Şimdi Ara

YENİ CİTROEN C4 CACTUS KULLANICI DENEYİM YORUMLAR (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
393
Cevap
17
Favori
197.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SagopaKajmer1903. -- 4 Mayıs 2017; 16:50:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SagopaKajmer1903.

.
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panthér -- 4 Mayıs 2017; 17:1:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.2 yarı otomatikler de ş.içi yakıt tüketimi konusunda tecrübesi olan var mı? Fabrika verisi 5,0lt der ama...

Şuan clio 4 dizel otomatik kullanıyorum onu satıp benzinli kaktüse geçtiğimde çok büyük fark yaşarmıyım?

clio 4 dizel otomatik de fabrika verisi 4,3lt/100km ama benim kullandığım yer sebebi ile 6,0lt/100km nin altına düşüremiyorum.(Üsküdar trafiği iş giriş-çıkış saatleri full ş.içi)
  • Benim araç İstanbul'da 7 litre civarı yakıyor. Daha aşağısı zor bence.

• Merhabalar ;

Arabada video oynatma özelliği yok mu.?

• Cümleten Selamün Aleyküm.Bende 1.6 dizel cam tavan siyah az kmli cactus arıyorum,varsa satan talibim .

• Yavaslarken özellikle ikinci ve birinci viteste düşerken ve çıkarken tık sesi geliyor vuruntu gibi. Gaz kestigim de daha net oluyor bir kaç kere geliyor ses ve çok can sıkıcı. Bu sorunla karşılaşan oldu mu? Sebebi ne olabilir sizce. 1.2 shine 2015 model 50binde aracım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi potukk -- 12 Ağustos 2018; 23:53:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

quote:

Orijinalden alıntı: flyer_mig

Cam tavan perdesi yok mu ?
    Geri gorus kamerasi var mi ?

Tavan perdesi yok. Bende aracı kullanırken "perdesiz olmaz" derdim ama dedikleri gibi özel bir cam. Sıcaklık gelmiyor fakat gelen ışık rahatsız ediyor(du)

SHINE donanım var ise geri görüş kamerası standart. FEEL donanım da mevcut değil.

Servis de şöyle orjinal bir ürün var, fiyatı 250TL ydi.

Alıntıları Göster
    merhaba uzerınden 4 yıl gecmis ancak 2016 shine aracımıza bizde tavan perdesi tarzı birsey arıyoruz cok ısık gelıyor bebek rahatsız oluyor varmı bulan

• quote:

Orijinalden alıntı: valerio

merhaba uzerınden 4 yıl gecmis ancak 2016 shine aracımıza bizde tavan perdesi tarzı birsey arıyoruz cok ısık gelıyor bebek rahatsız oluyor varmı bulan

Alıntıları Göster
    Yukarıda verdiğim ve servisten alınabilen bu ürün dışında başka bir çözüm görmedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Panthér kullanıcısına yanıt
    su anda bulamıyorum o urunu ıstanbuldakı servislerde :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: valerio

su anda bulamıyorum o urunu ıstanbuldakı servislerde :(
    Sipariş ile getirmiyorlar mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 numara film cektirdim artık...
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.