Şimdi Ara

Yedekleme yapabilicek bir program

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar android telefonuma format atıcam bana bi yedekleme uygulaması lazım şöyle ki evde netim olmadığından silinen uygulamalarımı geri yükleyemem bu yuzden bana bi yedekleme programı lazım gerek uygulama gerek rehber yedeklemek için 1 veya 1den fazla program da onerebiliriseniz sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Titanium Backup, Helium backup, Super Backup
  • twrp recovery yukle
    kurtarma modunda hafıza kartına full back up al
    Restore komutu ile eski haline dönersin
     Yedekleme yapabilicek bir program

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiSKE -- 19 Ocak 2015; 22:27:04 >
  • TiSKE kullanıcısına yanıt
    aynen rootluysa cwm veya twrp ile komple yedek alması daha mantıklı. ugrasmasına gerek kalmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ecbakas

Arkadaşlar android telefonuma format atıcam bana bi yedekleme uygulaması lazım şöyle ki evde netim olmadığından silinen uygulamalarımı geri yükleyemem bu yuzden bana bi yedekleme programı lazım gerek uygulama gerek rehber yedeklemek için 1 veya 1den fazla program da onerebiliriseniz sevinirim

rootlu degilsen markette app backup veya phone backup yazıp arma yap mutlka bulursun. ama yedek yaptıktan sonra olusturulan apk paketlerine dikkat et sd karttan silme. kişileri yedeklemeye bence gerek yok. gmailinle senkronize etmen yeterli. ama istersen onuda sd karta yedekleyebilirsin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.