Şimdi Ara

-Yeni Fiat Bravo Kulübü- (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.787
Cevap
57
Favori
555.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kampanya var şu anda. Dizelleri lansman fiyatına çektiler. Benzinlilerde de 1600 YTL indirm var.
  • Bu araçlar hala insanların gözünde istediğim konuma gelmedi,gerçi bu aralar bir iki tane görmeye başladım sanırım etkili indirimlerden kaynaklanıyor.
  • bravonun avrupadaki ve ülkemizdeki satışları nasıl bilgisi olan var mı acaba?bu aracı çok beğeniyorum umarım satışları iyidir..
  • 150 hp sport ta spor süspansiyon var mı?Bilen var mı arkadaşlar?Var olduğuna dair herhangi bir bilgi bulamadım da..
  • bugun showrooma grande punto için gittim ama bravo almaya karar verdim, gümüş gri renk-105hp 1.6jtd-dynamic modelini alcam, koç personeli indirimiyle 34.600 dediler, fiyat renk ve model için yorum alabilir miyim lütfenn?????

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi odalai -- 18 Eylül 2008; 20:25:16 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: mhecc

150 hp sport ta spor süspansiyon var mı?Bilen var mı arkadaşlar?Var olduğuna dair herhangi bir bilgi bulamadım da..

Süspansiyon sistemi farklı. Daha sert. Bir FiaT yetkilisinden öğrendim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: odalai

bugun showrooma grande punto için gittim ama bravo almaya karar verdim, gümüş gri renk-105hp 1.6jtd-dynamic modelini alcam, koç personeli indirimiyle 34.600 dediler, fiyat renk ve model için yorum alabilir miyim lütfenn?????

Benzinlisinden ucuz. Renk de güzel motor da fiyat da. benim öyle bir imkanım olsa kaçırmazdım.
  • Evet yeni fiyatları gördüm. Ne zamana kadar sürer acaba bilginiz var mı şu anda gerçekten çok iyi.
  • Yıl sonuna kadar sürer.
  • Araçlarını 2000 - 3000 ytl pahalı alanların yerinde olmak istemezdim
  • bugünden itibaren

FİAT EFSANE MOTORLAR TAKIMI

kurduk.

fiat motoru kullanan kullanacak seven sevmeyen herkesi paylaşım için buraya bekliyoruz.

http://forum.donanimhaber.com/m_26389677/tm.htm
  • quote:

bugun showrooma grande punto için gittim ama bravo almaya karar verdim, gümüş gri renk-105hp 1.6jtd-dynamic modelini alcam, koç personeli indirimiyle 34.600 dediler, fiyat renk ve model için yorum alabilir miyim lütfenn?????

arkadaşım süper fiyat almışsın aynı modeli bende düşünüyorum bana 37 40 bin arası fiyat verdiler öyle olunca pahalı geldi yılsonu indirimlerini bekleyeceğim koç indirimi ne kadar açıklarmısın
  • arkadaşlar bugun imzaları attık ve cuma günü beyaz bravo'mu(gri istemiştim ama vazgeçtim :D) alıcam inşallah. koç indirimi %8di hatırladığım kadarıyla
  • quote:

arkadaşlar bugun imzaları attık ve cuma günü beyaz bravo'mu(gri istemiştim ama vazgeçtim :D) alıcam inşallah. koç indirimi %8di hatırladığım kadarıyla

Beyaz çok güzel renk. Gri baydı artık . Hayırlı olsun. Çok güzel seçim.Güle güle kullan.

Açık tonda cam filmini de unutma
  • Arkadaslar bana amazon yeşili hakkında yorum yapabilecek veya resim koyabilecek birisi var mı ?
  • ben 1haftadır bravoyla yatıp kalkıyorum ama hiç yeşil renginin fotoğrafını görmedim
  • amazon yeşili renginin uzaktan yakından yeşille alakası yok renk resmen açık mavi(hani eskiden doğanlarda meneviş mavi rengi vardı ya ona benziyor)
    bu renge bu ismi kim verdiyse kesin renk körü hadi bi kişi görmedi tofaşın pazarlama departmanı nasıl kabullendi bu ismi anlamak mümkün değil.
    aslında aracın bu renginin ilk adı minuet gökmavisi konulmuş(yada düşünülmüş elimdeki katolokta öyle) ama renk körü eleman maviyi yeşil yapmış ve tüm tofaş uyumuş.yaw kimse uyarmazmı abi bunun neresi yeşil diye anlamadım gitti...
    elimdeki katalogta aynen şunlar yazıyor renkler için
    RENKLER(Renk isimleri üzerinde çalışılıyor)
    296:HALE BEYAZI
    272:KUTSAL FİLDİŞİ
    336:MİNUET GÖKMAVİSİ
    865:EPİK GRİ
    620:DİGİTAL GRİ
    891:CROSSOVER SİYAH
    106.MARANELLO KIRMIZI
    899:MASERATİ MAVİ
  • hayırlı olsun allah kaza vermesin

eminim arabaya bindikçe bayılacaksın

iyiki almışım diyeceksin

bravo başka bir dünya

quote:

ben 1haftadır bravoyla yatıp kalkıyorum ama hiç yeşil renginin fotoğrafını görmedim
  • merhaba arkadaşlar ben yusuf ve bende fiat bravo almak icin mucadele veriyorum. Elimdeki aracımı sattım ve 12. ayı bekliyorum belki az daha indirimli alırım ümidi ile.
  • quote:

Orjinalden alıntı: jönysf

merhaba arkadaşlar ben yusuf ve bende fiat bravo almak icin mucadele veriyorum. Elimdeki aracımı sattım ve 12. ayı bekliyorum belki az daha indirimli alırım ümidi ile.

İnşallah istediğin gibi olur..
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.