Şimdi Ara

Yazılımcı Hangi üniversitede-alanda Okumalı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
5.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği ama bence kontrol otomasyon mühendisliği sebebine gelince tamam insan istediği işi yapmalı ama yaptığımız işin gerçekçiliği olmalı insan yaptığı iş kadar kazandığı paraya görede mutlu olur önümüzdeki dönemde kontrol otamasyon mühendisleri aranan ki?iler olacak çünkü hem mekanik hem yazılım bilecekler ayrıca birçok alanda eğitim alıp bir çok alanda çalışabilecekler aynı zamanda imza yetkileri olacak buda artı para demek temel yazılım eğitimi aldığı için üstünü kendiniz doldurup hem istediğiniz işi yapıp hemde gelir kaynağı sağlamış olursunuz

?öyle bi konu vardy

bunlar bu konuyla ilgili benim düşüncelerim üniversiteye girmeme 2 sene var benim hem makine hemde yazılım alanıyla ilgim var sizce hangi bölümü okumalıyım yada kontrol ve otomasyon mühendiliğini tavsiye edermisiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Taha Sanay -- 11 Temmuz 2014; 19:08:49 >

• Taha Sanay kullanıcısına yanıt
    konuyla ilgili bilgisi olan yada herhangi bir fikri olan yokmu
  • Bilg muhendisligi okumali. Yazilim uzerine lisansustu yapilabilir ama sart degil. Iyi bir universitenin Bs derecesi yeterli yazilim icin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hangi üniversitede okuduğunun pek bir önemi yok,asıl önemli olan senin kendini geliştirmen bilgisayar mühendisliği veya yönetim bilişim sistemleri öneririm,mobil programlamaya verirseniz kendinizi daha iyi olur şu an sektör o yöne kaydı
  • Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilkent Üniversitesi Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri bölümünü önerir misiniz ?
  • AdReNaLiN.int kullanıcısına yanıt
    Oda güzel bölüm ama önceliğin bilg. Mühendisliği ya da ikinci planda ybs olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi token45 -- 16 Temmuz 2014; 22:48:08 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.