Şimdi Ara

yeni astra sport usb girişi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
7.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 2 gün önce kaporamı verdim ve 1.4 turbo 140hp sport kırmızı bi yeni astra aldım inşalah önümüzdeki haftaya alıcam arabayı, sormak istediğim mevzu sport donanımla birlikte usb var sanıyodum zaten donanım listesindede yazıyo özellikle ancak showroomdaki sport donanımlı araçlarda usb yok benim için önemli bi özellikti bu iphone bağlıcaktım arabada müzik dinlemeyi çok severim de sonradan takılırmı yoksa opele mail atıp şikayetmi etsem bilemedim, aracı sport olupda usb girişi olan varmı?

• hayırlı olsun dostum kaça aldın arabayı güle güle kullan bende araba alıcam fakat seçenek çok az listeme Yeni astra 1.6 sport 180 hp Activ select i de ekledim beni düşündüren aracın ne kadar yakıt tükettiği bu konuda bilgin varmı test sürüşü yapabildin mi

aracı gördüğün kadarıyla nasıl bi araç arka koltuklar nasıl yani oturma kapasitesi rahatmı aracın içi ferahmı yoksa sıkıcı bir havasımı var bu konuda biraz bilgi verirmisin araçta standart olanlar neler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Filozof_32 -- 1 Eylül 2010; 4:26:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deep_Blue_1

hayırlı olsun dostum kaça aldın arabayı güle güle kullan bende araba alıcam fakat seçenek çok az listeme Yeni astra 1.6 sport 180 hp Activ select i de ekledim beni düşündüren aracın ne kadar yakıt tükettiği bu konuda bilgin varmı test sürüşü yapabildin mi

aracı gördüğün kadarıyla nasıl bi araç arka koltuklar nasıl yani oturma kapasitesi rahatmı aracın içi ferahmı yoksa sıkıcı bir havasımı var bu konuda biraz bilgi verirmisin araçta standart olanlar neler

son gelen sportlarda usb girişi yokmuş diye okudm birçok kez.yani sadece size özel değil...

180 hp kullanan arkadaşlar 10 litreden aşağı inemiyor
  • valla benzin tüketimi olarak en uygun olan benim aldığım 1.4 turbo 140lık olandı fabrika verilerine göre tabiki kullanıma görede değişir ancak 1.4turbo da 8.5ten aşşağı iniceğini sanmıyorum, iç mekan olarak benim beklentilerimi fazlasıyla karşılıyo golften fln çok daha hoşuma gitti içi ama biraz uzun boylu olduğum için arkamda oturan biraz sıkışabilir malum hatcback :D usb olayı canımı sıktı biraz dün baktım kendi aracıma showroomda yoktu usb daha teslim almadım aracımı en erken cuma diyolar, donanım olarakda sport gayet yeterl, bence arka park sensörleri cruise fln hepsi var, tek eksiği afl onuda görüntüsü için istiyodum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semsialtunbas -- 29 Aralık 2010; 23:34:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: semsialtunbas

valla benzin tüketimi olarak en uygun olan benim aldığım 1.4 turbo 140lık olandı fabrika verilerine göre tabiki kullanıma görede değişir ancak 1.4turbo da 8.5ten aşşağı iniceğini sanmıyorum, iç mekan olarak benim beklentilerimi fazlasıyla karşılıyo golften fln çok daha hoşuma gitti içi ama biraz uzun boylu olduğum için arkamda oturan biraz sıkışabilir malum hatcback :D usb olayı canımı sıktı biraz dün baktım kendi aracıma showroomda yoktu usb daha teslim almadım aracımı en erken cuma diyolar, donanım olarakda sport gayet yeterl, bence arka park sensörleri cruise fln hepsi var, tek eksiği afl onuda görüntüsü için istiyodum, aracın liste fiyatı 46bin lira ben 42.500e aldım...

arbanızda muhtemelen aux girişi vardır bende astra classic 3 var aux girişinden bağlıyorum sıkıntı olmuyor. arabanız hayırlı olsun.

• Aux var tabide iphonedan seyir halinde muzik secmek biraz dikkat dagitici oluyo usb olsa direksiyondan degistirme olayi olucakti playlisti olustur sonra devam :)
  • Sayın Şemsi Altunbaş,

Sanıyorum arabanızı teslim aldınız.Üstünde usb girişi varmıydı, eğer yoksa bayi bu konuda bir açıklama yaptı mı? (Sonradan serviste takılabileceğine ilişkin) Bu konuda bir bayii, usblerin tedarikinde sıkıntı çekildiği için bir kısım arabalara konulamadığını bir başka bayi ise usb ler üzerinden araca virüs girdiğinden tümüyle usb lerin iptal edildiğini söylemişti.Hangi görüş gerçeği yansıtıyor ben de bilmiyorum..

Bir de aracınızı istanbul bayilerinden mi aldınız ve sakıncası yoksa hangisinden,çünkü fiyat oldukça iyi geldi bana..

Aracınızı güle güle kullanmanız dileğiyle..
  • usb sonradan takılabiliyor mu?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.