Şimdi Ara

YENİ FİAT LİNEA (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.583
Cevap
8
Favori
754.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: osmanlı13

İçi fena değillmiş

beyler içi güzelmiş güzzelmiş ben beyendim osmanlı13 se bakmayın hiç bişeyi begenmez hasta hasta
  • Abi resim varmı resim görsek ne iyi olacak. Saygılar...
    quote:

Orjinalden alıntı: >>>------>

quote:

Orjinalden alıntı: osmanlı13

İçi fena değillmiş

beyler içi güzelmiş güzzelmiş ben beyendim osmanlı13 se bakmayın hiç bişeyi begenmez hasta hasta
  • evet ya içinin resmini istiyoz bide 1,3 multijet olurmu bu arabaya motordan anlayanlar bilenler tavsiye edermisiniz?
  • aramada bu cıktı

YENİ FİAT LİNEA
  • quote:

Orjinalden alıntı: havnitekin

quote:

Orjinalden alıntı: ronin67777

bu lineanın içini ne zaman gösterecekler arkadaşlar

işte size yeni bravonun test aracının içi...lineanın ki de %90 buna benziyor.....
     YENİ FİAT LİNEA

yukarıdaki gibimi
  • quote:

aramada bu cıktı

YENİ FİAT LİNEA

bu değil... nerede arattınız...
  • arkadaşlar bu akşam bursa fuardayım.resimleri çekip bu gece yada yarın buraya aktaracağım.
  • şu güzelim fuara giden bir insan evladı yok mu?izlenimlerini merakla bekliyoruz
  • quote:

Orjinalden alıntı: havnitekin

quote:

aramada bu cıktı

YENİ FİAT LİNEA

bu değil... nerede arattınız...

google den grafikden buyutuda orta tıkla oto linea

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi >>>------> -- 4 Nisan 2007; 18:20:05 >
  • Bu Vectranın içi. Linea değil arkadaşlar. Fiat böyle takoz gibi bir tasarım yapmaz. Biraz estetik olur genelde.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kkvan

Bu Vectranın içi. Linea değil arkadaşlar. Fiat böyle takoz gibi bir tasarım yapmaz. Biraz estetik olur genelde.

arkadaşa katılıyorum.fiatın tasarımına hiç benzemiyor.d sınıfı araca ait bir konsol gibi
  • olabilir ben yanlış bulmusun linea yazıyordu neyse yanlışlık yapmısjn
  • o resimdekı aracın donanımının adı linea olabılır
  • resimdeki araç opel marka bir araç.arkadaşlar bursa fuarına gittim aracı gördüm.ancak dışını.içini göstermiyorlar.hatta etrafı çevrili.dış resimlerini yarın burada yayınlayacağım
  • quote:

Orjinalden alıntı: freelufer

resimdeki araç opel marka bir araç.arkadaşlar bursa fuarına gittim aracı gördüm.ancak dışını.içini göstermiyorlar.hatta etrafı çevrili.dış resimlerini yarın burada yayınlayacağım

daha önce de çeşitli topiclerde yazdığım gibi fiat lineanın iç tasarım görüntülerinin yayınlanması için izin çıkmadı...ancak şunu söyleyebilirim ki....reklam,katalog ve kullanım klavuzu için çekilen fotoğraflar...fiat düşmanlarını bile hayran bırakacak güzellikte..........
  • ben renault kullanıcısıyım her zaman yerli arabaya sempati duymusumdur zamanında fiatta kullandım umarım bu sefer linea iyi bir satış grafiği tutturur.
  • fiat bu sınıfta bır aracın sıkıntısını uzun zamandır yaşıyordu.Grande puntoyla yakaladığı yükselişi linea ve yeni bravoyla devam ettireceğe benziyor. Hatta konuştuğum bir fiat yetkilisi megane ı rakip olarak gördüklerini ve piyasadan megane ı kaldıracağız şeklinde iddialı konuştu bu söylediğinin gerçekleşmesi için iki araç arasındaki fiyat farkının yüksek olması gerekir.Aksi takdirde linea sadece forumlarda konuşulur.Bende sabırsızlıkla bekliyorum aslında bravo dizayn olarak çok iyi görünüyorda piyasa çıkışı çok gecikti bence buda yanlış bir seçim oldu honda toyota kia bu sınıftaki yeni araçlarını fiattan önce piyasaya sundu bravodan haber yok henüz. Çok gecikmesi artık insanları farklı araçlara yöneltiyor.Son olarak fiyat bu araçlardan çok daha düşük tutulmalı en azından piyasada kabul edilene kadar...
  • benim pederi youtube a vermişler haberim yoktu saolun sayenizde izledimn allah izin werirse bende hazirana kadar tofasta işbasında olucammm.
  • ben tofaşta çalışıyorum.babayla konuştuk linea çıktığında almayı düşünüyo %10 indirim var yararlanmak lazım.ama 1.4 120 bg motorun ekimde gelmesi biraz durumu karamsar yaptı.
  • yeni bravo avrupada satışa sunuldu...Türkiyeye de gelecektir...fiat linea ,renault megane ıı nin sınıfında çıkarak rakibi olsa da piyasadan silmek gibi bir amaç yoktur...hiç bir fiat yetkilisi herhangi bir markayı silmekten söz edemez...

saygılarımla...
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.