Şimdi Ara

Yeni başlayacaklara Scions of Fate rehberi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
223
Cevap
0
Favori
21.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oyun süper yaa silkroad'ı bırakırım bunun iiçiin şimdi indiriyorum, Elluin senin msn adresini ekledim yardımcı olursun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BrokeNHearT_ -- 18 Şubat 2007; 10:49:44 >
  • Rehberimiz tamamlanmıştır.Umarım elimden geldiğince yardımcı olabilmişimdir
  • Elluin hersey için saol guzel paylaşım ama birsey sorcam ben spearmenim puanlarımın nasıl dagıtılcagımı bilmiyodum 9 puanımı vermem gereken seylere deılde baska seylere vermısım bu ilerde sorun olurmu yoksa bu chara devam edeyımmı ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: B@LiCi

Elluin hersey için saol guzel paylaşım ama birsey sorcam ben spearmenim puanlarımın nasıl dagıtılcagımı bilmiyodum 9 puanımı vermem gereken seylere deılde baska seylere vermısım bu ilerde sorun olurmu yoksa bu chara devam edeyımmı ?

Yok bi sorun olacağını zannetmem ama defansı arttırmaya mutalaka ver onun dışında isteğin şekilde git burdakiler kişisel görüşlerim
  • lvl 8 oldum arkadaşa whisper attığımda oyun birden kapandı çözümü var mı ?
  • o sorun bi kaç arkadaşda daha var silip yeniden yüklemeyi deneyebilirsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ying_Yang

lvl 8 oldum arkadaşa whisper attığımda oyun birden kapandı çözümü var mı ?

ekran kartı drıver ını guncelle ben guncelledım hıc oyle bı sorun yapmadı
  • quote:

Orjinalden alıntı: Pk

quote:

Orjinalden alıntı: Ying_Yang

lvl 8 oldum arkadaşa whisper attığımda oyun birden kapandı çözümü var mı ?

ekran kartı drıver ını guncelle ben guncelledım hıc oyle bı sorun yapmadı

quote:

Orjinalden alıntı: Elluin

o sorun bi kaç arkadaşda daha var silip yeniden yüklemeyi deneyebilirsin

Hmm...Saolun.Önce ekran kartını güncelliyim olmazsa yeniden yüklemeyi denerim.
  • bişe soracam bankaya girip oradan gerenala tıkladım ve item koydum ben yan çarımdan alabiliyomuyum o itemleri???
  • quote:

Orjinalden alıntı: BrokeNHearT_

bişe soracam bankaya girip oradan gerenala tıkladım ve item koydum ben yan çarımdan alabiliyomuyum o itemleri???

alıon dıe bıLıom ben :))
  • quote:

Orjinalden alıntı: BrokeNHearT_

bişe soracam bankaya girip oradan gerenala tıkladım ve item koydum ben yan çarımdan alabiliyomuyum o itemleri???

alıon dıe bıLıom ben :))
  • alırsın ama en az lvl 10 olması lazım
  • Nese bende konuya bi el atayım dedimheptakip ediyorum sizi benimde bi katkım olsun dimi
    Bunlar karakter builds
    Sword
    http://img329.imageshack.us/img329/800/bladesmanbuildyy1.jpg
    Spear
    http://img403.imageshack.us/img403/411/spearmanbuildaa4.jpg
    Blade
    http://img329.imageshack.us/img329/800/bladesmanbuildyy1.jpg
    Healer Yok ama onuda bulursam göndericem.Birde okçu içn yukarıdakine bakınız.
    Bişi dicem arkadaşlar botlar var oyunda botları öldürmek için bota sürekli trade açın ve bot sonunda tradeyi açıcak ve size ekran gelicektir ozman bot tabikide canavara saldıramaz sizde saldıramassınız +potta basamassınız bota canavarın saldırmasını bekliceniz ve ölene kada trade açık kalıcak ben böyle yaklaşık
    1-15 tane bot öldürdüm.
    Bu arada modlardan bi isteğim var Scions of Fate adlı bölüm açmasını çok kişi olduk vede rehberimizde var!

• koçum bunda mage olma falan war mıdır acaba?
  • ya beyler aslında bn böle çizgi film gibi oyunları sewmiyorum ama galiba bunu sewdimm
  • indiriorum simdi sistem ozellikleri minimum ne olması gerekio
  • Sitesinde yazması lazım bi araştır istersen
  • tşkrlr
  • ya nolur bi yardım edin sifre aldım ama oyuna girince re-connecting yazıp duruo lütfen bi sifre alacak yada kullanmadıgı sifreyi vermek isteyenler
    gokhanozdemirtr@hotmail.com lütfen bi yardım edin
  • ee up up
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.