Şimdi Ara

Yeni Android uygulamam - Mobile SQL Client

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba saygı değer donanımhaber sakinleri, yeni uygulamamı bitirip bugün yayınlayabildim. SQL Server kullanan herkesin android cihazından rahatlıkla veritabanına bağlanıp yönetebilmesini sağlayan uygulamam ücretsizdir. SQL Server kullanan arkadaşların görüşlerini iyi/kötü bildirmesi bekliyorum, herkese iyi akşamlar

market linki

• Hocam benim görüşüme göre yararlı uygulamalardan ziyade eğlenceli uygulamalar gidiyor. Uygulama fazla rağbet görmese de cv'lerde iş görebilir bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzel olmuş database management dersim bu dönem bitmeseydi çok işime yarardı markette o kadar aradım amakullanışlı bişi bulamamıştım
  • Guzel gozukuyor. Hevesini kirmak istemem ama ben 3. Parti bir uygulamaya sqlimin erisim bilgilerini girmem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaygerya

Guzel gozukuyor. Hevesini kirmak istemem ama ben 3. Parti bir uygulamaya sqlimin erisim bilgilerini girmem.

Aynen bende katılıyorum.Hiç bir güvencesi olmadan böyle bir uygulamaya erişim bilgilerini girmek o programcı için kariyerindeki en büyük hatalarından olur
  • Güvenilirlik açısından haklısınız bende bu konuda çok tereddüte düştüm artık kullanıcının insiyatifine kalmış bir durum :) yorumlar için teşekkürler
  • eline sağlık hocam güzel olmuş.hocam bir şey soracağım bu yandan açılan navigation drawer sayfayı kaydırması nasıl oluyor.orta sayfayı sağa doğru cekiyor ya.
  • Benim veritabanımda tüm NSA kullanıcılarının şifreleri filan var. Ben de olsam güvenip kullanmam bu uygulamayı :)

Şaka bir yana, acil erişim ihtiyaçlarımı karşılamak için başarılı. Teşekkürler, emeğine sağlık..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmtbrk58

eline sağlık hocam güzel olmuş.hocam bir şey soracağım bu yandan açılan navigation drawer sayfayı kaydırması nasıl oluyor.orta sayfayı sağa doğru cekiyor ya.

Merhaba hocam bu adrese bir göz at
    http://stackoverflow.com/questions/11465774/android-how-to-make-slide-menu-like-facebook-spotify-and-google
  • teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frcst -- 8 Haziran 2014; 14:42:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: frcst

Güvenilirlik açısından haklısınız bende bu konuda çok tereddüte düştüm artık kullanıcının insiyatifine kalmış bir durum :) yorumlar için teşekkürler

girilen sql bilgilerinin , hiçbir yerde tutulmadıgına, baska bir yere gönderilmediğine, paylaşılmadıgına ve paylaşılmayacağına dair google oaylı bir gizlilik sözleşmesi falan gibi birşey yaparsanız indirilme sayısı artar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaygerya

quote:

Orijinalden alıntı: frcst

Güvenilirlik açısından haklısınız bende bu konuda çok tereddüte düştüm artık kullanıcının insiyatifine kalmış bir durum :) yorumlar için teşekkürler

girilen sql bilgilerinin , hiçbir yerde tutulmadıgına, baska bir yere gönderilmediğine, paylaşılmadıgına ve paylaşılmayacağına dair google oaylı bir gizlilik sözleşmesi falan gibi birşey yaparsanız indirilme sayısı artar.

o tarz bir opsiyonel sözleşme mevcutmu? developer hesabında market girişi bölümünde altta politika gibi bir alan var oradan mı yapılıyor?
  • olabilir. böyle bir beyanda bulunmanız bile işleri olumlu yönde etkileyebilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.