Şimdi Ara

Yazın çalışmak istiyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bu sene lise 1 bitti 15 yaşındayım yazın temmuzdan sonra çalışmak istiyorum. Nerede çalışabilirim? Önerilerinizi bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bende su satmak istemiştim milyar dolarlar kazanacaktım devlet kaale bile almadı sanırım beni zaten bende o yüzden kapitalist bir sistemin parçası "aşağıda yada yukarıda" olamadığım için kapitalist sisteme karşı biri oldum bence en mantıklısını sana söyliyeyim git devleti mahkemeye şikayet et zengin ol parayla git halkı bilinçlendirecek kula kul oldurtmayacak bir kitap yaz o parayla kitabı bastır insanlara bedavaya dağıt sistemi yık sonra zaten zorla çalışırsın hiç yoktan adil olur sen az kazaandın o çok kazandı o eğitim alamadı hem afrikalı insanların günde 2 dolar kazanmasının vebalide bize olmaz tabi sen bilirsin yok baban bankanın sahibiyse senin seçimin yada neyse
  • Ailenden ve çevrenden yardım al bu konuda, tanıdık vs. bulunur bir yer belki
  • iyeka kullanıcısına yanıt
    Aynen aynen haklisin dayimda böyle demişti sonra omurgasından ameliyat oldu Allahtan doktoru iyiydi artık sarma ve börek yiyebiliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yapacak birşey yok arkadaşım herkes çalışamaz ki zaten niye çünkü eğer sen çalışırsan senin yerine biri çalışamaz ikinizde çalışmak isterseniz seçkin olanınız seçilir herkes seçkini işe almak ister zaten seçkin olmayan olmassa seçkin de olmaz o sebebten ötürü sen iyisimi zabıtayla anlaş dilencileri zabıtaya şikayet et onlarda dilenci başına sana prim versinler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.