Şimdi Ara

Yeni Ekran Kartı Tavsiyeleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni ekran kartı almayı düşünyorm ama fiyat 700ü geçmemesi lazım bf4 için değiştiriyorum en azından high da oynayabiliceğim bi ekran kartı önerebilirmisinz

• parcalarini yaz bu sekilde olmaz tavsiye.pentium mu kullaniyorsun i7 mi kullaniyorsun psu 300w mi 750w mi ne bilelim?
  • Pek fazla bilgim yok yeni parçalarda önerebilirsiniz bunları bulabildim

Yeni Ekran Kartı Tavsiyeleri Yeni Ekran Kartı Tavsiyeleri

• ozel mesajla bir arkadas ekran karti sordu islemcisi sendekinden sanirim ya da 4400 modeli 2.2 ghz.6670 alin dedim sonra baktik 7730'la ayni fiyatmis o zaman 7730 alin fazlasi olmaz dedim.bf3 multi icin soruyordu o oyun multide surunduruyor islemciyi.yani kisacasi amd olsun dersen 7730 nvidia olsun dersen gtx650 hadi ti de olsun bakman gerekirken islemcinin yetmeyecegi kartlar bakiyorsun.
  • peki yeni bi önerebiliceğin bilgisayar özelliği varmı
  • o anakarta islemci de uydurman zor olur.en guzeli sistemi yenilemek.su bolume monitor istemiyorsan sadece kasa su kadar toplam butce var gibisinden bir baslik acman uygun olur cunku o bolumdeki arkadaslar hangi parca nerede ucuz takip ediyorlar.elindeki parcalari da yaz diyecem ama anakart ram islemci ekran karti ve buyuk ihtimal psu yenilendikten sonra elindeki parcalardan yeni sistemde kullanabilecegin pek parca kalmaz.

http://forum.donanimhaber.com/forumid_475/tt.htm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.