Şimdi Ara

Yeni Bisikletim Sedona 751 (2012) (Satılık) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
1
Favori
8.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SiCreAM

quote:

Orijinalden alıntı: Chuckly

quote:

quote:

Pardon da 1000 lira vermek neden saçma geliyor? arkadaşımız belki uzun yol yapacak? ben çıktığım zaman 60 km yol yapıyorum bunu 180 liralık bisikletle mi yapayım?

ben dün 100 liralık bisikletle 100 km yaptım ne olcak şimdi

Senin durum vahim

Benim kondisyonum okadar yüksek değil maalesef

bisikletim güzeldir eski tip kadro bianchi,tekerleri yol tekeri düz,kadro hafif daha doğrusu bisiklet hafif,Shimano vites 21,jantlar 26 filan ama çok eski bisiklet,bu yaz xc 250 alıcam kısa turlar için yani 100 km civarı.

Hocam senin bisiklet hafifmiş.Ben 20 kiloluk bisikletlerdendir diye tahmin ettim

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Pardon da 1000 lira vermek neden saçma geliyor? arkadaşımız belki uzun yol yapacak? ben çıktığım zaman 60 km yol yapıyorum bunu 180 liralık bisikletle mi yapayım?

Senin durum vahim

bisikletim güzeldir eski tip kadro bianchi,tekerleri yol tekeri düz,kadro hafif daha doğrusu bisiklet hafif,Shimano vites 21,jantlar 26 filan ama çok eski bisiklet,bu yaz xc 250 alıcam kısa turlar için yani 100 km civarı.

Hocam senin bisiklet hafifmiş.Ben 20 kiloluk bisikletlerdendir diye tahmin ettim

13 kilo filan ama hocam 20 kiloluk bisiklette sürdüm,insan bisikletini sevdiği zaman gerisi hikaye bende xc250 yi heybeli ada da kiralamıştım hoşuma gitti bu ay almayı düşünüyorum bakalım

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Senin durum vahim

13 kilo filan ama hocam 20 kiloluk bisiklette sürdüm,insan bisikletini sevdiği zaman gerisi hikaye bende xc250 yi heybeli ada da kiralamıştım hoşuma gitti bu ay almayı düşünüyorum bakalım

Benim gittiğim yollarda sürekli bir eğim var o yüzden 20 kiloluk bisikletle zorlanıyorum.O 60 km yi çok zor tamamlamıştım.Şimdi focus black hills kullanıyorum gayet memnunum

bu arada bisiklet konusuna bir şey yazmıştım antalya grubu ile ilgili.uA_Emir07(listede benim hemen üzerimde) ve ben antalyadanız.Bence antalya grubu açarsanız liste olarak gerisi gelecektir

• soru soran arkadaşları biri cevaplasın telefondan zor oluyor:D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ®ed

"o paraya motor alırdın"cılar gelir şimdi.

O paraya motor alırsın demicektim ama , motor parası valla.
    Ne büyük sevdaymış bisiklet.
  • güzel bisiklet allah kaza bela vermesin
  • Hacı hayırlı olsun güzel bisiklet ama pahalı bea bana göre
  • quote:

Orijinalden alıntı: Am@deus

Aksilik olmazsa önümüzdeki ay kron ile aranızdayım. Hayırlı olsun hocam

Kron xc 1000 var ben de hacu abi, bu taraflara yolun düşerse beklerim.

Sedona 751'in kadro rengi çok hoşuma gitti, kazasız belasız güzel günlerde kullanın.
  • Hayırlı olsun. Yanılmıyorsam bisikletforum'da da gördüm bu konunun aynısını. Oldukça hoş bir bisiklet. Parçaları, kadrosu vs. Kendinize göre sele ayarı yapmanızı tavsiye ederim. Çok önde duruyor gibi geldi gözüme. Fiyatı biraz pahalı ama daha yeni çıktı. Sebebi budur.

Güle güle kullanın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeyazBüyü

quote:

Orijinalden alıntı: Am@deus

Aksilik olmazsa önümüzdeki ay kron ile aranızdayım. Hayırlı olsun hocam

Kron xc 1000 var ben de hacu abi, bu taraflara yolun düşerse beklerim.

Sedona 751'in kadro rengi çok hoşuma gitti, kazasız belasız güzel günlerde kullanın.

Senin bisikleti bilmezmiyim dayı. İnşallah beylikdüzünden oraya gelicek kadar işi kaparım , neden olmasın

• 1000 tl bisiklet için çok değil...fiyat arttıckça malzemelerde kullanılan hammaddenin kalitesi ve en önemlisi ağırlık azalıyor.

1100 tl verdiğim Cannondale bisikletimin ağırlığı 11.5 kg. bir önceki market bisikletimin ağırlığı 18 kg...

kısa mesafe kullananlar için önemli değil ama 30-40 ve daha fazla km yapanlar için 1kg ağırlık bile çok önemli ki bunu iyi bisikletçiler bilir..
  • Kardesim hayirli olsun kazasiz belasiz binersin insaallah ben galiba senin bisikletin montajinda gordum o gun bende sirkecideydim asli bisiklete sedona borla sormaya gelmistim icerde bu bisikletin montajini yapiyorlardi guzel bisiklet tekrar hayirli olsun

• Kardesim hayirli olsun kazasiz belasiz binersin insaallah ben galiba senin bisikletin montajinda gordum o gun bende sirkecideydim asli bisiklete sedona borla sormaya gelmistim icerde bu bisikletin montajini yapiyorlardi guzel bisiklet tekrar hayirli olsun

• Daha uygun fiyatada özellikleride yakın bulabilirdin hayırlı olsun yinede
  • Hayırlı olsun. Çok zevkli bir spor bence.
  • İlgileri görünce heveslenmeye başladim. Nedir bunun maksimum süratı? kac basiyor :D:D digital gösterge falan varmi yani kaç km hızla gittiğin falan
  • quote:

Orijinalden alıntı: XPHOS

Daha uygun fiyatada özellikleride yakın bulabilirdin hayırlı olsun yinede

Pahalısını alamayanlar için muadilinin modelini verirmisiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: anlhcylmz

İlgileri görünce heveslenmeye başladim. Nedir bunun maksimum süratı? kac basiyor :D:D digital gösterge falan varmi yani kaç km hızla gittiğin falan

KM sayacı sonradan alınıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Poyri

quote:

Orijinalden alıntı: XPHOS

Daha uygun fiyatada özellikleride yakın bulabilirdin hayırlı olsun yinede

Pahalısını alamayanlar için muadilinin modelini verirmisiniz?

http://www.carrarobisiklet.com/urunler.aspx?urunid=43

• quote:

Orijinalden alıntı: BeyazBüyü

Hocam kadro küçük olsaydı bisikletinize taliptim. :) Lakin büyük olduğundan olmadı.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.