Şimdi Ara

Yazın yaptigim KAsa mod çalismam

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İlk defa Bu işi yaptim tum boyamam ve malzemelerin temini 1 ay kadar surdu ama sonuctan baya menunum :)

resimleri bir daha buraya eklemedim facebook uzerinden uye olmasanizda bakabilirsiniz.. linke tiklamaniz yeterli..

resimlerin altinda kasanin donaniminida yazdim.

Gelistirebilecegim konularda fikirleriniz varda duymak isterim :) simdiden tesekkurler :)

Buyrun Buradan :)

• buradan paylaşsaydın keşke..
  • quote:

Orijinalden alıntı: aRiSe*

buradan paylaşsaydın keşke..

+1
  • onuda yaparim bu aksam ama siteye nasil resim atiliyor bilmiyorum nyse bi arastirma yapip atarim :)

ama facebookdan bakmaniz daha kolay cunku hem resimler tek tek gorunuyor hemde buyuk haller hic ugrasmadan acıldgından resimleri incelemek kolay oluyor :)
  • Yavru ağzı mıydı neydi o renk çok güzel ama tam turuncu kullansaydın mükemmel olurdu..

Evin manzarasıda çok güzelmiş
  • kabloları biraz toplasanız daha güzel olurmuş elinize sağlık :)
  • güzel çalışma
  • Güzel çalışma eline sağlık.
  • güzel olmuş eline sağlık.yavruağzı yerine turuncu kullansaydın keşke bu renk biraz açık olmuş.
  • Çok temiz çalışmışsın, Gerçekten güzel olmuş, eline sağlık. Bu arada resimlere facebooktan bakmak daha pratik, ;)
  • Bakarken çok zevk aldım ellerine sağlık anlatımında çok güzel
  • Güzel olmuş
  • Turuncu biraz boğar diye düşündüm cunku bol miktarda mavide var kasanin icinde biraz renk acilsin istedim :)

bu aralar kasanin içinde alt kısmına ve arka kısmına baska renk uv boyalarla desenler calişmak istiyorum şu viz haftasini bir atlatmam lazim ama :))

baktiğiniz ve yorumlariniz icin tesekkurler :)

quote:

Orijinalden alıntı: qpcole

Evin manzarasıda çok güzelmiş

Buna ayrıca saol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi staffofevil -- 16 Kasım 2009; 20:53:28 >
  • tebrikler
    emeğine deymiş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.