Şimdi Ara

Yeni Ford Tourneo Connect Satışa Sunulmuş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni Ford Tourneo Connect ülkemizde satışa sunulmuş. 2 Donanım olarak sunulmuş. Biri 1.6 l 95 ps Deluxe , Biri 1.6 l 115 ps Titanium. Bir önceki kasa kadar satış adetlerini yakalayabilirmi? Fiyatı ederi kadar mı ?
    Buda fiyat listesi
     Yeni Ford Tourneo Connect Satışa Sunulmuş Yeni Ford Tourneo Connect Satışa Sunulmuş Yeni Ford Tourneo Connect Satışa Sunulmuş

• Yıl sonuna doğru satış patlaması yapar malum vergiler geliyor
    Eski leş motorundan kurtulduğuna göre çok satar, bence sınıfında en yakışıklısı bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • allstar34 kullanıcısına yanıt
    Eski motor leş değildi hocam ezmeyin. İmzamdaki arac vardı bizde performansı cok iyiydi. Ama iyi de yakıyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meeta -- 16 Eylül 2014; 20:22:29 >
  • Oha! Fiyata bak. Adam is yapmaya para kazanmaya araba alacak. Onada 65 70 verecek ha?

• quote:

Orijinalden alıntı: Meeta

Eski motor leş değildi hocam ezmeyin. İmzamdaki arac vardı bizde performansı cok iyiydi. Ama iyi de yakıyordu.

usun yolda 6 litre şehir içi sıcakta klima 1 devir en soğuk ayarda 7.3 litre yakıyor. bunun neresi fazla?
  • Ford eski çizgisini yitirdi bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: #ŞARBAY#

Ford eski çizgisini yitirdi bence.

Kesinlikle katılıyorum. Başkalaştı adeta.

• Kia soul la çok benzetmişler. Benim gibi düşünen varmı.

• eski connect daha büyük duruyor sanki. Caddy özenmişler ticarıdan ziyade aile tipini andırıyor. Ama ford kemikli arabadır. Fakat o fiyatlara zor.

vw caddy bu sınıfın lideridir bana göre. Ama tabi ki yük atacaksanız ford
  • 2011 model en dolu 110luk connecti 34 bin TLye aldık. Ülkece zenginleştik hamd olsun.

• Akıllı, çünkü gelişmiş dizel motor seçenekleriyle tatminkar bir performansın ve sıradışı bir yakıt ekonomisinin keyfini sürebilirsiniz. Gelişmiş dizel motorlar 4,4l/100km'ye varan muhteşem bir yakıt tüketim performansı sunuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALPEREN A.

2011 model en dolu 110luk connecti 34 bin TLye aldık. Ülkece zenginleştik hamd olsun.

Aynen bu nedir ekstra olarak geri görüş kamerası digital klima viraj farları (oda kendi kendine yanan sis farı) geri kalan tüm donanımlar eski kasa glx plus pakette var. hadi bu yeni model 45 maks 50 olsun 65 nedir ya. Gerçi vw caddy oranla ucuz oda başka bir gerçek.
  • AntiFANBOY A kullanıcısına yanıt
    Şehiriçi 8.1 yakıyor bizim araç klima kapalı. Tabi kullanımada bağlı ama muadillerine göre kesinlikle fazla yakıyor.
  • 60 binlik bir ara versiyon şart bence. Talibi çoktur ama küfür ede ede dönen de çok olacaktır. Ben Courier + 10 bin diye düşünmüştüm.
     Yeni Ford Tourneo Connect Satışa Sunulmuş
  • ALPEREN A. A kullanıcısına yanıt
    Dün aynı aracı 54.000 km 2011 hatasız 32 bine verdik.
  • otomobil ruhsatlı olsa fiyat ancak kabul edilebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Meeta

Şehiriçi 8.1 yakıyor bizim araç klima kapalı. Tabi kullanımada bağlı ama muadillerine göre kesinlikle fazla yakıyor.

nasıl anlamadım okadar yüksek anlamadım. Fakat ben sürerken devire çok dikkat ederim 2.000 geçirmem vites atarken araba zaten torklu sorun olmuyor. Muadilleri kango, doblo fln ise lütfen karşılaştırmayın. Bunları suya götürür susuz getirir.
  • 65 bin mi? Yuh yani...

• DEMBELE1234 kullanıcısına yanıt
    Bir FORDCU olarak katılıyorum.
  • amerikada çokça görüyorum bunları,tasarımı çok hoş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi babasamsunlu -- 17 Eylül 2014; 0:06:28 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.