Şimdi Ara

YENİ!!! 6 Orient >>> Mako - Sparta vs --- Seiko 5 Sports - Seaurchin - Neo Monster -Franken... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
602
Cevap
18
Favori
64.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam black monster'a bir alıcın garanti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dragonborn -- 19 Mart 2011; 15:34:30 >
  • hayırlısı olsun. birkaç tane soran var ama kısmet kime bakalım. hele bir sorunsuz gelsinler de. kısmet kiminse onun olur.
  • benimde mesajım bulunsun bu aralar güzel bir saat bakıyorum,
    tabi ilk retcihlerim citizen,seiko,orient, en sonda casio ,,, ama sanırım casioların otomatiği yok otomatik olması birinci tercihimdir.
  • Casio biraz daha farklı bir yerde sanki.. Alınmaz mı? tabii ki de alınır. ama diğer üçlüden daha farklı bir kulvarda gibi sanki... yine de illaki Casio alacaksanız Edifice serisinden şaşmamanızı tavsiye ederim. Tabi bir de sportif amaçlı yüksek fiyatlı modeller de var, onlar da iyi.

Onun dışında ilanımda gördüğünüz en düşük fiyatlı Seiko bile çoğu Casio saate tercih edilir. Ama karar kullanıcıya ait tabii..
  • Mako yok mu mako
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

Mako yok mu mako

yakında gelcek üstad gelcek,
  • Özellikle Mako isteyenler için getirtmeye çalışcağım ama bir sıkıntım var. bir sürü mako var, hangisini istediğinizi belirtirseniz ona göre bir çalışma yapayım.

Şöyle sıralayayım soruları.
    1. Klasik mi , XL mi
    2. Kadran siyah, turuncu, mavi veya varsa başka bir renk?
    3. Kayış silikon mu çelik mi?

yada en iyisi direk kodunu yazın, ona göre bakayım...
  • Onur ' um SND701P1 inşallah benim olacak ... olumlu haberlerini bekliyorum
  • arkadasım seiko nun honda team le ilgili saatleri varmıs bilgi vermen mumkunmu.. çelik kordon.. ii satışlar saygılar..
  • hocam bir sürü honda team var. hangisini soruyorsunuz?
    çelik kordonlu dediğiniz snd735, snd733 veya snd731 olabilir mi?
    ona göre bakalım...
  • Bu arada ilanda çok sayıda saat olması nedeniyle bazı saatlerin hakettiği ilgiyi göremediğini düşünmeye başladım. Bu saatleri biraz ön plana çıkarayım dedim, ki herkes güzel saat sahibi olsun...

Örneğin SNKA19K1 ve SNKA23K1.
    Bu 2 saat birbirini aynısı olup biri siyah biri beyaz kadrana sahiptir. Sade göründüklerine aldanmayın, sadelik aynı zamanda şık bir duruş sağlar. Bu 2 saati spor kıyafetlerinizle rahatlıkla kullanabilceğiniz gibi takım elbise ile birlikte de çok şık duracaktır. Aşağıda 1-2 ekstra foto ekliyorum, umarım değerini bilen arkadaşlara giderler.

YENİ!!! 6 Orient >>> Mako - Sparta vs --- Seiko 5 Sports - Seaurchin - Neo Monster -Franken...
     YENİ!!! 6 Orient >>> Mako - Sparta vs --- Seiko 5 Sports - Seaurchin - Neo Monster -Franken...

• quote:

Orijinalden alıntı: bytepire

Özellikle Mako isteyenler için getirtmeye çalışcağım ama bir sıkıntım var. bir sürü mako var, hangisini istediğinizi belirtirseniz ona göre bir çalışma yapayım.

1. Klasik mi , XL mi

CEM65001B hocam
    resimde göründüğü gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 21 Mart 2011; 17:59:00 >

• quote:

quote:

Özellikle Mako isteyenler için getirtmeye çalışcağım ama bir sıkıntım var. bir sürü mako var, hangisini istediğinizi belirtirseniz ona göre bir çalışma yapayım.

1. Klasik mi , XL mi

CEM65001B hocam
    resimde göründüğü gibi

bu saatin fiyatı ne kadar acaba

birde aşağıdaki seiko5.in fiyatı ne kadar

ayrıca seiko 5 lerin arka taraflarıda cam sanırım, doğrumudur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muzo86 -- 21 Mart 2011; 19:08:58 >

• snd735 snd 733 olabılır oncelık 735.. bilgi trica edicem
  • @muzo86

Orient Makonun (CEM65001B) TR resmi satış fiyatı 235$. yanii 370TL gibi.
  • saatlerden alacak olsak ödeme şekli nasıl olacak, (havale, k.kartı, taksit-peşin)bu bilgiyide verirseniz alacak arkadaşlara açıklık getirmiş olursunuz

SEIKO SNKA 13K1 OTOMATİK BEYAZ ERKEK KOL SAATİ.. elinizde varmı varsa fiyatı ne kadar.
  • quote:

quote:

1. Klasik mi , XL mi

CEM65001B hocam
    resimde göründüğü gibi

hocam size yarın haber vereceğim kısmetse.

• sorduğuğunuz saat SNKA19K1 modeli.
    en üstteki mesajda fiyat ve diğer bilgileri mevuct, burada da yazayım, istediğim fiyat 140 TL.
    ve bu modelin arkası şeffaf, doğrudur.

quote:

Orijinalden alıntı: muzo86

birde aşağıdaki seiko5.in fiyatı ne kadar

ayrıca seiko 5 lerin arka taraflarıda cam sanırım, doğrumudur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bytepire -- 21 Mart 2011; 20:31:50 >

• size de yarın bilgi vereyim, akşam müsait olamıorum bebek dolayısıyla

quote:

Orijinalden alıntı: serkanertekin

snd735 snd 733 olabılır oncelık 735.. bilgi trica edicem
  • şu ana kadar sattığım bütün saatler havale-eft veya nakit ile ödendi.
    GG tarzı sitelerden haz etmiyorum komisyon mevzularından dolayı ancak illa ki isterseniz bir şeyler yapmaya çalırım.
    SNKA13 elimde yok ama SNKA19 ile çok benzerdir ve bence SNKA19 daha klasik, şık bir saat , ama tercih sizin. illaki o saati istiyorum derseniz yine 140 TL gibi getirtebilirim. 2 hafta gibi sürer gelmesi yalnız.

quote:

Orijinalden alıntı: muzo86

saatlerden alacak olsak ödeme şekli nasıl olacak, (havale, k.kartı, taksit-peşin)bu bilgiyide verirseniz alacak arkadaşlara açıklık getirmiş olursunuz

SEIKO SNKA 13K1 OTOMATİK BEYAZ ERKEK KOL SAATİ.. elinizde varmı varsa fiyatı ne kadar.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.