Şimdi Ara

Yazlık için hangisi > Profilo BM3121EA veya AEG F55022W0

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yazlıkta kullanılacak uygun bir bulaşık makinesi arıyorum. Bu iki model arasında kaldım. Sizce hangisi daha temiz yıkar ve daha sağlamdır. Program sayısı, gürültü seviyesi ve tasarruf oranları bu iki makine arasında olacağı için benim için önemi yok. Önemli olan yıkama performansı ve sağlamlığı (aynı zamanda Servis ağı) Sizce hangisi???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi excalibur13 -- 1 Temmuz 2014; 9:52:27 >

• yazlık küçük bir ildeyse servis durumundan dolayı profilo alın
  • quote:

Orijinalden alıntı: excalibur13

Merhabalar,
    Yazlıkta kullanılacak uygun bir bulaşık makinesi arıyorum. Bu iki model arasında kaldım. Sizce hangisi daha temiz yıkar ve daha sağlamdır. Program sayısı, gürültü seviyesi ve tasarruf oranları bu iki makine arasında olacağı için benim için önemi yok. Önemli olan yıkama performansı ve sağlamlığı (aynı zamanda Servis ağı) Sizce hangisi???

Profilo'yu tercih edin. Yazlık diyorsunuz, en ufak bir servis ihtiyacında Profilo daha yaygındır. Ayrıca parçayı daha hızlı temin eder.

AEG güzel makinedir, ancak servis ihtiyacı olursa bekleme olabilir.
  • Atl@s kullanıcısına yanıt
    Selam,
    Yazlık çınarcıkta, AEG'ninde yalovada servisi varmış fakat servis kalitesini bilmiyorum. Profilodan yıkama performansı olarak memnun kalır mıyım?
  • quote:

Selam,
    Yazlık çınarcıkta, AEG'ninde yalovada servisi varmış fakat servis kalitesini bilmiyorum. Profilodan yıkama performansı olarak memnun kalır mıyım?

Yıkama hususunda makine açısından sorun olmaz. Ancak sularınız kireçli vs ise ona göre ayarın her zaman düzgün olması ve uygun tablet, tuz kullanması lazım.
  • eteksen kullanıcısına yanıt
    Kireç ayarını gelen servise mi yaptırmak gerekiyor. Bu hizmeti ücretsiz olarak veriyorlar mı acaba?
  • quote:

Kireç ayarını gelen servise mi yaptırmak gerekiyor. Bu hizmeti ücretsiz olarak veriyorlar mı acaba?

Evet servis gerekli ayarı yapıyor. Genelde servisler bulundukları yerin kireç durumunu biliyorlar ona göre ayar yapıyorlar.

Birde bayatlamamış tablet kullanırsanız sorun olmaz. Genelde finish quantum iyi sonuçlar veriyor.
  • eteksen kullanıcısına yanıt
    Vermiş olduğunuz bilgiler için çok teşekkür ediyorum. Profilo alacağım.
  • Konuyu canlandırayım :) Aeg teknolojik olarak daha üstün sanki. Profilonun tabanının polinox olması kafamı karıştırıyor. Ama onun da servisi daha yaygın. Bu iki makine arasından il merkezi için hangisini önerirsiniz.
  • Selamlar,
    Ben profilo aldım, kurulumda küçükte olsa problem yaşadım fakat yıkama kalitesi ve makine kalitesi olarak 10 numara diyebilirim. Hanım gayet memnun. pahalı makinelerden farkının olduğunu düşünmüyorum. Biz memnunuz.
  • Ikisi de bütçelerine göre en iyileri. Karar veremediyseniz şöyle diyeyim:

Sepet büyüklüğü ve kullanışlılığı diyorsanız Profilo;

Çelik taban, otomatik yük ve kir algılamalı program, su emniyet sistemi ve sessizlik diyorsanız AEG.

Profilo'da 55dk 65'C, AEG de 30dk 60'C hızlı yıkama var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.