Şimdi Ara

YENİ ARAÇ ALICAKLAR ARACINI DEĞİŞTİRCEKLER BAKSIN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet arkadaşlar genel bir değerlendirme yapmaya karar verdim eyronun arttıkı bu günlerde paralarınızı yannış arebalare yatırmamanız için bir bilen tasfiyesi , Volkswagen polo Ford fiestadan iyi , Volkswagen jetta megandan focustan iyi , Volkswagen passattan daha iyi kısacası valksvogun alan kaybetmez selametle

• Tamam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Respectformuslims -- 11 Eylül 2015; 20:45:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Respectformuslims

Tamam.

nick avatar imza uyumsuzluğu
  • quote:

Orijinalden alıntı: korkanadam

quote:

Orijinalden alıntı: Respectformuslims

Tamam.

nick avatar imza uyumsuzluğu

Ne uyumsuzluk varmış?

• Oktşk.

• bunlara değil de, bunlarla beraber bir ömür geçiren ebeveynlerine çok acıyorum.

şöyle bir evladınız olduğunu düşünsenize, milletten küfür hakaret yiyip zevk almak için forumlarda saçma salak konu açıyor :)
  • Dil ve anlatim dersi önemli

• Öd
  • quote:

Orijinalden alıntı: korkanadam

evet arkadaşlar genel bir değerlendirme yapmaya karar verdim eyronun arttıkı bu günlerde paralarınızı yannış arebalare yatırmamanız için bir bilen tasfiyesi , Volkswagen polo Ford fiestadan iyi , Volkswagen jetta megandan focustan iyi , Volkswagen passattan daha iyi kısacası valksvogun alan kaybetmez selametle

Ne içtin hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: r0x

bunlara değil de, bunlarla beraber bir ömür geçiren ebeveynlerine çok acıyorum.

şöyle bir evladınız olduğunu düşünsenize, milletten küfür hakaret yiyip zevk almak için forumlarda saçma salak konu açıyor :)

Acilsin su okullar, cocuklari sevmem ama cocukluktan cikip genclik icindeki beyinleri gorunce vay halimize diyorum. Bu yasta vw trollu mu ararsin, oyuncakcidan bile kaliteli kucultulmus boyuttaki maketini bile alamayacak genc cocuklarin burada tavsiye isteyip, usenmeyip sahibinden bile link paylasmasini mi istersin, Allah akil fikir versin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.