Şimdi Ara

Yeni BMW 3 Serisi! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
12.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu gün BMW'ye uğradım boş durumda 3.20 D yeni kasalar ortalama 51 Bin Euro gibi başlıyacakmış . Dolu bir 3.20 D 60 Bin Euroyu buluyor. O paraya bence Audi A5 alınır. Sanki daha havalı
  • bavyeralı
  • Modern Line'a hasta oldum.. anahtarı, direksiyonu ve içinin bej olmasına bayıldım..
  • Aracın her tarafı çok güzel ama ;

- Ön far grubu inanılmaz çirkin..
    - İç mekandaki kontrol ünitesinin altındaki boşluk bütünlüğü bozmuş.. Sedan iç mekanı havasından çıkmış da sanki compact C sınıfı konsollarına benzemiş.. keşke orada boşluk bırakmasalarmış..

Öndeki çirkinlik inanılmaz kötü .. Yandan bakıyorsun süper, arkadan süper, arka çaprazdan süper, ama önden veya ön çaprazdan bakınca aşırı itici...

Tüm bunlara rağmen motorlar mükemmel, aktarma mükemmel, tüketim gayet iyi, ilk makyajda ön taraf düzelirse almayı düşüneceğim araçlardan...
  • İçinin bej olması ek bir avantaj ama her donanım seviyesinde olmaz. BMW iyi iş çıkarmaya devam ediyor. Yalnız ön farlar sert ve hoş ama o ilk uzuntu biraz değişik olmuş
  • dıs cok güzel ama içine nedense ısınamadım ,ayrıca bu yeni araç hala neden c180 in arkadasında anlamıs değilim :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bugrahan27

İçinin bej olması ek bir avantaj ama her donanım seviyesinde olmaz. BMW iyi iş çıkarmaya devam ediyor. Yalnız ön farlar sert ve hoş ama o ilk uzuntu biraz değişik olmuş

içinin ve anahtarının sadece bej olduğu model Modern Line zaten.. eğer bej interior isteniyorsa Modern Line alınacak..

ancak ben yinede aracı gözünüzle görene kadar kesin yorum yapmamanız gerektiğini düşünüyorum.. çünkü 1 seriside çok tepki almıştı ama birçok insan gördükten sonra yanıldıklarını belirttiler..

bu arada bende mesela bu kasadaki M direksiyonu pek yakıştıramadım açıkçası.. ama görmeden yine de bir önyargıya varmak istemiyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlkanExclusive -- 20 Ocak 2012; 1:48:07 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TechZone

quote:

İçinin bej olması ek bir avantaj ama her donanım seviyesinde olmaz. BMW iyi iş çıkarmaya devam ediyor. Yalnız ön farlar sert ve hoş ama o ilk uzuntu biraz değişik olmuş

içinin ve anahtarının sadece bej olduğu model Modern Line zaten.. eğer bej interior isteniyorsa Modern Line alınacak..

ancak ben yinede aracı gözünüzle görene kadar kesin yorum yapmamanız gerektiğini düşünüyorum.. çünkü 1 seriside çok tepki almıştı ama birçok insan gördükten sonra yanıldıklarını belirttiler..

bu arada bende mesela bu kasadaki M direksiyonu pek yakıştıramadım açıkçası.. ama görmeden yine de bir önyargıya varmak istemiyorum..

Tabi görmeden yorum yapmak pek mantıklı olmuyor şimdiye kadar ne arabalara ne laflar söyledik ama göz alıştı :)
    Mercedes'deki E2 paket gibi umarım direksiyondan ön gögse kadar bej olur Modern Line paket. Bu araçlar için bir ayrıcalık diye düşünüyorum.

• quote:

quote:

1-serisi hakkında genel olarak oldukça olumlu izlenimlere sahibim, fakat tasarımını (dış) hala başarısız buluyorum, daha iyisi neden olmasın? BMW olunca beklentiler de büyük oluyor haliyle...

3-serisi içinse söylencek söz yok, tasarım hatasız. Kaputun sivriliği, ön farlardaki güzel oyun vs. çok uğraşılmış araçla burası belli. Gerçekten her noktasına emek harcanmış.

• Bence çok iyi iş çıkarmışlar.
  • quote:

Mercedes'deki E2 paket gibi umarım direksiyondan ön gögse kadar bej olur Modern Line paket. Bu araçlar için bir ayrıcalık diye düşünüyorum.

öyle zaten

1:28'den itibaren bakabilirsiniz.. kadranlarda koyu bej..

düğme ve eşya koyma - saklama alanlarını siyah yapmaları gayet mantıklı.. eğer komple bej olsa çok çabuk kirlenir..

tek kelime ile mükemmel yahu..

@Janjan: arka stoplarına ben hala ısınamadım.. ama bu dediğim gündüzleri için geçerli.. akşamları çok şık duruyor..

• quote:

quote:

öyle zaten

düğme ve eşya koyma - saklama alanlarını siyah yapmaları gayet mantıklı.. eğer komple bej olsa çok çabuk kirlenir..

@Janjan: arka stoplarına ben hala ısınamadım.. ama bu dediğim gündüzleri için geçerli.. akşamları çok şık duruyor..

Hala derken abi? Canlısını gördün mü? Ingiltere'de bile göremedim ben daha

• 1 serisi için dedim onu
  • quote:

quote:

öyle zaten

1:28'den itibaren bakabilirsiniz.. kadranlarda koyu bej..

Mükemmel başka söylenecek söz yok aralardaki ahşap kaplama kalitesini belli ediyor

Kadranlarında açık renk olması ince ama hoş bir detay . Fiyatını ve aracı görünce daha verimli yorumlar yazabiliriz. Eğer şuanki durum gibi ( yaklaşık) benzinli C parasına dizel 3 olursa piyasa tersine döner.
    1 serisi önden çekici ama arkadan Polo'yu andıran stop lambası var. Daha fazla detay bilmiyorum koltuğuna dahi oturmadım çünkü. İyi geceler.

• quote:

1 serisi için dedim onu

Tasarımına en çok laf atan kişilerden biri olsam da araç beni herşeyiyle etkilemeyi başardı diyebilirim. Şu sayfada izlenimlerim mevcut,

http://forum.donanimhaber.com/m_56266371/mpage_3/key_bmw%2C116i/tm.htm

Kesin dönüş yaptığım zaman 2-3 sene içinde bile olsa varımı yoğumu koyup bu aracı almak istiyorum A3, hiç tatmin etmedi, iç mekanı felaket, Mercedes-A büyük ihtimal çok pahalı gelcek, geriye 116i kalıyor.

• o zamana kadar olmadı 1.16d ya da 1.20d falan gelir onu alırız sana
  • Sen daha iyi bilirsin de, içimden bir ses manuel vitesli 116d'nin otomatik 116i'den daha pahalı geleceğini söylüyor, olay tamamen Borusan'ın pazarlamasına bakar, şaka bir yana 116d ile bilgi aldın mı??

120d ise beni çok çok aşar, ÖTV sağolsun
  • henüz bir bilgi yok.. daha doğrusu 2 haftadır uğramadım hiç Borusan'a.. bir gittiğimde sorarım artık..

gerçi 116i'de gayet ekonomik bir araç ama hele bi o zaman gelsin öyle konuşuruz
  • quote:

quote:

quote:

Tabi görmeden yorum yapmak pek mantıklı olmuyor şimdiye kadar ne arabalara ne laflar söyledik ama göz alıştı :)

Buyrun modern line`nin ici kendim cektim. bence en guzel model bu olmus, ozellikle o kahverengi desenli kaplama goze cok hos gorunuyor.. Siyah icli olanlari ben begenmedim. Spor line daki kirmizi cita da hos aslinda ama o kadar.

Modern line da ki en buyuk sorun bence navigasyon ekraninin etrafinin siyah olmasi. Ozellikle disardan goze batiyor. Son resimi bu yuzden cektim. Bu arada kadranlar hem bej hem de icinde ufak ufak desenler var hos grunuyor ama yine de bana gore biraz sade olmus.

Yeni BMW 3 Serisi!

Yeni BMW 3 Serisi!

Yeni BMW 3 Serisi!

Yeni BMW 3 Serisi!

Bu da sport line ici.

Yeni BMW 3 Serisi!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hemican -- 20 Ocak 2012; 5:15:24 >

• Herşey iyi hoşta el freni niye ?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.