Şimdi Ara

Yeni Aveo 1.4 Kullanıcı Yorumları (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
197
Cevap
7
Favori
222.366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MICROBE

Yahuuu 2012 AVEO forumunu bulamadım

tık tık ses bende var sinir oluyorum

bagajın bi yerinden geliyor ama bulamadım bir türlü

ben aralık sonunda LTZ Sedan Dizel Beyaz sunrooflu 40 400' e almıştım

Geçen hafta ODAK B. Paşayı aradım 15 000 bakımı fiyatını sordum

490 TL dediler

ama arabayı sizden aldım - kaskoyu size yaptırdım dedim

30 - 40 tl gibi indirim olabilir ama kesin diyemem dedi

yağı sizin yağınızı istemiyorum ben kendim Castrol getirirsem ne olur dedim

o zaman yağ ücreti almayız dedi

o ne kadar dedim

bir bakayım dedi ............... bekledim bekledim

sonra 130 TL dedi

ama ben inanmadım

(zaten daha 5000 km var)

o ses kesin bagajdan bagajdan

Bagajdan geliyorsa şu parçaya bir bakın. Bendeki tıkırtı onun yerinden çıkmasından geliyormuş. Plakaya boş yere vida attırdım.
     Yeni Aveo 1.4 Kullanıcı Yorumları

• @kesbi

baktım o parçaya, gevşemiş, sallanıyor. NAsıl sabitleyeceğiz? tamamen mi söksek?
  • merhaba arkadaşlar;
    yenı aveo 1.4 LT sahıbıyım aracım yaklasım 1500 km de ve 10.5/100km gosterıyo yanı yaklasık 420-440 arası bır yol gıdıyorum. kullanıcılara bakıyorum 7.2 - 7.6 700- 800 km lerden bahsedıyorlar bu rakamlara nasıl ulastınız bılgı verırsenız sevırım,sımdıden tesekkurler..
  • @MICROBE ben şimdilik elle sokuşturdum. Onu sökersen o 2 mil üst saca vurup tıkırtı yapıyor. Mutlaka takmalı. Bende şimdilik tam oturmasa da ses yok. Eylül bakımında hallettirmeyi düşünüyorum. Sorunları hep böyle basit şeyler. 1 haftadır memleketteydim o yüzden de mesajlara cevap veremedim. Yaklaşık 1000km yol yaptım 1 haftada. Bir ara çekiş düştü gibi geldi dedim canavar gibiydi bu ne oldu. Sonra anladımki klima çekişini etkiliyor. Klimayı kapatınca çoğu arabadan iyi çekiyor. Yol boyunca iyiki bunu almışım iyiki bunu almışım diye diye gezdim. Memlekette başka hiç görmedim. Millet garip garip bakıyordu. Mahalledeki çocukların "olum bak yarış arabası gibi, evet çok güzel araba" dediklerine kulak misafiri olmak çok güzeldi. Uzun yolda gidişte 25 kuruş yaktım. Şehir içi 50 kuruşu bile geçmişimdir. Çünkü çok çok yavaş gittim. Tarla ve bağlara gittim geldim. Her yerini çizdim. Altı sandığım kadar alçak değilmiş. Dayımların oraya kadar girmez gitme dediği yollara bile girdim. Çok şükür sorun yok. ARacım 1ç2 olduğu için buraya fazla yazmasam iyi olur.

• 1.4 LT/AT HATCBACK modelinden aldım 32000 liraya maloldu . 2 temmuz itibariyle araç elime geçecek açıkçası daha almadan müzik sisteminin yetersiz oluşu beni açıkçası sinir etti. Keşke LTZ alsaydım der gibi oldum ama ondada aynı sorun varmış sanırım . her neyse umarım araçtan memnun kalırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: kesbi

quote:

Orijinalden alıntı: MICROBE

Yahuuu 2012 AVEO forumunu bulamadım

tık tık ses bende var sinir oluyorum

bagajın bi yerinden geliyor ama bulamadım bir türlü

ben aralık sonunda LTZ Sedan Dizel Beyaz sunrooflu 40 400' e almıştım

Geçen hafta ODAK B. Paşayı aradım 15 000 bakımı fiyatını sordum

490 TL dediler

ama arabayı sizden aldım - kaskoyu size yaptırdım dedim

30 - 40 tl gibi indirim olabilir ama kesin diyemem dedi

yağı sizin yağınızı istemiyorum ben kendim Castrol getirirsem ne olur dedim

o zaman yağ ücreti almayız dedi

o ne kadar dedim

bir bakayım dedi ............... bekledim bekledim

sonra 130 TL dedi

ama ben inanmadım

(zaten daha 5000 km var)

o ses kesin bagajdan bagajdan

Bagajdan geliyorsa şu parçaya bir bakın. Bendeki tıkırtı onun yerinden çıkmasından geliyormuş. Plakaya boş yere vida attırdım.
     Yeni Aveo 1.4 Kullanıcı Yorumları

abicim çok sağol ya 1 haftadır bu sesin nerden geldiğini araştırıyordum dedektif gibi aynı ses bendede vardı ama sayende çözdük sağolasın

• quote:

Orijinalden alıntı: mesut966
    abicim çok sağol ya 1 haftadır bu sesin nerden geldiğini araştırıyordum dedektif gibi aynı ses bendede vardı ama sayende çözdük sağolasın

Önemli değil. Ben bagaj kendi kendine açılsın diye lastiklerle filan çok uğraştım oralarla. Ondan oldu diye düşünüyordum. Siz denediniz mi böyle bişey merak ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kesbi

Önemli değil. Ben bagaj kendi kendine açılsın diye lastiklerle filan çok uğraştım oralarla. Ondan oldu diye düşünüyordum. Siz denediniz mi böyle bişey merak ettim.

düğünüm oldu yakın zamanda çeyizdi yata k yorgan filan taşıdım ondan olmuştur sığdırabilmek içinde baya bi zorlamıştım.sorun çözüldü ya artık problem değil bir de şu ses sistemine çare bulsam...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesut966 -- 3 Temmuz 2012; 11:42:04 >
  • Merhaba arkadaslar :)

Bu aksam ben de arabami teslim aliyorum insallah..
    Hb dizel 1.3 ltz, 38000 e mal oldu. Eyup mar oto dan aldim.

Size bir sorum olacak..
    Satan kisiden karter koruyucu hediye istedim ama illa ki taktirma diyor bana yok ncap testleri falan varmis onun icin takilmiyomus ellerinde de malzeme yokmus falan diyor..
    Napiyim ben simdi konuda israrci olayim mi yoksa dedigi gibi taktirmamak daha mi iyi?

Boya korumasi ve hediye ceki vermisti hediye ama koruyucuyu da hediye alan cok kisi var..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jewel_ma20

Merhaba arkadaslar :)

Size bir sorum olacak..
    Satan kisiden karter koruyucu hediye istedim ama illa ki taktirma diyor bana yok ncap testleri falan varmis onun icin takilmiyomus ellerinde de malzeme yokmus falan diyor..
    Napiyim ben simdi konuda israrci olayim mi yoksa dedigi gibi taktirmamak daha mi iyi?

Boya korumasi ve hediye ceki vermisti hediye ama koruyucuyu da hediye alan cok kisi var..

valla herkes euro ncap diyor ama ben taktırdım.sonuçta bildiğim kadarıyla önden kaza anında motorun düşmesi gibi bir durum yok (yanlışsam düzeltin) o yüzden ben taktırdım.size de taktırmanızı tavsiye ederim. hayırlı uğurlu olsun bu arada Allahım kaza bela vermesin.iyi günlerde kullanınız...

• Chevroelt yetkililileri karter korumanın bazı kaza durumlarında sıkıntı çıkarabileceğini söylemiş ve takmamalarını itemiş diyorlar. Sonra vay niye hava yastığı patlamadı, niye böyle ezildi demeyin. Biraz dikkatli olun yeter.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetykm

quote:

Size bir sorum olacak..

valla herkes euro ncap diyor ama ben taktırdım.sonuçta bildiğim kadarıyla önden kaza anında motorun düşmesi gibi bir durum yok (yanlışsam düzeltin) o yüzden ben taktırdım.size de taktırmanızı tavsiye ederim. hayırlı uğurlu olsun bu arada Allahım kaza bela vermesin.iyi günlerde kullanınız...

teşekkür ederim cevap için..

arabayı teslim aldım ama içime sinmeyen şeyler var.

bir karter koruyucu istedik takılmadı. hadi onu geçtim..

arabada yedek lastik olmaması normal mi?
    yedek lastik yerine bi cihaz koymuşlar, patlayan lastiği iki defa onunla tamir etme şansımız varmış..

bu nedir arkadaşlar? ben pek anlamıyorum.
    kazıklanıyor muyuz?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mehmetykm

quote:

Size bir sorum olacak..

teşekkür ederim cevap için..

arabayı teslim aldım ama içime sinmeyen şeyler var.

bir karter koruyucu istedik takılmadı. hadi onu geçtim..

arabada yedek lastik olmaması normal mi?
    yedek lastik yerine bi cihaz koymuşlar, patlayan lastiği iki defa onunla tamir etme şansımız varmış..

bu nedir arkadaşlar? ben pek anlamıyorum.
    kazıklanıyor muyuz?

yok yok.o şekilde düşünmeyim.adamlar malzemeden çalacak olsa esp yi tcs ti eps yi yokuş kalkış sistemi vs. opsiyonel yapardı.varsın bunlar olsun da yedek lastik olmasın, karter koruma olmasın.hiç canınızı sıkmayın.güle güle kullanın.Allahım can sıkacak şeyler vermesin..

• 1.4 lt aracım var arba 1200 km yi geçince performans hissediler derecede yükesliyor ve yakıt düşüyor kent grisi sedan aracım var samsundayım
    modiiye edecem motora modifiye ettim ve dış görünüş kaldı bana yardım ederseniz memnun olrm görüşmeliriniz için ve araç resimleri için
    facebook:https://www.facebook.com/varol17
    msn:cleron.1757@hotmail.com
  • Bugün aracına LPG taktıran bir Aveo sahibine rast geldim muhabbet ettik 17-18 kuruş arası yaktığını söylüyor uzun yolda çok fena kanıma girdi açıkcası.
  • Bende maroto eyupten aldim ama bana karter koruma taktilar.
    Aracim 1.4 ltz sedan s.ici 38, s.arasi 24 kurus yakiyorum. Cok memnunum. Bu dahada dusecek gibi, aracim 1500 km de.
    Cok memnunum, kalitesi, yol tutusu, kullanimi, iyiki almisim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karax2008

Bende maroto eyupten aldim ama bana karter koruma taktilar.
    Aracim 1.4 ltz sedan s.ici 38, s.arasi 24 kurus yakiyorum. Cok memnunum. Bu dahada dusecek gibi, aracim 1500 km de.

bende de 1.2 ls var bende çok memnunum.. çok şükür bende iyi ki almışım diyebiliyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: karax2008

Bende maroto eyupten aldim ama bana karter koruma taktilar.

bende aynı yerden aldım.. çok memnunum.. bana kartel + par sansürü + paspas + hediye çeki,1000 tl lik verdiler..
  • SLM ARKADAŞLAR ARANIZA YENİ KATILDIM.BENDE DE 2012 1.4 LT OLİMPİK BEYAZ AVEO VAR. ARACA 2 NUMARA FİLM ÇEKTİRDİM ARACI DAHA Bİ GÖRKEMLİ HALA GETİRİYO FİLM DÜŞÜNEN ARKADAŞLARA TAVSİYE EDERİM.BİRDE ARACIM ICIN ANGEL FAR ALDIM AMA SERVİS BUNU TAKAMADI ARACIN FAR SİSTEMİNİN SİLİKONLA SABİTLENDİĞİNİ AÇMANIN ÇOK ZOR OLDUGUNU SÖYLEDİLER DOLASI ILE ANGEL FARLARI TAKTİRAMADIM BU KONUDA FİKRİ OLAN ARKADAŞLARDAN YORUMLARINI BEKLİYORUM.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aveo05

SLM ARKADAŞLAR ARANIZA YENİ KATILDIM.BENDE DE 2012 1.4 LT OLİMPİK BEYAZ AVEO VAR. ARACA 2 NUMARA FİLM ÇEKTİRDİM ARACI DAHA Bİ GÖRKEMLİ HALA GETİRİYO FİLM DÜŞÜNEN ARKADAŞLARA TAVSİYE EDERİM.BİRDE ARACIM ICIN ANGEL FAR ALDIM AMA SERVİS BUNU TAKAMADI ARACIN FAR SİSTEMİNİN SİLİKONLA SABİTLENDİĞİNİ AÇMANIN ÇOK ZOR OLDUGUNU SÖYLEDİLER DOLASI ILE ANGEL FARLARI TAKTİRAMADIM BU KONUDA FİKRİ OLAN ARKADAŞLARDAN YORUMLARINI BEKLİYORUM.

Ne oldu taktırabildin mi angel farı ?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.