Şimdi Ara

YENİ EKRAN KARTI ALCAM YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • NVIDIA GT730 DDR3 2GB 128Bit ekran kartı geliyor elime suanki ekran kartım AMD Radeon hd 5500 series 2gb
    size sorum şu performans açısından ne kadar fark olur birde yeni ekran kartım bu sistemde darbogaz yaparmı

işlemci : AMD Athhlon x4 740 3.2 ghz
    ram : 8gb

• up up acil yarın elimde olcak
  • fark hissedersen haber ver iyi değil o 730 modeli.işlemci sorun olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tuoni

fark hissedersen haber ver iyi değil o 730 modeli.işlemci sorun olmaz.

peki suanki ekran kartım hakkında bi bilgin varmı ?
  • 5500 series demişsin piyasadan aldıysan 5570'tir hazır makine içinde geldiyse 5550 olabilir o da giriş seviyesi ikisi de pek güçlü kartlar değil.yeni aldığından farkı yok gibi ama gelince bir dene.o işlemciye çok rahat amd 250 takabilirdin çok daha hızlı olurdu.

http://www.vatanbilgisayar.com/r7-250-gddr3-2gb-128bit-amd-radeon-dx112-ekran-karti.html
  • quote:

5500 series demişsin piyasadan aldıysan 5570'tir hazır makine içinde geldiyse 5550 olabilir o da giriş seviyesi ikisi de pek güçlü kartlar değil.yeni aldığından farkı yok gibi ama gelince bir dene.o işlemciye çok rahat amd 250 takabilirdin çok daha hızlı olurdu.

http://www.vatanbilgisayar.com/r7-250-gddr3-2gb-128bit-amd-radeon-dx112-ekran-karti.html

hazır pcde geldi malesef suanki gelen ekran kartıda arkadaşımın yani yeni almıs bunu bana verdi onun için ilerliyen zamanlarda daha güçlü bi ekran kartı düşünüyorum işlemcim sanırım iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: semih1545

quote:

5500 series demişsin piyasadan aldıysan 5570'tir hazır makine içinde geldiyse 5550 olabilir o da giriş seviyesi ikisi de pek güçlü kartlar değil.yeni aldığından farkı yok gibi ama gelince bir dene.o işlemciye çok rahat amd 250 takabilirdin çok daha hızlı olurdu.

hazır pcde geldi malesef suanki gelen ekran kartıda arkadaşımın yani yeni almıs bunu bana verdi onun için ilerliyen zamanlarda daha güçlü bi ekran kartı düşünüyorum işlemcim sanırım iyi

sana verdiği kart gt730 180 lira benim daha hızlı dediğim kart 210 lira yani aklında olsun bu kart ilerde yenisini alayım dediğinde.

• quote:

quote:

quote:

sana verdiği kart gt730 180 lira benim daha hızlı dediğim kart 210 lira yani aklında olsun bu kart ilerde yenisini alayım dediğinde.

elimde ddr2 2gb kongtomun ramı var bide onu satsam parası çıkarmı acaba

• 25 lira gibi satabilirsin o 2gb ramı.kartı da satayım hiç uğraşmayayım 250'yi alayım mı diyorsun?kartı hiç açmazsan sıfır diye satabilirsin baya para geçer eline belki çok az daha eklemen gerekir.
  • k.b antremana gittim arkadaş 0 almıs ama 1 gün fln kullanmıs olabilir
  • istersen 1 gün de sen kullan elindekiyle fark olacak mı diye bakarsın.satarken 2 gün denenmiştir dersin yine iyi para eder.
  • 150 160 a gidermi dersin
  • 730 inceleyin öyle alın! Amdler de oyun hediyesi var! 240 veya 250 ler güzel...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eskisini bana yollasana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MrCaner kullanıcısına yanıt
    belki yeni ekran kartı almam için yeni gelenle bunu birleştirip satarım direk daha güçlü bişey alırım elimde kalırsa yollarım
  • 730 seni götürür 5-6 ay bence
  • quote:

belki yeni ekran kartı almam için yeni gelenle bunu birleştirip satarım direk daha güçlü bişey alırım elimde kalırsa yollarım

bende hd4350 var öldürmüyor ama süründürüyor allahın belası :D
  • MrCaner kullanıcısına yanıt
    bide ne için kullandıgın önemli yani ben lol oynuyorum mesela 140 fps alıyorum normalde suanki kartımla ama bf3 var bende multiplayerde 20 30 fps arası alıyor arada onuda oynamak istiyorum
  • quote:

bide ne için kullandıgın önemli yani ben lol oynuyorum mesela 140 fps alıyorum normalde suanki kartımla ama bf3 var bende multiplayerde 20 30 fps arası alıyor arada onuda oynamak istiyorum

bende lol oynuyorum nerdeyse her sey low anca 40 alıyor ve donuyor :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrCaner -- 21 Ekim 2014; 12:03:26 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

150 160 a gidermi dersin

gider de nerede satacağına bağlı mesela forumda satmaya kalkarsan ölücü tabir eden arkadaşlar düşük fiyat isteyecektir uğraşabilirsin o yüzden sahibinden gibi yerlere ilan açmalısın.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.