Şimdi Ara

Yeni CASPER Montevina Kullanıcıları+İnceleme+Resimler /Centrino2/ (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.200
Cevap
1
Favori
103.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sizin bahsettiğiniz casperler mazide kaldı,eski serileri kötü olacak diye yenilerinin de aynı şekilde olduğunu söyleyemezsiniz,2008temmuzdan beri bu yeni modelleri kullananlar var sorun bakalım hiç bi sorun olmuş mu,basmakalıplar yerleşmiş insanlaın kafasına bunları yıkması için casper ın heralde ağzı olmadan ağzıyla kuş falan tutması lazım
  • Casper'dan Avea abonelerine % 10 indirim kampanyası

Kampanya bilgisi

Kampanyadan Avea kullanıcıları faydalanabilir.
    Kampanyadan faydalanmak için CASPER yazıp 4850'ye mesaj atınız
    Telefonunuza gelen şifreyi saklayınız.
    Siparişiniz esnasında sipariş notu bölümüne Avea'dan gelen şifreyi, Avea numaranızı, ad-soyad ve doğum tarihinizi giriniz.
    Şifre alınan telefon hattı, sipariş veren müşteriye ait olmalıdır.
    Şifreniz ve kullanıcı bilgileriniz onaylandıktan sonra siparişiniz geçerlilik kazanacak aksi takdirde SİPARİŞİNİZ İPTAL EDİLECEKTİR.
    Kampanya 31 Temmuz 2009 tarihine kadar geçerlidir.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ CPM-T960-4K15
    İşlemci : Intel Centrino 2 İşlemci Teknolojisi, Intel Core 2 Duo İşlemci T9600, İşlemci Hızı 2.80 GHz, 6 MB L2 Cache, 1066 MHz FSB
    İşletim Sistemi : Orijinal Microsoft Windows Vista Home Premium
    Bellek : 4 GB DDR2 800 MHz FSB
    Harddisk : 320 GB SATA
    Ekran Kartı : 1024 MB GeForce 9600GS Turbocache Ekran Kartı-512 MB Ayrılmış Bellek
    Ekran : 15.4" WXGA 1280x800 TFT Parlak Renkli
    Ana Kart : Intel PM45 Chipset
    Optik Sürücü : DVD±RW DUAL
    Bluetooth : Bluetooth
    Kablosuz Ağ : Intel Pro-Wireless 5100 Kablosuz Ağ Bağlantısı
    Card Reader : Multi Card Reader
    Ethernet : Var
    Ses : High definition audio, mikrofon
    USB Port : 2 x USB 2.0 port
    HDMI Port : 1X HDMI
    E-Sata Port : 1X eSATA
    Batarya : Li-ON smart battery
    Kamera : 2.0 MP Web Camera
    Ağırlık : Batarya Dahil 2.4 Kg
    Boyutlar : 357mm. Genişlik, 262mm Uzunluk, 37.8-42.4mm Kalınlık
    Diğer : PCI-e Mini Card
    Ekstra : Nod32 AntiVirüs-Antispam-Firewall Programı Hediye

Ürünün normal fiyatı: 2000 TL -http://www.casperstore.net/pinfo.asp?pid=2048 burdan normal fiyatını görebilirsiniz.

İndirimli fiyatı taksitle: 1800 TL - Havale ile (+ % 8 indirim) 1.656 TLhttp://www.casperstore.net/pinfo.asp?pid=429

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chic -- 12 Haziran 2009; 13:44:45 >

• Bu başlık kaç aydır var ve 1kişi bile ciddi bir sorun yaşamadı.Ayrıca b.k attığınız Casper servisi herkesin evine kadar ücretsiz Vista64 bit yolladı. servis olarakta gayet hızlı olduklarını sitelerine girip ortalama tamir-onarım süreçlerine bakarak anlayabilirsin.eski serileri ve bilinçsiz kullanıcılar sebebiyle geçen yıllarda kötüleniyordu ve fiyatıda yüksekti ama son 1senedir kusursuz denilebilir. F-P için mükemmele yakın. Ayrıca Avea kampanyasındaki modelide tavsiye ederim
  • quote:

Orjinalden alıntı: metintekin

Bu başlık kaç aydır var ve 1kişi bile ciddi bir sorun yaşamadı.Ayrıca b.k attığınız Casper servisi herkesin evine kadar ücretsiz Vista64 bit yolladı. servis olarakta gayet hızlı olduklarını sitelerine girip ortalama tamir-onarım süreçlerine bakarak anlayabilirsin.eski serileri ve bilinçsiz kullanıcılar sebebiyle geçen yıllarda kötüleniyordu ve fiyatıda yüksekti ama son 1senedir kusursuz denilebilir. F-P için mükemmele yakın. Ayrıca Avea kampanyasındaki modelide tavsiye ederim

Harfi harfine katiliyorum. Sadece urunun ismine bakip yargilamayin.
  • BUGÜNE KADAR 2 HP, 1 TOSHIBA VE 1 DE MONSTER KULLANDIKTAN SONRA CASPER ALAN BİRİSİ OLARAK HİÇBİR PROBLEM YAŞAMADIM.64 BİT VİSTAYA GEÇİŞTEN TUTUN MÜŞTERİ HİZMETLERİNİN İLGİ ALAKASINA KADAR...
  • Casper notebook'um 5 yaşında. hergün asgari 12 saat kullanılıyor. hala taş gibi. ram'ini artırdım. 128mb nvidia go6600 ekran kartı var. yeni çıkan oyunlar hariç her şeye yetiyor.
  • Arkadaşlar konuyu uzun zamandır takip ediyorum fakat tam hatırlayamadım..Bu movtevina serilerinde s/pdif yani optik ses çıkışı varmı? Yani 5.1 kanal filmler vs. için ses sistemine optik olarak bağlayan, deneyen,bilen varmı? Teşekkürler......
  • Demekki herkes memnunki konu derinliklere kayıyor... Ne mutlu Casper kullanıcılarına... Bende dahil
  • Evet bu kadar kullanıcı var ve şikayet yok..Ama bu laptop'larda optik ses çıkışı varmı? bir kişi cevap yazmadı.....
  • Bir aile dostuma şu üç makinayı aldırdım...

Babaya :http://www.casperstore.net/pinfo.asp?pid=2067 (İş - güç için kullanılacak, Acer TimeLine alacaktık ama beğenmedi adam, gerek de yokmuş, işlemcisinin iyi olmasını istedi. )

Kız kardeşe :http://www.casperstore.net/pinfo.asp?pid=2001 (Ne de olsa hanımefendi, küçük ve sevimli şeyleri seviyor :) )

Abiye de :http://www.casperstore.net/pinfo.asp?pid=810 (Başlıktaki gibi Montevina) ... Oyun için vs... Bu siteden mi aldılar bilmiyorum ama ürünler bunlar. Memnunlar epey. Acer'ın servisi hakkında şikâyet çoktu, işi sağlama almak adına bunları önerdim.

İyi yapmış mıyım arkadaşlar =

• quote:

Orjinalden alıntı: sertacaygun

İyi yapmış mıyım arkadaşlar =

harikasın 3 laptop da süper
  • Çok güzel cihazlar seçmişler.tavsiye güzel sertaç
  • ya arkadaşlar bu sıralar benim masüstü kilitleniyor bazen masaüstüne falan gitmiyor tıklanılmıyor hiçbirşeye masaüstündeki,sizce neden kaynaklanıyordur
  • bence virüs girmiştir format at ya da virüs programı yukle ama daha uzmanca tavsiyeler olabilir.
  • @tuper_64
    Kullandigin programalrdan kaynakli olabilir. CTRL+ALT+DELETE ile kilitlenme sirasindaki programlarini incelersen neyin sebep oldugunu gorebilirsin.
  • bende laptopumu degıstırcem acıkcası oyunlara önem verıyorum forumdanda anladııgm kadarıyla uzman arkadaşlar var burda..casperda ekran kartı bıraz kötu kıme göre atı rodeon 4650 ve 9600mgt ye göre bu kartlar hp ve dıger bılgısayarlda mevcut..ben casperda ozellıkle ısınma sorunu??ıslem yaparken donma sorunu?atıyorum aynı anda 50 -60 siteyı acabılıyormu hızlı sekılde..benım suan kullandııgm asus bunu yapıyor ısınmasıda yok..fanı arkada laptopun altında degıl..casperı neden almalıyız neden almamamlıyız bana acıklarmısınız? ..Teknolojisi, Intel Core 2 Duo İşlemci T9600, İşlemci Hızı 2.80 GHz 6MB L2 Cache 1066Mhz FSB modelı de suan avealılara yuzde 10 dusmus yaklasık 1800 cıvarı ne dersıniz..bırde bununla hangı oyunlar oynananbılır hangılerı onanmaz acele cevap güzel arkadaşlarım...bunu kullanna varsa lutfen cevaplasın ..
    ınsan bır sey alırken cok özen gosterıyor lcd alırkende boyleydım ınce eledım sık dokudum..casperın fan olayı arkaya dogrumu mesela bende asus var 3 sene oncekı modelı f3f kesınlıkle ısınmaz ısınsa bıle ben anlamam fan arkada altda degıl..hp lerde fan altda cok ısınır..casper nasıl sorunlumu..bu modelı begendınizmı pekı t9600??? bırde ekran kartı paylasımsız ne demek 1 gb nın yarısı paylasımlı dıgerı ne demek oluyor ramdanmı kullanıyor..

• quote:

Orjinalden alıntı: metintekin

Bu başlık kaç aydır var ve 1kişi bile ciddi bir sorun yaşamadı.Ayrıca b.k attığınız Casper servisi herkesin evine kadar ücretsiz Vista64 bit yolladı. servis olarakta gayet hızlı olduklarını sitelerine girip ortalama tamir-onarım süreçlerine bakarak anlayabilirsin.eski serileri ve bilinçsiz kullanıcılar sebebiyle geçen yıllarda kötüleniyordu ve fiyatıda yüksekti ama son 1senedir kusursuz denilebilir. F-P için mükemmele yakın. Ayrıca Avea kampanyasındaki modelide tavsiye ederim

bu vista 64 bit gercekten herkese geldimi ? ben nasıl sahip olabilirm bi yol gosterirmisinz
  • Siluet, Casper'ın sitesinden ev adresini, ürün bilgisini gönder mail olarak. CD gelecektir, ama sadece CD olarak. Lisans zaten ürün ile beraber aldığın. O CD numarası ile yükleyeceksin.

Bir de arkadaşlar, Casper'ın 15.6 inç çantasına sığabilecek klavye ve fare seti bileniniz var mı ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: drselcuk

bende laptopumu degıstırcem acıkcası oyunlara önem verıyorum forumdanda anladııgm kadarıyla uzman arkadaşlar var burda..casperda ekran kartı bıraz kötu kıme göre atı rodeon 4650 ve 9600mgt ye göre bu kartlar hp ve dıger bılgısayarlda mevcut..ben casperda ozellıkle ısınma sorunu??ıslem yaparken donma sorunu?atıyorum aynı anda 50 -60 siteyı acabılıyormu hızlı sekılde..benım suan kullandııgm asus bunu yapıyor ısınmasıda yok..fanı arkada laptopun altında degıl..casperı neden almalıyız neden almamamlıyız bana acıklarmısınız? ..Teknolojisi, Intel Core 2 Duo İşlemci T9600, İşlemci Hızı 2.80 GHz 6MB L2 Cache 1066Mhz FSB modelı de suan avealılara yuzde 10 dusmus yaklasık 1800 cıvarı ne dersıniz..bırde bununla hangı oyunlar oynananbılır hangılerı onanmaz acele cevap güzel arkadaşlarım...bunu kullanna varsa lutfen cevaplasın ..
    ınsan bır sey alırken cok özen gosterıyor lcd alırkende boyleydım ınce eledım sık dokudum..casperın fan olayı arkaya dogrumu mesela bende asus var 3 sene oncekı modelı f3f kesınlıkle ısınmaz ısınsa bıle ben anlamam fan arkada altda degıl..hp lerde fan altda cok ısınır..casper nasıl sorunlumu..bu modelı begendınizmı pekı t9600??? bırde ekran kartı paylasımsız ne demek 1 gb nın yarısı paylasımlı dıgerı ne demek oluyor ramdanmı kullanıyor..

evet aynen bende bu avea kampanyalı laptobu dusunuyorum ısınma problemi olurmu olmazmı acaba onu merak ediyorum bu fırsatı kacırmak ıstemıyorum acıkcası

• @sertacaygun
    A4 tech in mini Keyboard lari var cok guzel ve saglam birsey. Onlari tavsiye ederim.
    http://www.hepsiburada.com/a4-tech-rk-520d-q-multimedya-kablosuz-klavyemouse-seti/productDetails.aspx?categoryid=51&productid=bd61663
  • 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.