Şimdi Ara

YENİ!!! Bendeniz 'DEĞİŞTİM' ile müzik marketlerde...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bendeniz yepyeni albümü "DEĞİŞTİM" müzik marketlerde...

"V.G. Müzik etiketi ile çıkacak ve Maksimum Müzik tarafından dağıtılacak olan, TSM’nin unutulmaz parçası “Kemancı” ile birlikte, söz ve müziği kendisine ait 10 parçanın yer aldığı uzun soluklu bu albümle Bendeniz; sadece kışa değil, yaza da damgasını vuracak."

diye haber cümlesini kurduktan sonra diyebilirimki, bendeniz artık biraz daha piyasaya yakın şarkılar yapmaya başlamış...Daha önceden daha çok sevenleri tarafından dinlenen albümleri ve şarkıları bu albümle birlikte değişecek gibi görünüyor. Denizin kendine has sesi ve yorumu ile hayat verdiği 10 şarkı albüme dahil edilmiş. Bunlardan biri bahsettiğim gibi "Kemancı", diğer tüm şarkıların söz ve müziği Bendenize ait....Albümün çıkış şarkısı olarak "Çatlak" seçilmiş.

Ayrıca Bendenizin görünüş olarak tamamen değiştiğinide söylemek istiyorum...İlk albümlerindeki formuna kavuşmuş bi şekilde izleyeceğimiz Bendeniz önümüzdeki günlerde Beyaz Show ve Makina programlarınada katılacaktır...

Albüm ne yazıkki daha ilk günden mp3 sitelerine düştü ve düştüğü yetmezmiş gibi albümü 3 şarkılık bi single sanıyorlar. korsana hayır diyorum ve albümü dinlemek isteyenlerin orjinalini alacağına inanıyorum...saygıyla...

• Bendenizi seviyorum. Fakat bu albüm dısardan bakılınca acıkcası alınacak bir albüm gibi görünmüyor. İlk albümleri hatta son albümüde kattım (ki son albümde o kadar iyi değildi) Bi Kapında Günleri, Kurtulamıyorum tadını bulamıyorum...
  • quote:

Orjinalden alıntı: serseri

Bendenizi seviyorum. Fakat bu albüm dısardan bakılınca acıkcası alınacak bir albüm gibi görünmüyor. İlk albümleri hatta son albümüde kattım (ki son albümde o kadar iyi değildi) Bi Kapında Günleri, Kurtulamıyorum tadını bulamıyorum...

elbetteki bu bir yorumdur..sonuna kadar saygı..o halde albümün tüm şarkıları tamamen internete düşdüğünde bir dinleyip sonra karar vermeniz gerekli...Bilmiyorum albümdeki tüm şarkıları dinledinizmi ancak kişisel görüşüme göre bendeniz fanı olmayacak kişilerin bile hoşlanabileceği şarkılar var içerisinde...bu elbettki kendi görüşüm...

bu arada eski şarkıları kesinlikle çok güzel bir çoğu belkide bu albümdeki şarkılardan da güzel...Zaten onlarıda bir çok kişi ezbere biliyor nerdeyse, ağlıyayımmı, kapında günlerim, neler olacak gibi...Benim inancım geçen albümle yeniden başladığı ivmeyi bu albümlede yukarılara taşıyacağıdır...Tek yapması gereken iyi bir promosyon çalışması...Bir müzik profösörü falan deilim ancak şarkılar güzel...Hepsini dinlemediyseniz dinlmenizi tavsiye ediyorum...Biri var ve Çatlak şarkılarının tutulacağı kanısındayım...(yada inşallah diyelim )

• Bakalım yakında radyolarda calmaya başlar. İnşallah dediğin gibi güzel bir albüm olur.
  • :) inşallah...
  • o kadar çok album kaset cd çıkıyorkı... bi trance alt yapı kuruyolar bass + lead götürüyolar işi. şarkılarda ne melodi ne bişey. inşallah bendenizin albumu kalitelidir. o şarkılarnn sözlerini bestelerini kendi yapıyodu galiba...

off of... 80leri 90ları özlüyorum.. electronic muzik duymak istiyorum Türkiye'de artık..!! kimse new wave veya synthpop tarzıı muzikk yapmıyor.. herkez gitarla bozmuş kafayıı. birazda synthesizer ve drumkitlerle is yapin yaw........ tabi bu benim gorusum.
  •  YENİ!!! Bendeniz 'DEĞİŞTİM' ile müzik marketlerde...

Heyecanımı bi kenara bıraktım ve albüme alıcı gözüyla baktım,

Öncelikle albüm rafta dururken inanılmaz göze çarpıyor, çok büyük bir al benisi var. Eline alan arka kapağı görüp hayran kaldıktan sonra ister istemez alıcaktır albümü zaten :)) Kartoneti açtığınızda inanılmaz asil bir kadın çıkıyor, ona baka kaldıktan sonra bi daha açıyoruz, o asil kadının dahada asili, yüz çekimlerinin en güzeli çıkıyor karşınıza ve hemen sağında dillere destan bir teşekkür yazısı, bir kere daha açıyoruz, türkiyenin en iyi fotomodellerine taş çıkarıcak bi poz, ünlü modacıların 2007 kreasyonlarından çalışmış iki fotoğraf gibi, böyle bir güzellik yok diyoruz... Nihayet şarkılar çalmaya başlıyor, çatlakla eğlencenin doruklarına yükselirken biri varla muhakkak hepimizin yaşadığımız yada yaşıyor olduğumuz aşklar adeta bir film şeridi gibi gözümüzün önünden geçiyor. Unuttuk gitti, yaşanan yaşanmış düşünmek nafile diyoruz birivarın ardından. Dans etmeye kışkırtıyor adeta nafile, evet çok manik depresif bi albüm, sevgilisi tarafından terkedilmiş bi albüm, herkez ile içimiz ısınıyor, o sıcaklığın ardından ayrı telden çalmayı beklerken albümün yine manik depresif tarafları depreşiyor :)) ayrı telden çalmak imkansız diyor prenses, delirtiyor bizi, tiretiyor ilk dinleyeni, gevşetiyor, o kadar danstan sonra terapi gibi geliyor dinleyenlere. Sonunda benim şarkım geliyooo, Beyonce yi çatlatıcak bi şarkı çıkıyor, intro dinliyosunuz. Türkiyede böyle şarkımı olur yaa? diye soruyosunuz kendinize. Denizle çekin çekin çekin çekin derken buluyosunuz kendinizi, türkiyenin en iyi r&b şarkısı bu diyosunuz içinizden :) Nasıl bittiğini anlamadan çekinin yangın yerine gidiyosunuz, ama çekin çekin çekin dedikten sonra içinizdeki yangını asla bi slowun söndüremeyeceğini biliyosunuz derken kanun giriyo, sizide manik depresif yapıyo albüm :)) Dinledikçe güzelleşiyor yangın yeride, ya güzelleşmezse diye korkarken tövbe de diyor deniz, e kim karşı çıkabilirki bu güzelliğe, tabiiki tövbe diyorsunuz, albümün en güzel şarkısı bu diyorsunuz, o geliyo aklınıza ilk. bitiyor ve Türkiyenin en güzel 2. r&b si çıkıyo karşınıza, birinciside zaten chick-in di:) İnanılmaz ısınıyosunuz, müthiş kullanılar ritmler, tamı tamına oturmuş sesler, ve denizimizin buğulu sesinin bu ritmlere kattığı lezzet. Ağzınız ballanıyor, aşk istiyosunuz :) Nasıl bittiğini anlamadan alaturkalaşıyor albüm, noluyo diyosunuz, bu kadar ısınmışken nerden çıktı bu alaturka? Şok içinde alaturkadan sonraki o kusursuz geçişe kendinizi kaptırıyosunuz ve ritim tutmaya başlıyosunuz. Kemanlar giriyor, nerden tanıyosunuz bu şarkıyı acaba? Evet işte bu diyosunuz, inanılmaz düzenlemesiyle yılların eskitemediği şarkı kemancıyı dinledikten sonra ağzınızı kapatmak için bi süre bekliyosunuz :) Evet biliyorum şu an sadece aşık olmak istiyosunuz, albümü defalarca dinliyosunuz, dinliyosunuz bıkmıyosunuz. Sen neymişsin be bendeniz diyip aşık olacağınız kişiyi belirliyorsunuz, aslında o sizi belirliyo birazda, kendine aşık ediyo sizi bendeniz. Yazacak güç yok bende, dinlemekten başka hiç bişey yapmak istemiyorum, yorum sizin artık :)

• Bendeniz Değiştim Mükemmel bir imaj çalışması ve süper bir albüm....

Tüm müzik severlerin arşivinde bulunması gereken bir albümdür.....

Demedi demeyin... Aradığınız hertürlü saundu bulabileceğiniz ve keyifle dinleyebileceğiniz bir çalışma...

Bu albümü dinlemeden geçmeyin derim...
  • harbi değişmiş :s

tanıyamadım yüzünü
  • Boşuna Değiştim demiyor lafta değil gerçekte bir değişim var ...
    Allah yolunu açık etsin
  • bendenizin şarkıları bana hep birbirine benziyo gibi geliyor.bakalım bu albümündeki şarkılarda ölemi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: recep41

bendenizin şarkıları bana hep birbirine benziyo gibi geliyor.bakalım bu albümündeki şarkılarda ölemi.

Bu albüm'ün adı ''Değiştim'' adı üzerinde...
  • Ben bu albümü ilk dinlediğimde Bendeniz hayranlarının dışındaki kitleye hitap etmiyor gibi gelmişti fakat dinledikçe şu kanıya vardım

Değişmiş bir Bendeniz ve 6 tane patlamaya hazır hit şarkı isimleri aşağıdaki gibidir

Çatlat
    Ayrı telden
    Tövbede
    Nafile
    Biri var
    İmkansız

Diğerleride güzel fakat bunlar ilk patlıycak şarkılar bu demek oluyorki bir albümde 6 tane hit çıkıyorsa o albüm müthiş ötesidir

Tabi bu benim görüşüm kimine göre 10 şarkı hit patlayacak şarkılar kimine göre 4 şarkı patlar yani bu çok göreceli bir kavram kişiye göre değişiyor..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.