Şimdi Ara

YENİ BMW 3 SERİSİ Mİ..? YENİ VW CC Mİ..?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
228
Cevap
2
Favori
28.629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar araç tercihim şuan bu iki araçtan oluşuyor.

Mevcut aracım.2011 model golf tdi dsg comfortline.

Önceki aracım 2008 model yeni kasa B8 Audi A4 2.0 tdi mauel idi.

Motor önceliğim iki markada da, tercihen dizel olacak.

CC de 1.4 tsi 160hp dsg de olabilir.Ancak hedefim 170 hp dizel ünite.(keşke 177hp lik motor olsa)

Hem geniş hemde sportif araba hem tercih sebebim olmuştur.

Lakin yeni 3 serisi de genişlik anlamında işimi görür.

Konu hakkında görüşlerinizi bildirseniz sevinirim.

İlgili linkler:
    http://www.bmw.com.tr/tr/en/newvehicles/3series/sedan/2011/showroom/

http://www.bmw.com/com/en/newvehicles/3series/sedan/2011/showroom/design/visualizer.html

http://www.volkswagen.de/de/models/cc/farben-und-felgen.html

http://www.autobild.de/videos/video-vw-cc-2822777.html

http://binekarac.vw.com.tr/volkswagen-cc-main.aspx

Saygılar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayacem -- 19 Şubat 2012; 18:33:43 >

• Tartışmasız 3 serisi,tartışanın alnını karışlarım
    Hocam sizi de forum bozdu araba konusunda nedir bu değişim hızı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bianconera -- 18 Şubat 2012; 2:27:39 >
  • 120 bin lira verip volkswagen armasıyla dolaşmak koyar insana, hem BMW kadar performans da alamazsın.

Heralde BMW derim

Ama coupe da coupe diyorsan audi a5 akar
  • quote:

Orijinalden alıntı: bianconera

Tartışmasız 3 serisi,tartışanın alnını karışlarım
    Hocam sizi de forum bozdu araba konusunda nedir bu değişim hızı

Değişim hız derken ?Biraz açarsanız sevinirim..
  • Zengin çocuğu olup asıl araba alma sebebi hava atmak olan biri değilsen Passatı şiddetle öneririm. Hem Passatı hem 3 serisini kullanmış biri olarak, konfor, sessizlik, hacim gibi konularda Passat daha önde. 3 serisinin önde oldıuğu tek nokta performans.

Ben de makyajlı cc ile normal passat arasında kaldım ve 90 bine passat higline siparişi verdim, kaporamı yatırdım. Tabii satış temsilcisinden siparişimi CC olarakl değiştirebilme garantisi aldım. Ama her halukarda motor seçeneğim 1.4 TSI 160 PS DSG olacak.

Bu motora sahip CC'nin fiyatı 90-95 bandında olur.

Mart sonu gibi CC'ler gelecek duruma göre CC alacağım duruma göre Passat. CC'nin kötü yanı standart donanımı, Higlene Passat'ın yanıdna çok söneğük kalıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ohara -- 17 Şubat 2012; 21:45:00 >
  •  YENİ BMW 3 SERİSİ Mİ..? YENİ VW CC Mİ..?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ULTIMATE93

Yeni 3 serisinden rüzgar sesi sorunu var. Ayrıca iç mekan hacmi ve sessilik konusunda Passat'ın çok gerisinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caipirinha

120 bin lira verip volkswagen armasıyla dolaşmak koyar insana, hem BMW kadar performans da alamazsın.

Heralde BMW derim

A5 3 serisi sedan ile ayni fiyat mi peki (:

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah'ım 3 serisi çok güzel olmuş ya. insan para istiyor şuna binmek istiyor arkadaş :)

cidden cc diyen çıkabilir zevk meselesi kabul ama abi şu 3 serisine bir bak ya. bırak araba ses alsın karizması yeterli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: donnaiolo

quote:

120 bin lira verip volkswagen armasıyla dolaşmak koyar insana, hem BMW kadar performans da alamazsın.

Heralde BMW derim

Boşları aynı değil

Adam gibi opson ekletince 3 serisi 63-65 bin euro bandına geliyor

Bu fiyata a5 alınır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ohara

quote:

Yeni 3 serisinden rüzgar sesi sorunu var. Ayrıca iç mekan hacmi ve sessilik konusunda Passat'ın çok gerisinde.

Sen hala kendini avutmaya devam et. Evet, evet passat highline yeni 3 serisinden çok daha iyi araba. Sen haklısın

• quote:

quote:

quote:

Heralde BMW derim

Boşları aynı değil

Bu fiyata a5 alınır.

Full bir 3 serisi ile , ki bu 3 serisi 245 hp lik olan, 211 hp ve neredeyse bos bi a5 ayni fiyat. Bence pek muadil degil 3 serisi cok daha albenili bu konumda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Heralde BMW derim

Boşları aynı değil

Bu fiyata a5 alınır.

Full bir 3 serisi ile , ki bu 3 serisi 245 hp lik olan, 211 hp ve neredeyse bos bi a5 ayni fiyat. Bence pek muadil degil 3 serisi cok daha albenili bu konumda.

Coupe sever biri için a5 en iyisi şu an

e92 lerin fiyatı çok uçuk

• quote:

quote:

quote:

quote:

Heralde BMW derim

Boşları aynı değil

Bu fiyata a5 alınır.

D segment premium markaya 55 Bin Euro'dan fazlasını ben vermezdim.Benim için psikolojik fiyat sınırı
    A5'in sınıfı nedir bilmiyorum ama gider 65-70 Bin Euro'yu sayarım.

• quote:

quote:

Ses alma olayı varsa benden uzak dursun.Şuan Golf aracımdan çok memnunum.

Audi A4 den sonra ilaç gibi geldi.Dizayn, tasarım marka imajı dışında her anlamda A4 den de üstün yeni kasa A6 dan da.

Bu anlamda neredeyse bir Golf parası verip rüzgar sesi yol sesi duymak istemiyorum.

Bmw incelediğim kadarıyla trimlerde pek iç açıcı değil.CC nin bana göre handikapları şunlar.

VW tüm modellerde aynı direksiyon kullanma hastalığı,diğer husus aracın ön panjuru bana itici geldi.

Canlı görmek lazım.Son olarak dizel motorun 170 hp olması.Neden Audi deki 177 lik ünite veya caravella da kullanılar dizel

ünite yok.Şuan kafama takılan konular bunlar.

Saygılar

• Tabii ki 3 serisi hocam sorulur mu bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: kayacem

quote:

quote:

Ses alma olayı varsa benden uzak dursun.Şuan Golf aracımdan çok memnunum.

Audi A4 den sonra ilaç gibi geldi.Dizayn, tasarım marka imajı dışında her anlamda A4 den de üstün yeni kasa A6 dan da.

Bu anlamda neredeyse bir Golf parası verip rüzgar sesi yol sesi duymak istemiyorum.

Bmw incelediğim kadarıyla trimlerde pek iç açıcı değil.CC nin bana göre handikapları şunlar.

VW tüm modellerde aynı direksiyon kullanma hastalığı,diğer husus aracın ön panjuru bana itici geldi.

Canlı görmek lazım.Son olarak dizel motorun 170 hp olması.Neden Audi deki 177 lik ünite veya caravella da kullanılar dizel

ünite yok.Şuan kafama takılan konular bunlar.

Saygılar

Yaw ses sorunu fln. yok arkadasa milyonda bir banttan cikan fabrika hatali arac vermisler ustelik geri almislar adam hala ses alior diyor.. Zaten gun icinde o kadar cok yanlis bilgi donuyorki forumda...Şaka gibi.

• Lütfen artık 3 serisi ile passatı karşılaştırmayın. Orta donanım bir 3 serisi gerek performans, gerek kalite, gerek arkadan itişin verdiği keyif yönünden hep önde olucaktır ayrıca yeni kasa gerçekten iddaalı bir araç.
  • kaya golf a6 dan her anlamda üstün mü dedin
  • memnunsan neden değiştiriyorsun ki kullan gitsin çok ayrı bir dezavantaj yoksa
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.