Şimdi Ara

Yeni a3 alacağım...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba, önümüzdeki aylarda sıfır a3 almayı düşünüyorum kısmetse. Büyük ihtimalle siyah renk alıcam. Sizlere sorum şu; aracı aldıktan sonra, boya koruma yaptırmak mantıklı mı?

• Hayırlı olsun bende sıfıra niyet ettim ama fiyat uçuktu vazgeçtim. A3 1.6 daki kampanya bu ay sonunda bitecek diye biliyorum. Emin değilim bi araştırın isterseniz 10 milyar kadar indirim var sanırım A3 1.6 'da. Boya koruma konusunda çok fikrim yok ama ayakkabı yeni olsada ilk seferde boyamak alttaki asıl boyayı koruyucu oluyor, benzer bir durum olabilir tabi ki. Ne de olsa zararı olmaz. Ben olsam yaptırırdım.
  • 5 kapılı olanlar 27.000 euro dan başlıyor (52.000 tl) donanımlı olursa 30.000 euro ya çıkıyor, ama kısmet olurda alırsam eğer kesinlikle beyaz ve cam tavanlı alıcam.
  • seneye kasa değişicek sakın alma, 4-5 sende 1 kasa değişiyor zaten son anda eski almış olma
  • 4-5 senede mi? 2004 den beri 8p kasada a3.
  • 2011 kasayı gördüm doğuşta ön sis far yerine çok güzel krom metal koymuşlar harika olmuş. Bu arada arkadaşlar bir sorum olucak, biliyorsunuz audi a3 siyah renk harika duruyor, peki bu siyah rengin dezavantajları nelerdir, tecrübe etmiş arkadaşlarımız paylaşırsa çok memnun olurum, saygılar...
  • Siyah rengin zorluğu bakımıdır, çok güzel durur ama çok çabuk toz tutar, belirli aralıklarla parlatman lazım, bunlar sana angarya gelmezse araba çok güzel olur, yolumuz "Bakarsan bağ olur bakmazsan dağ olur." atasözüne de çıkıyor.
    3 kapı mı yoksa 5 kapı mı alacaksın bilmiyorum ama tercihim füme rengi 5 kapı bir A3 olur.
    Neden dersen ; Füme rengi arabalara kaliteli bir görünüm veriyor.Her araba için değil ama genelde hoşuma gidiyor.Audi'nin 5 kapıları 3 kapıdan daha çok hoşuma gidiyor keza A5'te de böyle.
  • 5 kapı alıcam kısmetse, beyaz alırsam cam tavanlı olucak ama siyah alırsam gerek yok. Bugün test sürüşü yaptım gayet güzel araba, siyah harika ama malesef vitrinde durduğu gibi durmayacak tabi
  • quote:

Orijinalden alıntı: [GX]Bortu

4-5 senede mi? 2004 den beri 8p kasada a3.

senin acından 2004 den beri aynı olabilir

benim acımdan 2005 ile 2006 kasa arasında dahi baya görünüm farkı var , neyse sonuc itibariyle seneye oldukca komple değişicek seneye dediğimiz zamanada pek bişi kalmadı zaten yarıyı coktan gectik ,sakın alma
  • Doğuşu aradım 2012 yılında yeni kasa geliyormuş, ben 2011 gördüm hafif makyajlı pek fark yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cavador

quote:

Orijinalden alıntı: [GX]Bortu

4-5 senede mi? 2004 den beri 8p kasada a3.

senin acından 2004 den beri aynı olabilir

benim acımdan 2005 ile 2006 kasa arasında dahi baya görünüm farkı var , neyse sonuc itibariyle seneye oldukca komple değişicek seneye dediğimiz zamanada pek bişi kalmadı zaten yarıyı coktan gectik ,sakın alma

Benim açımdan değil bu sadece. Kasa kodu 2004 den beri aynı. Makyaj başka şey, kasa değişimi başka şey. Sizin açınızdan bakarsak piyasada 3 sene aynı kasada kalan araç yok denecek kadar azdır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.