade olarak vuruş hissi zayıf adamı vuruyorsun vuruyorsun ölmüyor tanklarda zayıf helideki iki kişi ile uçakları kapan iki kişi keyif alacak e kalan 28 kişi ne olacak.............Birde güncelleme bence tabi oyunda bariz hata olur örneğin oyun ilk çıktığında tactik ışığı harbiden abartıydı kapalı mekan olsun açık mekan halojen gibiydi şimdi bunun gibi hataları düzeltirsein tankı niye kısıyorsun anlamadım bir türlü.Galiba bc 2 ye dönüş yapmalıyım....

BC2dede tanklar çok abartılı helileri çat çat indiriyorsun geçen 300 metreden indirdim

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.